Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

GIANT CONTINUUM SYNC HIZ GÖSTERGESİ+CADANCE aldım bugün. ayarlarını yaptım ama henüz monte etmedim. otomatik kapanması yok sanırım. ekran sürekli açık. manuel kapatma da bulamadım. bir de uygulama adı yazmışlar markette yok öyle bir uygulama. kadans için şart km saati. sadece hız ve mesafe olsa ben de uğraşmam.

Scudo
Stravaya baktımda km saatı bence daha güvenli gıdılen yolu olcmeelde. Gps lerin dogruluk payı 10-20 metreye kadar çıkabiliyor ve bır yolda gıderken genelde tekerı hafıf saga sola cevırıyoruz sureklız. Bu yüzden de mesafe cok az bısey bıle olsa fazla Stravada daha az cıkar dıye düşünüyorum
Ha bıde bu varmış :D olsun onda da ufak sapmalar olur :)

Dosyalar

• Screenshot_2019-12-13-10-18-14-553_com.opera.browser.png
    Screenshot_2019-12-13-10-18-14-553_com.opera.browser.png
    97,1 KB · Okunma: 50
GIANT CONTINUUM SYNC HIZ GÖSTERGESİ+CADANCE aldım bugün. ayarlarını yaptım ama henüz monte etmedim. otomatik kapanması yok sanırım. ekran sürekli açık. manuel kapatma da bulamadım. bir de uygulama adı yazmışlar markette yok öyle bir uygulama. kadans için şart km saati. sadece hız ve mesafe olsa ben de uğraşmam.

yarım saat sonra kapandı otomatik.

• Üzgün
Tepkiler: Hami Bulut
Stravaya baktımda km saatı bence daha güvenli gıdılen yolu olcmeelde. Gps lerin dogruluk payı 10-20 metreye kadar çıkabiliyor ve bır yolda gıderken genelde tekerı hafıf saga sola cevırıyoruz sureklız. Bu yüzden de mesafe cok az bısey bıle olsa fazla Stravada daha az cıkar dıye düşünüyorum
Ha bıde bu varmış :D olsun onda da ufak sapmalar olur :)
ben ikisini kullanıyorum aslında ahım şahım fark çıkmıyor aralarında çok nadir kıyaslamada sorun var diyebilirim.
bu aralar strava sorun yaşıyorum kaydetmıyor ve kısa kesıyor bazen boş sadece süreyi alıyor.
güncellemelerim tam sorun belki telefonumdan olabilir diye düşünuyorum lg g2 kullanıyorum.

eski km saatim sigma idi. strava ile 10 km de 300m fark ediyordu.

Fark olusması cok normal. Dedıgım gıbı yolda sürekli teker sag sol yapıyor ve yolda şerit değişme oluyor. O yüzden fark kesın cıkar. Bunuda daha önce su haberı okudugum için söyledim. Okumasamamıs olsamda mantıken bu boyledır :)

(link)

Ben stravayi kullandigimdan beri bi sikinti yasamadim. Km olcemede de iyi sonuclar verdi hep. Suruse cikmadan once programdan kayit aciyorum. Sonrasinda interneti de kapatiyorum. Hic skinti cikmadi simdiye kadar cok sukur

120tl bandında bir km sayaç almayı düşünüyorum. F/p olarak önerir misiniz?
Mesela xbyc-6029 cihaz gördüm Doğru ölçüyor mudur

merhabla ben de bu üründen almayı düşünüyorum memnun musunuz acaba şimdiye kadar geçen sürede?

• Beğen
Tepkiler: erman35
Ben decathlondaki 130 tl lik km saatini almayı düşünüyorum sizce değermi o fiyat bandında başka hangi km saatleri var

• Beğen
Ben decathlondaki 130 tl lik km saatini almayı düşünüyorum sizce değermi o fiyat bandında başka hangi km saatleri var
Ben yeni aldım 140 tl oldu özellikler aynı sayılır aşağı yukarı kablosuz olması avantaj bence en büyük artısı kurumsal bir işletmeden almak değişim vs en azindan muhattap bulmak güzel

Ben de giant continuum sync aldım. baktım 200 liraya bundan iyisi yok yurtdışı fiyatı 50 60 euro bu fiyata bulaşmak aldım. Giant iyidir herhalde uygulaması falan da varmış inşallah pişman olmam

@ata771 Giant uygulaması iphone cep telefonunuz var ise kullanabilirsiniz. Maalesef android ile olan sözleşmesi fesedilmiş diye biliyorum. En azından Giant continumm sync uygulaması için. Sony xperia xz premium cihazım da istediğim verimi alamadım, belki de sebebi ant+ olmayışıdır bilemiyorum. 8-9 Ay sorunsuz kullandım bu cihazı hala da duruyor.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@Hami Bulut teşekkürler cevap için.ant+ lı android telefonum var benim ama bakalım denerim . En kötü ipad e yüklerim sıkıntı olmaz umarım. Öyle çok üst düzey bir beklentim yok zaten basit şeyleri göstersin sürüşte yeterli benim için

@ata771 Rica ederim. Size kadans,hız varsa nabız'ı gösteriyor tek eksiği ortalama değerleri veremiyor oluşu. :) Dün itibari ile wahoo'ya geçtim ortalama değerleri veremediği için. Ben indirimle almıştım 2019'da o şekilde fırsatım oldu.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Wahoo alıp rahat edebilirsiniz. ben o paraya kıydım. pişman mıyım asla:koptum:

merhabla ben de bu üründen almayı düşünüyorum memnun musunuz acaba şimdiye kadar geçen sürede?

Merhaba, ürünün pili çok çabuk bitiyor bence. En fazla 2-3 ay gidiyor. Forumda kullanan başka birisi çok daha uzun gittiğini söylemişti. Bendekinde sorun olabilir. Bunun dışında bir şikayetim yok. Oldukça memnunum. Bir de yüksek hızlara (50-60) çıkınca bazen hızı sıfır gösteriyor. Biraz sonra düzeliyor.

Screenshot_20200611-202933.jpgbtwin in 140 tllik saati ile uyumlumudur boyle aparatlar almayı düşünüyorum güzel duruyor bisiklette

• Beğen
Geri