Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

Herkese selamlar,
-anlık km/h
-ortalama km/h
-maksimum km/h
-saat
-kronometre gibi verileri görmek için km saati bakıyorum. Daha önce hiç kullanmadığım için pek bir bilgim yok ama şu model ilgimi çekti (link)
ama yorumlarda düzgün kaydetmiyor gibi yorumlar var emin olamadım. ürünü kullanıyor olup tavsiye edecek/etmeyecek var mı?
ya da alternatif olarak bu fiyat bandında ne alınabilir. Kablolu/kablosuz farkedeceğini düşünmüyorum.
(link)

bu işinizi fazlasıyla görür.

Scudo
300 liraya yakın bir bütçem var bisiklet bilgisayarı almak istiyorum. Strava uyumlu olursa güzel olur. Anlık hız, ortalama hız, maksimum hız, saat gibi özellikler olmalı. sensörler de bulunmuyor elimde. Şu an antrenmanlarımı apple watch aracılığıyla kaydediyorum. Bu bütçeyle alacağım bir bisiklet bilgisayarı apple watch seri 4'den daha iyi performans verir mi?

300 liraya yakın bir bütçem var bisiklet bilgisayarı almak istiyorum. Strava uyumlu olursa güzel olur. Anlık hız, ortalama hız, maksimum hız, saat gibi özellikler olmalı. sensörler de bulunmuyor elimde. Şu an antrenmanlarımı apple watch aracılığıyla kaydediyorum. Bu bütçeyle alacağım bir bisiklet bilgisayarı apple watch seri 4'den daha iyi performans verir mi?
Cycplus M1 işini fazlasıyla görür. Sürüşleri stravaya aktarabilirsin. Hızı GPS'ten alırsın. İleryen zamanda kadans ve nabız sensörü alabilirsin.
1630410868794.png

• Beğen
Tepkiler: everhard

İGS 10 uygun fiyatlı ve stravaya atabileceğiniz sonuçları doğru veren bir ürün 2 senedir kullanıyorum bunun dışında kadans ve nabız sensörü takarak nabız ve kadans verilerinizi de görebilirsiniz.

kadans sensörü için ne kadar bir bütçe ayırmam gerekir? galiba geçtiğimiz günlerde Decathlonda uygun fiyatlı bir tane görmüştüm. Ondan ne kadar verim alabilirim?
kadans sensörü için de ayrı bir bütçe ayırmam gerekir mi?
Cycplus M1 işini fazlasıyla görür. Sürüşleri stravaya aktarabilirsin. Hızı GPS'ten alırsın. İleryen zamanda kadans ve nabız sensörü alabilirsin.
273010 dosyayı görüntüle
çok güzel bir ürüne benziyor ama ne yazık ki bütçemin üstünde

Merhaba arkadaşlar bende cycplus m1 almak istiyorum fakat 2 sensör+nabız cihazı+uzatma aparatı olan bulamadım hep tek sensör+nabız veya cift sensörlü var.Paylasabileceginiz bir link var mıdır?

Merhaba arkadaşlar bende cycplus m1 almak istiyorum fakat 2 sensör+nabız cihazı+uzatma aparatı olan bulamadım hep tek sensör+nabız veya cift sensörlü var.Paylasabileceginiz bir link var mıdır?
TRY 407.10 50% İndirim | Yeni GPS bisiklet bilgisayar bisiklet kilometre M1 bisiklet ANT + ritim sensörü nabız monitörü Garmin Bryton IGPSPORT Strava
(link)

• Beğen
Tepkiler: Sahincansahin
Cycplus m1 aldım kadans sensörü,hız sensörü,birde nabız bilekliği 840,96 tl ye geldi fakat aldıktan sonra niyeyse coospo Bc200 gözüme daha hos gözükmeye basladı gelsinde birde canlı görelim olmazsa coospo bc200 alırız.

bende bundan var pilleri güneş enerjili çok iyi bence bitek gps yok. toplam km saat sıcaklık saat gösterimi var.

sadece danimarkaca

1631189610460.png

Arkadaşlar ben de gps li km saati almaya karar verdim. Yıllarca telefondan stravayı kullandım ama artık saat kullanayım diyorum. Kafamda iki seçenek var. Birincisi igsport s10 diğeri xoss. Nabız, kadans ve hız sensörü kullanmayacağım. Önceliğim küçük olması ve şarjının uzun gitmesi. Hız bilgisini gps den alacağım için sorun yaşamak istemiyorum. hangisini tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar ben de gps li km saati almaya karar verdim. Yıllarca telefondan stravayı kullandım ama artık saat kullanayım diyorum. Kafamda iki seçenek var. Birincisi igsport s10 diğeri xoss. Nabız, kadans ve hız sensörü kullanmayacağım. Önceliğim küçük olması ve şarjının uzun gitmesi. Hız bilgisini gps den alacağım için sorun yaşamak istemiyorum. hangisini tavsiye edersiniz?
Bütçe meselesi. Fiyat performans olarak CYCPLUS M1, Coospo BC200, derim. İleride power sensör takmak istersen İGSSPORT S10 power sensör desteği yok.

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Bütçe meselesi. Fiyat performans olarak CYCPLUS M1, Coospo BC200, derim. İleride power sensör takmak istersen İGSSPORT S10 power sensör desteği yok.

Cycplus çok büyük görüntü olarak. Önceliğim gps kaydının güzel olması, bağlantı sorunlarının olmaması. Herhangi bir harici sensör zaten kullanmayacağım. Siz hangisini kullandınız ve memnun musunuz?

Cycplus çok büyük görüntü olarak. Önceliğim gps kaydının güzel olması, bağlantı sorunlarının olmaması. Herhangi bir harici sensör zaten kullanmayacağım. Siz hangisini kullandınız ve memnun musunuz?
Bende Coospo BC200 var. Ben çok memnunum. Son güncellemesi ile çok performansı bir cihaz haline geldi. Neden sensör kullanmayacaksınız?

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Bende Coospo BC200 var. Ben çok memnunum. Son güncellemesi ile çok performansı bir cihaz haline geldi. Neden sensör kullanmayacaksınız?

Hocam simdiye kadar sensörlere hiç ihtiyacim olmadı. Gerek duymuyorum kendim için. Dedidiniz cihazı araştıracağım. Teşekkürler.

Ben de Cycplus M1 kullanıyorum. Aşağıdaki 3 sensörü de bağladım cihaza. Gayet başarılı bir cihaz.

Magene hız sensörü
Magene kadans Sensörü
Dechatlon kalp ritim sönsörü

Arkadaşlar bende cycplus m1 aldım fakat cihaz arızalı herşeyi çalışıyor fakat saat ve tarih ilerlemiyor 1999 yılını gösteriyor bu yüzden coospo bc200 cihaz alacagım.cycplus m1 in sensörleri coospo bc200 e olur mu?

Arkadaşlar bende cycplus m1 aldım fakat cihaz arızalı herşeyi çalışıyor fakat saat ve tarih ilerlemiyor 1999 yılını gösteriyor bu yüzden coospo bc200 cihaz alacagım.cycplus m1 in sensörleri coospo bc200 e olur mu?
Sensörler kuvvetle muhtemel olur ama cihazı uyduya bağladınız mı? Uyduya bağlanmadan tarih güncellemesi alamazsınız diye biliyorum.

Sensörler kuvvetle muhtemel olur ama cihazı uyduya bağladınız mı? Uyduya bağlanmadan tarih güncellemesi alamazsınız diye biliyorum.
Evet hocam gps baglandıgını gösteriyor cihaz.

Geri