Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Maalesef dolar:4,13 euro:5,12 arkadaşlar...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
Oyun hamuru olan güzel ülkem :)

"BP: Akaryakıtta 20-25 kuruş artış bekliyoruz
Dün motorine 7 kuruş benzin fiyatına ise 2 kuruşluk indirim haberlerinin ardından akaryakıta tekrar zammı geliyor? BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen akaryakıtta 20-25 kuruşluk bir artış beklediklerini söyledi."

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@sargonnas daha devami var o yazının . TANAP da yer almak istiyorlarmış. Açık büfe gibi memleket .

@Çağdaş78

İnanın hiç bişey yazasım gelmiyo artık :) Her dakika futbol topu gibi oynuyolar hepimizle. Hala seçim ıvır zıvır konuşuyoruz. İş bitmiş güzel ülkemde kimsenin haberi yok...

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78
@CyclingAlanya

Allah rızkınızı açık etsin ama bu şartlar devam ederse malesef kepenk kapatmaya kadar gidebilirsiniz, zira insanlar artık yurtdışından almaya imkanı olan eşine dostua getirtmeye çalışıyor zira Türkiyede döviz kurunun yüksek olmasından kimse 2-3 katı fiyat ödemek istemiyor haklı olarak.

Bu başlığın müziği yok . Bundan sonra böyle galiba .

Lionel Richie - All night long
Böyle bir romantik müziğin ülkemizde nasil bambaska bir bicimde bilinçaltımıza işlediğini de acı acı gülümseyerek düşünelim.

@trainspotting35
bundan sonra bim tek adresim,bende bu kafayı yaşamak istiyorum, uyuşmak-mutlu olmak istiyorum "forever bim: fantezi shop"

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
benzini direk 50 lira yapsalar ya. 50 liralık alanlar rahat etse.

Yıl sonunda mazot 7, dolar 5, euro 6 TL yanlış diyen varsa yıl sonunda görüşelim :acpsnr:

• Beğen
Tepkiler: olympos
@thieft3000

ohal ve bu yönetim devam ederse dolar 7 lira diyorum yıl sonuna

@Serkan Mıstınoğlu bu konu siyasi değil mi?
Türkiye'yi yöneten Akp aleyhinde,bu başlık altında sürekli mesaj yazılıyor..Madem siyaset forumda yasak,o halde siyasetle direk ilgili olan bu konu da silinmelidir..

@ahlaksız Bence sıkıntı siyasi olmasında değil. Senin açtığın konular başlığından içeriğine kadar tamamen provakatif. Bu başlık altında üslubunu bozup oraya buraya saldıran sayısı çok az belki de hiç yok. Senin üslubun direkt kışkırtıcı. Gurbetçi kardeşlerimize kaçak muamelesi yapmak gibi.

O değilde, hakikaten bisiklet, toplu taşıma vy yayan olarak gidilebilecek yerlere otomobil ile giden çok tanıdığım var. Bunları ne yapacaz
Arkadaşa diyorum ki, evle iş yerin arası 3600 metre, bisiklet ile vy yürüyerek gel. Sağlığını düşünmüyorsan , trafikte her an yamulma ihtimali olan aracını düşün ve evde bırak diyorum.
Cevap; pantolon ile süremem, terleyemem, kim erken kalkacak, trafik tehlikeli vs vs ....
Üzülmüyorum bunlara, benzini 10 TL yapsınlar bu arkadaşlara,müstehaklar

@Şayzeettin Neumann
Demek oraya buraya saldırıyorum..Engelleyim seni de,benden kurtul..:)

@Serkan Mıstınoğlu
Doğru diyorsunuz ama bu forumda iktidarı destekleyen ve bu konularda iktidarla adeta eğlenilmesinden rahatsız olanlar da vardır..
Mesela siz ''Bilal'e anlatır gibi'' dediniz,dün veya bugün..Ne anlamalıyız bundan:D

Dün benim ''Yahudiler Türkiye'den kaçıyor'' isimli konum ''siyasi'' denilerek siliniyorsa,bu konu da silinmeli..Bunu belirtmek istedim..

''Siyaset forumda olsun/olmasın'' dediğim filan yok..Olsa da olur,olmasa da..Olursa yazarız iki cümle,olmazsa başka şeyler yazarız..Sıkıntı yok yani:)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri