Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron bisiklet kadro, maşa, model vb. konular hakkında

Scudo
Resimlerini gördük ama kendisini bekliyoruz...

• Beğen
Tepkiler: neco91
@H.Çağrı
ben resimlerinide görmedim nasıl bulabilirim

Geldiğinde bulabilirsin ancak sanırım...

Daha çok bekleriz gibi... Nerdeyse yaz bitecek, karbon kadro gelecek de vs... Kron çook geç kaldı, Karizma mı, onun ne halde olduğunu bana sormayın artık...

@forester
Geç geldi ama Öz gelicek;) Scott çocuk bisiklet gibi kalır yanında:p :p :p :D

arkadaslar eger gelirse bunun fiyati ne olur. 400-500eurodan fazlamidir?

Mutlaka daha 400-500€ dan daha yüksektir. Kron karbon sanırım 1200gr civarındaydı ama pek emin değilim..

yaa herkez biliyor ben niye bilmiyorum duymadım görmedim kronun karbon kadrosunu bu arada mtb kadrodan bahsediyoruz dimi google a arattırdığımda yol bisikletleri çıkıyor

@ergin

Çok heyecanlı bir yapın olduğu kesin, Haziran'ın ortasına kadar bekleyeceğiz.

arkadaslar bu cıtırtı benım kadrodada var ama ben bu cıtırtının seleden geldıgını dusunuyorum cıtırtıyı dıkkatılıce dınledıgımde cıtırtının sele den geldıgını anladım daha sonra az bıraz ayakta surdum bısıkletı ve cıtırtının kesıldıgını gordum kendımce boyle bır cozum buldum gıbı zaman ıcınde tekrar cıkarmı bılmıyorum ..

@umittosun

Sevgili Ümit merhaba,

Sele borusunu yerinden çıkar hafif şekilde sele borusunu gresle ve yavaşça gres'i fazla sıyırtmadan kadrodaki yerine tak.Sele kelepçesini güzelce bir sık.Bir test sürüşü yap izlenimlerini bekliyorum.Zira aynı sorun benim başımdan geçmişti.Ben sorunu bu şekilde çözmüştüm.
Kolay gelsin iyi forumlar...

Bende kron xc1000 kullanıyorum,bendede cıtırtı sorunu vardı,efor bisiklete götürdüm sağolsunlar 1 dk'da sorunu hallettiler,sele kelepçesi gevşemiş,

@H.Can DEMİREL

tamam can abi söylediğini uygulayacağım teşekkürler

can abi söylediklerini aynen uyguladım birde "mehmet_svm" arkadaşımın bahsettiği olayıda yaptım ve ve ve ve sorun çözüldü sanırım az önce bir test sürüşü yaptım her hangi bir ses gelmiyordu çok ama çok teşekkür ederim ..

bir ay önce bisikletimi antalyada 2000 plazanın arka sokağındaki bisikletçiden aldım. ilk hafta birşey yoktu ama sonra "o ses" çıkmaya başladı. tabi bisikletim 2005 mi onu bile bilmiyorum, neyse...
*kron kadrolardaki ses problemlerinden biri sele borusunu kadroya soktuğunuz yuvadaki adaptör parçanın esnemesinden kaynaklanabilir. bu yüzden 31,6'ydı sanırım kalınlığı; daha kalın bir sele borusu kullanılabilir.
*ikincisi de benim bisikletimde olan bir soruna benzeyebilir. "shimano olmayan çin malı" orta göbek, kadro defosu ya da montaj hatası yüzünden yamuk takıldıysa (göbek dişlerinden bir taraf diğer taraftan fazla görünüyor mu bir bakın) ses gelebilir. ben sese dayanamayıp arkadaşımla göbeği açtım. göbek yamuk takılmıştı tabi kadroda göbeğin takıldığı yerdeki tırnakların da bir kısmı yoktu. göbeği düzgün yerleştirdik, şimdilik ses yok ama tekrar ederse aldığım yere götürücem artık...

Selam,
Ben de yaklasik olarak 15 gundur Kron xc1000 kullaniyorum.Genelde kulaklik oldugu icin farketmiyorum ama kulakligi cikarinca tıkırtı rahatsız ediyor.Ve hizlaninca sesin sikliği da artiyor.Bu arada ben bisikleti bisikletonline.com dan almistim.Bir problem oldugunda nerden yardim alabilirim?Garanti kapsaminda herhangi bir problem varsa kime gösterebilirim?
Yardimlarınız icin tesekkurler...

sorunu dile getireli bir hafta oldu fakat kimseden bilgi verici ya da yol gösterici fikir alamadım ben de. antalya'daki satıcı ilk gösterdiğimde sorunu bulamamıştı zaten, kendim çözdüm sayılır ama antalya'ya kron toplayıp satan yetkililerin özellikle bu konuda ilgili olmaları gerektiğini düşünüyorum kendi adıma. erdem sen istanbulda olduğun için şanslısın, bisikletonline satış sorumlularını bulup yardım alabilirsin.

Geri