Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron bisiklet hakkında sorular, cevaplar ve öneriler.

Scudo
merhaba 100 de 100 tavsiye ederim çok rahat bir makinadır bende xc 1000 var ihtiyaçtan dolayı satıyorum istersen msj atarsın konuşuruz kendine iyi bak ayrıca çok çabuk kilolarını verebilirsin emim olun

ben sana xaos verıyım 300 lıraya cok temızz ve mtb dır 05558742301 numaram

Trek 4500 almaya karar vermistim. Ama Kronun Turk markasi olmasi beni tereddute soktu.
Ayarlanabilir on amortisorlu, dik suruse imkan saglayan, disk frenli(bu cok onemli degil.) ve hafif bir kron(kisacasi trek 4500 ayarinda) hangi model olabilir ve bunun fiyati nedir? Yardimci olursaniz sevinirim.
Uzaktan Saygilar....

2008 modellerin kadrolari onceki muadillerine gore biraz daha agir, o nedenle XC 4000 (LX versiyonu cok iyiydi bence) bakabilirsin.

@nuwanda7777

Senin için yapmışım meğer.

Kron Zeon 16” (Kırmızı/siyah) -1580 gr

> Süspansiyon: Suntour SF-XCM-LO 100mm Lockout

> Furç takımı: Integrata 1”1/8

> Aynakol göbek: TX

> Gidon boynu: Kalloy AS-601

> Gidon: Ameoba Scud (6061 Alu carbon)

> Arka aktarıcı: LX/ M567

> Ön aktarıcı: Shimano C050

> Fren-vites kolları: XT/ M739

> Ruble: Shimano Alivio 8V 11/32

> Sele: Selle Royal Mach

> Sele borusu: Kalloy 27,2 - 350 mm

> Jantlar: Whistle Zerolite 24 tel (siyah)

> Lastikler: 26 * 1,40 Asfalt lastiği CST (Bilmeyenler için not: Lastiğin ince olması benim tercihimdir. İstenilen kalınlıkta lastik takılabilir. Maliyeti 30-40 YTL olur)

> Pedal: Rulmanlı Alu Fe (Çift taraflı)

> Frenler: Shimano Alivio V

> Barend: Amoeba Borla M310 (6061 Alu)
DONANIM 200 KM BİLE YOL YAPMAMIŞTIR! EDERİNİN ALTINDA, KAÇIRMAYIN!

700 YTL

bence 2007 kron xc1000 düşüne bilirsin ama kron olmasada olur deren sedonalarda gayet iyi bak derim şimdiden hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: sedat
nasıl olur ki zaten satıci efor ödeme oraya kard gectiniz. eformu yolladı bisikleti kendinizmi aldınız.

merhaba kron 5000 almayı düşünüyorum KARBON GÖVDE hakkında bilgi sahibi olan varmı ,kullanan arkdaşlar varmı başka marka karbon gövde kıyasla nasıl? iyi sürüşler

@uzunnet

kardesm bnde xc 500 var cok kullanıslı bır bısklet bıanchının butun bıskletlerıne bın baSAR BNCE KESNLKLE AL DERM BN COK MEMNUNUM FIYATIDA UCZ KALITEDE GSL :)

@askcocugu155 Yanlış anlaşılma oldu sanırım. Arkadaş Xc5000 (Karbon) Arıyor.

Kron Xc5000 Teknik özellikleri :
1180gr (15")
31,6 Sele borusu uyumlu
15" 17" ve 19" Seçenekleri bulunabiliyor.
Yanılmıyorsam 95 veya 85 Kilo sınırı var.
Çok Jirit bir kadro Gerçekten açıları özenle yapılmış Hafif dayanıklı bir kadro.
Bu sene 2008 Modelleri gelicek Nezaman gelir bilemiyorum ama 2007 modelleri gayet başarılı idi ve 2 haftadada tüm kadrolar satıldı. 2008 Modelleri renk kombinasyonu daha şık ve daha profesyonel olucağını düşünüyorum. Xc5000 iyi bir seçim...

• Beğen
Tepkiler: uzunnet
ben ilk defa bir mtb aldım,internetten araştırarak edindiğim bilgilerle kron xc 2000 almayı planladım ve ticaretmerkezi.com dan aldım.siparişim gecikince beni aradılar efor bisikletten bisikletimi almamı söylediler,bende gittim aldım,sönmez abi de saolsun ilgilendi.

Geri