Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kategori önerileri

Merhabalar,

Forum yönetimine bir önerim olacak ama bu güzel ortamdan faydalanan biri olarak öncelikle gani gani teşekkürlerimi, sağollarımı ve Allah sizi başımızdan eksik etmesinlerimi belirtmek istiyorum.

Gerçekten kendi sektöründeki hobicileri biraraya getirip bilgi seviyesini arttırmakta son derece etkili bir site. Lakin, Bisiklet Giyimi ile ilgili bir forum göremedim ve olsa fena olmaz diye düşündüm. Moderatörlerimiz ve forum önde gelenlerimiz sık sık K.E.G. (kask-eldiven-gözlük) kulanımını vurguluyor, önem veriyor ama kask ile ilgili bir konuyu adı "Diğer" ile başlayan bir forumda konuşmak durumunda kalıyoruz.

Sayın Yöneticilerimiz bu konuyu değerlendirirse çok sevinirim.

Saygılar

• Beğen
Tepkiler: Baphomet
Scudo
Bencede Öyle Zİra Bİsİklet Trİkosu Bİsİkletlerden Pahali Yanİ. BÖyle Bİr Topİc De Sanirim Neyİ Nerede Daha Ekonomİk Elde Edebİlİrİz Bu Topİc Den Takİp Edebİlİrİz Sanirim.

Güzel bir öneri olmakla birlikte böyle bir topic bence gereksiz zaten Bisikletforumda firmaların isimleri ve reklamları var bunun haricinde bisikletforum'un kendisi X firmasında kask 50 YTL XX firmasında kask 100 YTL derse bence pekte doğru olmaz diye düşünüyorum.Bunun yerine bizler basit araştırmalarla zaten neyin nerede uygun fiyatta olduğunu bulabiliyoruz.

@Firochromis

öneriniz değerlendirilecektir..ilginize teşekkürler.

@LITLLE_PRINCE

sadece fiyat olarak degil, ornegin fren, teker ve suspansiyon icin ayri ayri forumlar acilmis. bunun gibi giyimle ilgili konulari, ne zaman ne tur giysiler giyilebilecegini tartisabilecegimiz bir bolumun olmasi iyi olurdu.

Bugün 40 yaş(+ - 10) etrafında gezinen Bisikletforum katılımcılarını bu yıllardaki bisikletli resimlerini paylaşmaya çağırıyorum.Sevgili "Behçetatınç" kardeşimizden beni o yıllara götüren çok güzel bir resim aldım.Forumumuzda böyle bir bölüm varmı bilmiyorum(ben rastlamadım).Yenilerimizin yanında eski ancak 1970'lerden bu güne bisikletli resimlerimizi de paylaşmak hoş olur diye düşünüyorum.Konuyu görüşlerinize açıyorum.

bence de süper olur
umarım katılım cok olur

evet çok güzel bir fikir
teşekkürler umarız katılım çok olur

Çok hoş olur,güzel fikir.

Güzel bir fikir.Ama bence yanlış yere açmışsınız.Forum Cafe bölümüne açmanız daha uygun olurdu.

Çok güzel bir düşünce.O zamanlarda bu işlerin nasıl yapıldığını ve şu anda nelere sahip olarak şükretmemiz gerektiğini öğrenmemiz açısından iyi olacağına inanıyorum.

Saygılarımla

Murat ALTINCAN

Outdoor kismina su anda da su alti ile ilgili konular acabilirsiniz..

Ekstra bolumlendirmesine gerek olmadigini dusunuyorum.. Her outdoor aktivitesi kategorilere ayirmaya kalkilirsa, forumda bir suru gereksiz altbaslik olusur..

Biz kullanicilar outdoor aktiviteleri ile ilgili her seyi ''Outdoor'' bolumune acabiliyoruz zaten :)

• Beğen
Tepkiler: Özgür! ve sare
@wardrobe

Evet oyle yaziyor fakat ''Outdoor'' hakkindaki her sey rahatca paylasilabiliyor.. Onemli olan da paylasilabilmesi zaten ki buna izin var :)

Ornegin, Erden Eruc'un gerceklestirdigi kurekle dunya turu, ya da forum uyelerimizin kayak fotograflari vs.. su anda o baslik altinda paylasim halinde.

Kisacasi, arzu ettiginiz takdirde ''outdoor'' ile ilgili faaliyetleri paylasabiliyorsunuz :) Bu konuda her hangi bir kisitlanma yasayacaginizi sanmiyorum :)

Geri