Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Maalesef dolar:4,13 euro:5,12 arkadaşlar...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
@Fixie Cem
Geri dönerler canım ne olacak paraları değerli 1e 5

Scudo
Dolar 4,46 olmuş ne 4,13'ü değiştirin şu başlığı işte bunlar hep cahapekaka zihniyeti den kaynaklı

Yeni rekorlar gelmeye devam ediyor. Avro 5.30'u aştı. Dünden daha fakiriz arkadaşlar.

Arkadaşlar ülke krizde bunu anlamayanlar anlasın artık.
Faizler yüksek, kur yüksek. Yabancı yatırımcılar paraları çekiyorlar.
Ancak nedense hiçkimse çıkıpta demiyor ki ülke krizde. Onu anlamıyorum, anlayamıyorum.
Basa basa söyleyeceksiniz krizdeyiz diye.
Yunanistana dönecek ülke seçimden sonra ancak 1 liraya tuvalete gittiğine şükrettiriyorlar milleti.
Bunlara denilecek kibar laf yok lugatımda.

Faizler yüzde 16 olmuş halen dışardan sıcak para gelmiyor

@anlern58 Aynen. 2017'de aldığım fiyatın üstüne 1000 lira zam geldi 2018'de. Şimdi almaya kalksam alamayacaktım ya da aynı bisikleti yüksek fiyata almaya razı olacaktım.

@cem_filiz daha önceki sayfalarda yazmıştım
@Tuzlu_Fıstık
demek ki gerçek olan daha yüksek oranlar veya bu oranlara risk almak istemiyorlar.

Ülkemde " koskoca " 1 milyondan küçücuk " minnacık " 1 liraya düşen tuvalet parasini beğenmeyenlerin oldugunu gormek cok uzucu. Halbuki almanya bunu cok kiskaniyor. Merkel geceleri yatamiyor diye doktorunun resmi aciklamasi var.alman bilim insanlari yillarca bilim sanayi ve üretimi gelistirdik bunu neden dusunemeyip bedava parayi kacirdik diye üzüntü içindeler. İnsanlarin Türkiyedeki yeni yapilacak olan 3. havaalanına "sadece 1 liralik " ucuz tuvalet icin gidebilecegini ve kendi ülkelerindeki işlerin sekteye ugrayacagini dile getiren almanya tuvaletciler konfederasyonu başkanı Hans Mollaeor yüzlerce Alman tuvaletcinin işsizlikle yüz yuze kalabilecegi tehlikesini hatirlatti ve yetkilileri 3. Havaalanini kapattirtmaya davet etti. Yetkililere " Hağyinnlik yapmayun vallahi arar polis çaguruğğun " diye böğüren Mollaeor tuvaletinin gelmesiyle röportaja son verdi.

ABD Doları

ALIŞ(TL)4,4903
SATIŞ(TL)4,4922

Türkiye Büyüyor Gerçekten

Rusya'nın durumu bizden daha da kötüymüş asgari ücret yeni zam ile 166 dolarmış
1 rus rublesi ne kadar olduğuna bakabilirsiniz

@Knight Rider
Başlığı değiştirmedikçe dolar çıkıyor bi değiştirin bakalım

• Beğen
Tepkiler: CeCeKa
Ruslar tatile buraya geliyor ama o nasıl iş kine (1 RUBLE = 0,07 TL, görünce gülesim geldi yanlışmı baktım diye farklı kaynaklardan da baktım ama ölemiş:acpsnr:), Her yaz Antalya'nın adı Ruslar ile anılıyor bi yanlışlık var bu işte @Afyon35

Ben Moskovaya gidemem tatile mesela

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78
@anlern58
@anlern58

Umarım sevgili devlet büyüklerimiz buraları okuyup da feyz almazlar.

(bkz:eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)

• Beğen
Tepkiler: emrahb ve MakRo
@anlern58

Maalesef aynı düşünceleri paylaşıyorum. 80 kuşağı olarak her anlamda ne kadar çalkantılı dönem varsa hepsini deneyimledik. 2 çocuğum var ve geleceği düşünemiyorum bile.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri