Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron bisiklet kadro, maşa, model vb. konular hakkında

Tahmİnİmce GÖbekten Gelİyor Ses ..son Zamanlarda Bende De Olmaya BaŞladi..

Scudo
bende de o çıtırtı bir haftadır duyuluyodu götürdüm göbeği açıp sıktılar bir gün ses çıkarmadı ama sonra tekrar çıtırtı başladı şimdi değiştiricekler sanırım

Ya şu karbonlar gelsede XC 4000 in fiyatı düşse :D
Hemen alırım valla :)
Olmadı seneye artık :)

ya ben efor bisiklete götürdüm adam fıs fıs sıktı kurumuş bu bisiklet bu sıcakta biz bile kuruyoruz dedi ve yolladı .ben de kadıköyden ta maltepeye kadar o sesle gerisin geriye geldim.

bence engüzelini yapıodur :) :) :) bence bütün hepsini carbonda gecicektir saten xc 4000 ide mükemmel bi bikee dimmiiii arkadaşlarım ve abilerimmm

bir sorum olacak arkadaşlar alu kadromu daha sağlamdır yoksa karbon kadro mu?

tamamen yerine göre verilebilcek bir cevap bu yani bu şekilde kimse sana herhangi bir cevap veremiyecektir;) carbon kompozit olarak yapılan bir kadro eğer sağlamlık göz edilerek yapılacaksa muhakkak diğer aluminyum alaşım kadrolardan hafif olacaktır, ancak genelde hafifliğin ön planda olduğu bir spor olduğu için bu mümkün olduğunca az malzeme kullanılarak imal edilmektedir buda sağlamlıktan bir nebzede olsa fedakarlık edilmesini neden olmaktadır. genede piysadaki kaliteli olarak görülen bir çok carbon kompozit kadro kalitesiz bir çok aliminyum kadrodan sağlamdır:) benimde açıklayamadığım gibi buna tam olarak iki kadro gösterilmedikten sonra cevap vermek pek bir imkanlı değil;):D

Bir hayır sever çıkıp şu Kron'un karbon kadrosunun resmini koysa keşke:)

arkadaslar hayal oldugu falan yok su anda yoldalar fakat resimlerini göstermek gibi bir sans yok cünkü gercekten özel bir kadro ve sanılandan cok daha hafif emin olun beklenildigine degicek bir kadro gec gelmesininde cok mantıklı bir sebebi var 2008 kron yılı olacak

Mart ayından beri gemideler be erkan abi ya
Su gemi gelemedi bi turkiyeye

Arkadaşlar 9 yıldır kullandığım 17 kg lik Bianchi Aspid den iyice usandım. Bisikletim beni sürüşten itice bezdirmeye başladı. Bu yüzden dolayı ağırlık faktörü benim için çok ama çok önemli. Kron XC 4000 Deore XT si olan arkadaşlar varsa lütfen bana bisikletin ağırlığını bildirsinler.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla Kron Carbon kadrolar 07 Eylül 2007 itibariyle geldi.

Kron kadrolar gelmiş. Efor bisiklette montaj aşamasında olduklarını duydum.

kron karbon kadroların resmi efor bisikletin sitesinde mevcut

Geri