Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron XC 500 hakkında

Scudo
İkiside çok güzel bisiklet yanlız arkadaşlarımın dediği gibi KRON'un ön amortisörü biraz zayıf kalmış. Onu XCM ile değişirtirirseniz bence tercihin o olmalı. Ama Sedona'da güzel. KRON'un ömür boyu kadro garantisini unutmamak lazım...

Sevgiler...

Merhaba arkadaşlar,
bende Kron Xc 500 almayı düşünüyorum. Bu zoom amortisör zayıf derken süspansiyon açısından mı yoksa kırılma gibi bi olay olabilir mi :D
Birde 1.70 boy 75 kilo için hangi kadro uygundur. Bı farklı kadro boyları için fiyatlar fark ediyor mu. Cevaplarınız için teşekkürler

@edo
Tabiki süspansiyon olarak. Kırılma olasılığı çok düşük. Sadece yaylanması ve çalışırlığı zayıf kalıyor XCM'e göre.
Boyuna göre 16" kadro sana uygundur. 17,5" 'da olabilir. Kadro boylarında fiyat farkı olmaz.

Sevgiler...

ben kron xc 500 ü nakit olmak ve 2 adet almak koşulu ile 400 ytl ye buldum fiyatlardan haberim yok sizce bu fiyat nasıl birde bende 1.83 boyundayım bana göre olan boyutunu da söylerseniz çok memnun olurum teşekkürler.

bende 1.77 boy 100 kiloyum kron xc 500 ü çok beğendim..acaba bende nasıl durur :) ve birde lastik ebatını büyütmek istediğimizde maşayı değiştirmeden nekadar oynayabiliriz..teşekkürler

bu arada rcw bisiklet 13.5 kilo

arkadaşlar almayı düşünen varsa birleşip beraber alalım bayaa indirim yaptırırız

evet bencede olabilir ama bunun için daha iyi bir duyuru yapma ihtimalimiz varmı?

Haziran başı gibi peşin olarak almayı planlıyorum. Ciddi bir indirim olursa biraz daha erken de alabiliriz :)

arkadaşlar ben de bi tane xc 1000 24 vites almayı düşünüyorum.fakat nerden alacağımı tam bilemiyorum bir de 2007 de kron xc 1000 üretilmemiş sebeb nedir acaba???

slmlar bende bir zamanlar xc 500 kullanıcısıydım bisiklet çok güzel fakat arkadaşlarında dediği gibi zoom ön amortisor ortalığı mahfetmiş kesinlikle ya aldığında değiştir ön amortisörü yada sedonada karar kıl yoksa çok pişman olursun ön freni sıktığında sanki direksiyonda boşluk varmış gibi titreyen bir amortisor istemezsin heralde bende şu anda xc 1000 var ve xc 500 ile aralarında uçurum var diyebilirim süspansiyon çok önemli sakın aman bişey olmaz deme karar senin hayırlı yolculuklar :D

merhaba arklar..
bir bisiklet almaya karar verdim :)) ve aranıza yeni katıldım,
öncelikle alacağım bisikleti hafta sonları sahilde en fazla fazla haftada 3 gün civarı spor maksatlı kullanmak istiyorum.. saklayacak yer de apartmanın bir köşesi olacağından aşmış modellere yüksek paralar ödemek istemiyorum...
fakat mutlaka kaliteli ve hafif bir bisiklet arayışı içindeyim. çünkü carrefourdan gidip bir bisiklet alırsam 1 ay sonra kenara atacağımı anlamış bulunuyorum :)))
Bu nedenle salkano ng600 ve kron xc500 e baytağı bir baktım...
Salkano ng600 için gayet iyi bir rakam aldım 260.. fakat göremeden almam gerek sipariş usulü çalıştıkları için.. kron u ise 360 civarı bir fiyata alabilmekteyim...
sizlere sorum yok boşver kronu salkanoda aynı işi görür mü? yoksa birşey değil vereceğin farka değer kron al pişman olmazsın mı...?? xc bahsettiğim gibi zevkle binilecek bir bisiklet mi??
ayrıca 1.80 boya 17,5 kadro normal midir..
teşkkürler...

giriş düzeyi için iki bisiklette ideal...ama donanım olarak sanırım xc500 önde... sana bir bisiklet daha tavsiye edeceğim... sedona markasının güzel bisikletleri mevcut... ben kullanıyorum ve memnunum "sedona borla"..

Kron xc 500 tabi ki,arkadaşıma 13.5 olanı bugün aldık daha,pişman olmayacaksın;)

Seçtiğiniz iki marka ve model arasında bikaç fark var. En önemliside NG600 sizin boyunuza küçük gelecektir. Kadro boyu seçme şansınız yok. Kron XC500 iyi bir bisiklet kullanım şartınıza göre. Ayrıca ileride açılmak istersenizde kadrosunu istediğiniz şekilde toplayabilirsiniz.

Şimdiden Hayırlı Olsun...

Sevgiler...

Kron XC500 güzel bir bisiklet fakat imkanı biraz daha zorlayıp en fazla 2-4 taksit daha fazla ödersiniz. Kron XC1000 almaya çalışın kafanızda rahat, gönlünüzde, pedalınızda, kalbinizde rahat olsun :) yok diyorsanız yine de salcanoyu tavsiye etmem. Kron ondan daha hafif olacağından eminim yinede ikisinede bakmak lazım. Birde şunu unutmayın kron, drag, scoot, sendona, corratec vs. hep profesyonellerin markası. Ben şöyle bir örnek vereyim sıfır salcano'ya bineceğime 2. el yukarıda saydığım markalara binmeyi tercih ederim.

teşekkürler cevaplarınız için arklar kesin karar vermiş durumdayım...
kron xc 500 u alıyorum bu hafta sonu...
çok teşekkürler.. bir de bu bisikletin kapsamlı resimlerini görebileceğim bir yerler varsa bana söyleyebilir misiniz..
çok teşekkürler..
özellikle serkan ın bisikletinin de kron olduğunu görünce Türkiyeyi gezerken bile bu markayı tercih ettiyse.. şaşmaz... ben de kroncuyum artık....
teşekkürler....

bende kron almayı düşünüyorum.amacım mahalle arasında gezmek değil.şehirler arsı turlara filan çıkmayı çok istiyorum.bu turlar için xc 500 uygunmu yoksa xc 1000 mi almalıyım.arasındaki fiyat ve donanım farkı nedir.yardımcı olursanız sevinirim.ilk hedefim burdan 500 km civarında:d

Geri