Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

Scudo
mustafa bey verdiginiz linkteki kullanmış daha doğrusu alıp hemen bozulduğu için kullanamamış biriyim ve benim görüşüm kesinlikle almayın -ki zaten bisikletçilerde 15liraya satılıyor- assize ye bi bakın ondan çok daha kalitelidir.

Merhaba değerli forum arkadaşlarım konuyu yanlış yerde açmış olabilirim.

Bisikletime km saati alacağım daha önceki bisikletime almıştım 10 liraya dijital doğru gibi geliyordu bana ama 50-60 liralık sigmaları görünce 10 liraya doğru olmaz dedim.Çoğunuz kullanıyorsunuz km saati bana tavsiye edebileceğiniz km saati varsa yorumlarınızı bekliyorum çok üst düzey bişey olmasın :):)

Sigma BC 8.12 kullanıyorum memnunum.

iyimi değilmi bilmiyorum ama ben bunun siparişini verdim
(link)

Ben de sigma kullanıyorum ama keşke arkadan aydınlatmalı birşey alsaydım diyorum kullandıkça. Genelde geceleri pedallıyorum çünkü. Farımı söküp, göstergeye tutup, kaçıncı km'deyim diye baktığımı biliyorum.

assize as880 doğru bağlantıyı yaptığınız zaman sorunsuz. Fiyat 20tl. Başlangıç için ideal öneririm.

gayet güzel işini görür. Baglantiyi kurarken mıknatıs ile alıci arasindaki mesafeye dikkat et yeterli. Işlevlerini yerine getiren bir alet. Çalınsa kırılsa için acımaz

Sigma BC 16.12 kablolu kullanıyorum ve gayet memnunum. (link) buradaki fiyatı uygun gibi tabi yine araştırırsınız ;)

edit: arkadan aydınlatmalı olduğu için ilk tercihim olmuştu.

sigma bc 16.12 sts cad kullandım bir yıl kadar şimdi ise sigma bc 8.12 kullanıyorum gayet yeterli.

benim elimde xlc nin 7 fonksiyonlu kablolu modeli var fazladan 2 adet isterseniz verebilirim.

Kablosuz olsun ve verdigi sonuclar dogru olsun yeter. Illa olsun demiyorum ama arkadan aydinlatma ozelligi de olabilir.

Ben su modeli begendim.

(link)

Bu modelden kullanip da memnun olan var mi? Siz ne onerirsiniz?

(link) kullandım .Gayet güzel ve net sapma yapmıyor.Geç almıyor verileri tavsiye ederim.

Assize ve çin malı bir km saati kullandım ikisindende memnun kalmadım,Sigma Bc 509 aldım 1090 km oldu hiç bir sıkıntısı yok çok memnunum temel özellikler için ideal tavsiye ederim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri