Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merida (Crossway-Speeder) Kullanıcıları Kulübü

@Love The Wind
Merhaba. Sele konusunda bende biraz sikayetciyim siz nasil bir sele kullaniyorsunuz

Scudo
@oguz169 Merhaba. Vader marka geniş yumuşak bir sele. Aslında Sportourer in çok başarılı jelli seleleri var, o seriden düşünüyordum bunu aldım ve çok memnun kaldım.

Arkadaşlar boyum 1.80 merida xt edition 48 kadro olur mu? Kadro kaç olmalı? Teşekkürler

nazar değdi, sabah sabah yollarda kaldım. lastik inmişti :) tabi pompa da olmayınca baya bi yürüdük beraber cw 300 ile :) aslında bir an önce schwalbe almak lazım ama hala en uygun nerden bulunur fikrim yok, var mı tavsiye verecek olan arkadaş ?

@BOZTÜRK
(link)

Buraya bakın. Sizin 55 kadro almanız gerekir. Benim boyum 178, 55 kadroya biniyorum.

@Orhan Akarkut
Bey bisiklet çilenin hepsi 50-52 diyor kafam iyice karıştı sizin gösterdiğiniz tabloda 55 minimum

@BOZTÜRK boyum 1.76 cw100 52 kadro kullaniyorum ve bir tık buyuk geliyor.
Kadro boyu icin bacak boyunuz önemli. Bir bisikletcide denemelisiniz en iyi sonuc icin.

• Beğen
Tepkiler: BOZTÜRK
Arkadaşlar İkinci El merida crossway 500 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz . Aklıma bazı şeyler takılıyor ayna kol FSA Dynadrive 48-36-26 CG diye geciyor iyi bir model midir? Ön arka göbek shimano değil yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Orhan Akarkut hızlı cevap için teşekkür ederim. MERİDA CROSSWAY 500 (2015) model ağırlığı ne kadar acaba ?

@Orhan Akarkut teşekkürler kafa davul oldu mosso 770 tb 3 full deore var 2500 tl sıfır birde ghost square cross 6 var 3000 tl temiz ikinci el
Birde bu merida crossway 500 var 2500 e temiz ikinci el hangisi en iyi seçim bilmiyorum
En hafif 12.5 kg ile ghost gorunuyor

Geri