Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

@malemsteen Bilgilendirme için teşekkürler.
Carraro Flexi 121 için düşünceniz nedir acaba? Flexiyi Krona göre daha çok begendim

Scudo
21 vites olmasi çok avantaj ama sebepsiz içime sinmedi. Forumda eksi olarak katlayınca aynakolun üstünde duruyor şeklinde yorum vardı. Bence yakın bisikletler. 850 TL e bulmuştum ben.

Ben galiba Bianchi Folding alıcam >>> 970 TL

KronFD500 de güzel ama çamurluk ve bagaj yok. O da 950 TL.

Mossolar daha ucuz 850 TL civarında.

Bütçe arttrılabilirse evet Tern falan olabilir. Ben bütçemi katlanmayan bir bisiklet daha alabilirim ilerde diye arttırmayı düşünmüyorum şimdilik.

@batmazer merhaba decathlondan bilgi aldım. ilk montajlarda sıkıntı olmuş ama şu an bir sıkıntı yokmuş. siz de kontrol edip alırsınız alacağınızda :)

• Beğen
Tepkiler: batmazer
arkadaşlar dün bir ümit katlanır test ettim. Fiyat performans ürünü olabileceğini düşünüyorum, değerlendirilebilir. İleride yetmeyebilir ama hobi amaçlı arada sırada bineceğim diyenler için birebir diye düşünüyorum. 2. el 300 tl'e aldım attım eve bir tane. Gerçi bir müddet binemeyeceğim. Gidon vidası sıkılı değilmiş test ederken hızlandım o sırada gidonu çevirdim ve olanlar oldu. şuanda zor oturup kalkıyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: Hamunpatra
@malemsteen geçmiş olsun. Sabah sabah güldürdün beni.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar TERN LİNK B7 için 2 adet olarak toplamda 2000 tl fiyat aldım nasıl sizce?

@Narki
Bence iyi fiyat.

Tern 27.5 " lik bisiklet çıkarmış yeni gördüm :) http://cdn2.ternbicycles.com/sites/default/files/imagecache/1200x800/images/bikes/unfolded/2015/09/joep27-unfold-00-blk-red.jpg

Arkadaşlar 20" katlanırlar için bulabileceğimiz en hesaplı çanta ne kadar bilen var mı? Ve haliyle nerede bulunur?

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@@rif
Bunu bende merak ediyorum.

Bu benim tern link b7 ye olur mu acaba

@@rif @Hamunpatra ben bunu kullanıyorum gayet yeterli sitede birkaç çeşit daha var. Buradan bisikletle beraber almıştım.

(link)

Geri