Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

(link)

Ben Bitwin marka kullanıyorum gayet memnunum linke bir göz at istersen .

Scudo
vdo'nun güzel modelleri varmış, vdo alacağım büyük ihtimal.

Merhaba,

WDO 2.0 WL kullanıyorum. Aradığınız tüm özellikler için tavsiye ederim.
selamlar

five

(link)

Bt'win Count 14 ü de değerlendirebilirsin
şahsen count 8 ini kullanıyorum gayet tutarlı ve gidon boğazına monte edince çok güzel duruyor

Kadans özelliği bulunan km saatlerinin çoğunda kadans ölçer kutuda dahil değil anladığım kadaryla kadans ölçer sonrada ayrı para ile alınıyor. Daha önce blackburn delphi 3.0 kullandım ekranı büyüktü güzeldi kadans ölçerde vardı fakat kabloluydu ve kablosu koptu arıza verdi. Şimdi yeni bir kadans ölçerli km saati almak istiyorum fakat kadans ölçer kutuda dahil olmalı fiyatı uygun km saatleri önerilerinizi bekliyorum.

(link)
Aynı ürünü iki hafta önce aldım, gayet uygun fiyatı artı kargosuz olması çok iyi satıcıda güvenilir. Biraz geç olmuş ama olsun...

Ben de bunu kullanıyorum. Herhangi sorunla karşılaşmadım.

(link)

Arkadaşlar 100 lira civarı kullandığınız. memnun kaldığınız kablosuz sayaç önerebilir misiniz ?

Kadans ölçerli uygun fiyatlı bir km saati var mı?

Arkadaşlar hayırlı geceler.

Km sayacı ile forumda konular mevcut fakat bu konuyu açma sebebim biraz değişik. Km sayaçları 10 tl'den başlayıp yüzlerce tl kadar çıkıyor. Şimdi benim marka takıntım felan yok dolayısı ile en ucuza fiyat performans diyebileceğimiz bir km sayacı lazım. Mesela anlık hız göstergesi toplamda kaç km olması felan yeterli. Bu seçeneklerdef fiyat peformans bir ürün tavsiye ederseniz çok mutlu olurum.

Birde ön ve arka far lazım. Bu konuda pek bilgim yok fiyat performans açısında birşeyler önerirseniz makbule geçer.

sigma iyiymiş bende öyle duydum
farda kafana fazla takma pilli al gitsin bi tane işte ama ışık gücü fazla olsun ikisininde usta seni fark etmeleri zor olmasın arabaların

• Beğen
Tepkiler: Arseyus
Selam ben SIGMA sts 212 kullanıyorum wireless bağlantı ve işimi görüyor. Ön-Arka far olarak ta internetten 20 tl ye sipariş etmiştim.Ucuz bir malzeme idare ediyor.

• Beğen
Bu üç ürünü kullanıyorum,ön farı daha yeni aldım o yüzden daha deneme fırsatım olmadı.Ama ışık şiddeti yeterli geldi.30 TL'ye elektrikçiden aldım.
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Eğer ön far da ideal bir performans arıyorsan
(link)
Daha uygun yollu bir şey ararsan (idareten)
(link)

Km sayacı olarak da şunu önerebilirim
(link)

Biraz daha kaliteli(buna bağlı olarak pahalı) olduğunu düşündüğüm bir km sayacı

(link)

spesifik bir fiyat söylersen daha da yardımcı olurum :)

@Unchained

39 TL'lik fener iyi bişeye benziyor yalnız pil ile çalışması kafamı karıştıyor. 3 tane kaliteli pil ile kaç saat aydınlatma sağlıyor bi bilginiz varmı hocam. İkinci linkte 15'tlik ürünü sadece arka far almayı olarak düşünüyorum. Paylaştığınız sığma galiba fiyat performans onuda dikkate alacağım. Şu 39 TL'lik hakkında biraz bilgi verirsen mutlu olurum.

Arkadaşlar bu km saatlerinin jant ayarı var mı? ben 20" kullaıyorum bunlar uyar mı acabaa

Geri