Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Mosso Marine 20-21 ve Carraro Flexi 121 arasında kaldım, Mosso Marine hem daha ucuz hem de kaliteli parçalar kullanıyor gibi duruyor sadece dişli oranıyla oynamak gerekiyor gibi duruyor. Kullanıcısı var mıdır ne tavsiye edersiniz?

Her ikisinde de vidalı 14-28 ruble var, arka attırıcıları RD-TY200'ün desteklediği tek ruble de o. Göbeği ve arka attırıcıyı değiştirmediğiniz sürece arka dişliyle oynayamazsınız. Oran değişikliği için aynakolu değiştirebilirsiniz ama o da sitesinde beşirtilmeyen ön attırıcının modeline bağlı. 42'den büyük aynakol desteklemiyorsa değiştirmek gerekir.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa.S
Scudo
Her ikisinde de vidalı 14-28 ruble var, arka attırıcıları RD-TY200'ün desteklediği tek ruble de o. Göbeği ve arka attırıcıyı değiştirmediğiniz sürece arka dişliyle oynayamazsınız. Oran değişikliği için aynakolu değiştirebilirsiniz ama o da sitesinde beşirtilmeyen ön attırıcının modeline bağlı. 42'den büyük aynakol desteklemiyorsa değiştirmek gerekir.
Cevap için teşekkür ederim, peki orijinal haliyle yeterli olur mu ne düşünürsünüz?

Cevap için teşekkür ederim, peki orijinal haliyle yeterli olur mu ne düşünürsünüz?

O kullanım şartlarınıza bağlı. Yokuş çıkmada fena olmaz, yüksek hıza pek uygun değil. Kaset rublelilerin oranları genelde daha iyi, mesela Peugeot F10-D ~ Bianchi F010-D'nin.

O kullanım şartlarınıza bağlı. Yokuş çıkmada fena olmaz, yüksek hıza pek uygun değil. Kaset rublelilerin oranları genelde daha iyi, mesela Peugeot F10-D ~ Bianchi F010-D'nin.
Çok oluyorum ama, düz bir şehirde yaşıyorum ve işyerim de evime yakın. Yokuş çıkma derdim olmayacak, şehir içi kullanım için benzer fiyatlarda öneriniz hangi model olur?

Çok oluyorum ama, düz bir şehirde yaşıyorum ve işyerim de evime yakın. Yokuş çıkma derdim olmayacak, şehir içi kullanım için benzer fiyatlarda öneriniz hangi model olur?

Sadece yukarıda bahsettiğim neredeyse aynı iki modeli öneriyorum. Başka kaset rubleli ve çoklu aynakollu model varsa onlar da olur ama ben bilmiyorum. Biraz fiyat düşünce çok özellik gidiyor. Birkaç model düştükten sonra alınacak modeller de işçilik kalitesi hariç şununla aynı: Fırsat Reyonu
O iki modelden yukarıda Dahon ve Tern modelleri var ama fiyat epey artıyor. Daha da yukarıda Brompton ve ilginç ama gereksizliğini tartışmaya bile gerek olmayan yeni karbon Mosso modelleri var.

• Muhteşem
Tepkiler: Mustafa.S
F10D şehir kullanımında oldukça iyi, yokuslarda da oldukça başarılı, yeni bir kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim, Aldığıma hiç pişman değilim
Ha ben ayna kol değişikliği Vs düşünüyorum ama tamamen zevk olayı, yoksa, gerekli olan bisi değil yani

• Beğen
Tepkiler: Joseph Cavalcanti
Gün itibariyle artık bir Carraro Flexi 121 sahibiyim, katlanır dünyasına adım atmış bulundum. 14 kilometrelik bir kutlama sürüşü yapmış oldum, ilk deneyimlerim gerçekten mutlu etti.

• Beğen
Tepkiler: Joseph Cavalcanti
Geri