Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

KTM marka bisiklet hakkında düşünceleriniz?

Sahilde kullanıyorum bisiklet. Çok nasir de olsa bozuk yollar oluyor.
Bunun dışında bende rengine görünüşüne tav oldum + 800 Euro'yu aşmak istemiyorum maliyet olarak.

Scudo
@Antares

Peki abi madem görünüşü beğendin bence de güzel alabilirsin. Vites sistemi, süspansiyon bakımından daha iyi olan Carraro, Salcano modelleri de var ama Cube ayrı bir kalitedir kararını verdiysen şimdiden hayırlı olsun. :)

yok daha vermedim :)
gidip göreyim dokunayım.. araştırayım biraz daha
ayrıca euro'da düşüyor şansıma

• Beğen
Tepkiler: Berke
Ultra Flite jantların ne gibi dezavantajı var?
Paslanmamı yapar nedir ?

bence 800 euroyu biraz yukarı çekersen daha iyi marka/modellere sahip olabilirsin

@onur tuna

KTM veya Cube'un neyi eksik onu anlayamadım

• Beğen
Tepkiler: Antares
@Antares

Herhangi bir dezavantajı yok bence abi.

İkisi içinde güzel fiyat aldım. Fakat bisikletler henüz yok bu hafta içi gelecek bende göreceğim inşallah.
Liste fiyatlarından 200 Euro indirim! Nasıl?

Arkadaşlar Pendik Efor bisiklet de yarın yeni yerin açılışından dolayı sadece yarın (yazıyı yazdığım şu an itibari ile bugün PAZAR demek istedim) için indirimli satışlar olacakmış...KTM markası mevcut. İlgilenen arkadaşlara duyrulur ben de KTM Şehir bisikleti almak için gideceğim...

Merhaba arkadaşlar bu bisikleti almayı düşünüyorum... (link) Özellikleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşır mısınız...Hidrolik frenleri sanırım Shimano değil bir sıkıntı olurmu?..Düşünceleriniz benim için belirleyici olacaktır.Şimdiden teşekkürler..

@Y. Birol

Yeni açılan şube neredeymiş? Pendik bana çok uzak ya. :D

Yeni açılan şube değil..Efor bisiklet yeni geniş bir yere taşındı.Eski yeri küçüktü..Bu yeni taşındığı yer adına bugüne özel indirimli satışlar olacakmış.Bilginize..Pendik Merkezde..İnternetden bakarsan adresini bulabilirsin..Eski adres olsa bile yeni taşındığı yer de eski yerinin 50 m ilerisinde..:)

• Beğen
Tepkiler: Berke
@Y. Birol
Arkadaşlar bir fikir verebilecek var mı acaba...

Efor'u biliyorum gittim görüştüm iyi fiyat veriyor ama bisiklet olmadıktan sonra bir işe yaramıyor. Çok fazla KTM model yok ellerinde. Olanları da ben beğenmedim.

@Antares

Daha karar veremedik mi? :D

verdim Berke :) ama bisiklet yok piyasada :/
Bu hafta sonuna kadar gelmezse başka marka modellere yöneleceğim yeni konu açtığımda görürsün :D

Hangi modele karar vermiştin abi Cube falan da vardı işin içinde. :D

Doğru Cube var :) ama şu an beklediğim KTM
(link)

ve de bu
(link)

Peki dostum yukarıda yazmıştım Şehir-tur bisikleti olarak bu modeli düşünüyorum. (link) Model ve donanımı hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim? İlk bisikletim olacak. Başlangıç olarak genellikle tuzla-pendik-kartal sahillerinde turlamayı düşünüyorum.

Dostum selamlar,
konuya baliklama atliyorum ama cevap vereyim, fikrimi soyleyeyim istedim.
linkini verdigin bisikletin cok guzel durdugunu soyleyeyim.
ancak, sahilyolu icin cok fazla donanima sahip.
bunun yerine V fren (ki hem hafiflik hem basitlik hem de ekonomik nedenlerden) tercih ederdim.
on amortisor hem ekstra agirlik olacak ve bir sure sonra surekli kilitli kullandigini farkedeceksin.
nacizane fikrime gore bu iki ozellik fazla.
ama ne olursa olsun, bisikletini al ve sokaga cik. Hedefini koy ve pedala bas, daha buyuk bir keyif benim hayatimda yok.
saygilar.

• Beğen
Tepkiler: Antares
Geri