Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Karbon yol bisikleti olanların bizi takmaması

Scudo
yahu nasıl anlıyosunuz yolda giderken karbon mu aliminyum mu ? X ray cihazı gibi maşallah :)

4 karbon atomunu düzgün dört yüzlü şeklinde tımar edersen elmas olur. O gün tembellik yapar savsaklarsan kömür.

Yav gözünüzü seveyim bi selam veriverin :) hadi canını yidiğim karboncuları hadi güzel insanlar. kapansın şu konu yahu :D

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
@Ruhpastası
Ben de havalar niye bu kadar sıcak diyorum. Bizim üzerimize alev atıyorlar herhalde[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Geçen gün Alu MTB li birini gördüm selam verdim hiç oralı olmadı. Bende de Alu MTB vardı hatta daha iyiydi. Adam kıskandı beni tabi.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
3 hafta önce İzmit Seka parkta orta yaşlarda 2 yol bisikletliye selam verdim kaale almadılar, forumdan iseler hiç yakıştıramadım :)

Bir arada İzmit Seka parkte bisikletliler toplanmıştı bir etkinlik vardı sanırım ama pek anlamadım çektim gittim :)

Dip not: Önümüzdeki sezona yol bisikletine geçeceğim, isterse 3 tekerli bisiklete binsin, ben yine selam vereceğim :)

seviyorum ben bu konuyu ya. ara ara çıkıyor ortaya. şu karboncuları bi adam edemedik :D

Karşısındaki insan, carbon mu alüminyum mu kullanıyor bilemez, demek ki carbon kullananların duygularıda carbonlaşıyor :)

hakkaten var böyle bişey. karbon mtb olanlar nispeten daha sevecen. Yol bisikleti karbon olanlar tafralı filan :D

Benim de olsa bi pinarello dogma full dura ace di 2 filan. selam verirmiyim bilemiyorum. Yanlarından geçerken "iyy pis fakirler btwin e biniyorlar tetanoz bulaşır uzak geçeyim" derim :D

Böyle birşey yok ya buna inanıyormusunuz bende karbon kullanıyorum ve her gördüğüme selam vermeye çalışırım genelde tam tersi bazılarından ben selam alamıyorum bu alma verme olayı kişiden kişiye değişir karbonla alüyle alakası yok saygılar.

@ilkercom
Hahaha iyiydi bu sakalar filan :D

Bu triplerle ilgili bi anektod paylasayim. Direk karbonel mesele degil ama psikolojisi ayni.
Gecen gun bi yerde mola verdim cay iciyorum filan , fakirlerin arasindayim ama hic havali durmuyorum ( ahahaha :D ) neyse kenara cektigim bisiklet oradaki fakirlerin dikkatini cekti yanima geldiler ama nasil sorular yagiyor anlatamam. :D
"- 15 bin lira var mi bu ?"
" bu kac basiyor ?"
" _ilk defa gordum bunun bisikletini "
"Gercek mi bu sen mi yapistirdin etiketini"

Filan falan. Hep alttan aldim hic hava atmadim. Hep o fakir insanlarin icini rahatlatacak yanitlar verdim. Ama cayim bitince atladim bisiklete giderkende seslendim oradaki fakir kamuya ;
" Saka yaptim size. Bu hem pahali hemde orjinaldir hadi iyi gunler size "

:D :D :D

@Kerem Özbayrak

2016-08-31_22-20-49_HDR.jpg

Dün izmir yolunda 120 ile geçerken selam veren arkadaş burdaysa burdan selam olsun :D arkasından bi tingg sesi çıkardım ama selam mı verdi başka bir şey miydi o hazmedemedim daha :D

@mariokaldato Geçenlerde 2 karbon (Simgesi C, atom numarası 6, atom ağırlığı 12,011) beraber sürüyoruz.. Etrafta bi alüminyum kokusu, nasıl rahatsız etti nasıl sinir olduk anlatamam. Buram buram alü kokuyo. Aralarından biri geçerken selam verdi arkadaşa. Ben de dedim ki "şuna bak bi de selam veriyo" Arkadaş ne dese beğenirsiniz "olm önce ben slm verdim o yüzden slm verdi alü'lü eleman" O gün anladım ki mesele karbon değilmiş insanmış ve her zamanki gibi bisiklet sürerken önüme gelene selam vermeden sürmeye karar verdim. Rahat bırakın yav ;)

@Kerem Özbayrak
:D :D :D
"Ingiliz atindan indim ferrariye bindim
Ben karbon piskeletin havasini
Hic bir ucakta gormedim"

Abraham Linkoln

Geri