Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merlin Cycles

Scudo
Sinir olduğum bir konu var
(link)
Mavic ayakkabı+pedal kampanyası 250tl diyor ekliyorsun 300 oluyor... e ne oldu? 40 tl gönderim ücreti abi bu nedir yahu?
Şimdiye kadar hiç 20tlyi geçmedi nasıl oluyor da 50tl bindirebilirler anlamıyorum...

Güya pedal ucuza gelmiş olacak oysa ayrı ayrı akşam da aynı şey. Gibi görünüyor bana

Sepete ekleyip fiyatı gorene kadar her şey iyiydi...

Ben bir şey mi atlıyorum? Yoksa bir şeyi yanlış mı yapıyorum?
Bilen var da yol gösterirse sevinirim arkadaşlar

Fizik yol selelerinde indirim mevcut. İhtiyacı olan değerlendirsin fiyatlar iyi.

Ben bir türlü bundle deal denmesine rağmen inmeyen fiyatı cozemedim arkadaş o kadar mal aldik lik defa oluyor bu durum...

Sanırım bu indirim kampanyası sadece İngiltere için vs geçerli.... başka türlü adlandiramadim

@alper 76 Pedalı çıktığınız zaman 20.88 yansıyor kargo ücreti. Sanırım ebatlarından dolayı ikisine de ayrı kargo ücreti yansıtıyorlar ama mantıksız geldi açıkçası. Ayrıca pedalı silver renk seçmezseniz +10 lira ekliyorlar.

Evet 10tl yi gördüm ama şurada kısa bir zaman önce kargo 20 tlydi... ne olmuş böyle yahu.. 250 ye ikisini de alırım derken fiyat oldu 330

En çok koyan da zaten böyle kargo ücretleri ..@Onur YCLsagol

Anlaşılan farklı günlerde alıp bari gümrüğe girmeyelim... eninde sonunda bunlar bu parayı bizden alacak anlaşılan ya da pedalı chainreactioncycles dan alayim bari... zaten neredeyse aynı

Merhaba arkadaşlar.
Merlin sitesinden alışveriş nasıl yapılır? Hangi yolla yapılır? Dikkat edilmesi gereken noktaları var mı? Yabancı dilim yok :acpsnr: maalesef.
Bana bu konuda yardım gerekiyor arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de lastik almayı düşünüyorum da kargo ücretiyle sahibinden'den biraz daha ucuza geliyor, pek bi anlamı kalmıyor.

İstanbul'da olan arkadaşlarla ortak alışveriş yapsak kargo ücretini bölüşmüş olur muyuz yoksa ürün sayısına göre o da artar mı?

75 euroyu geçmezseniz kargoyu tek pakette bölüşmüş olursunuz. Fikir gayet güzel

Kargo ücreti aldığınız ürün sayısına ve boyutuna göre değişir. Mesela tek çift lastik için kargo ücreti 21 lirayken, 2 çift lastiğin kargosu 40 küsür lira oluyor genelde. Ayrıca Merlin'in kargo fiyatı diğer Avrupa sitelerine göre uygun baya, iki kişi birleşip bir şey aldığında bile edilecek max kar 10 lira, bu yüzden uğraştığınıza değmez.

Dün merlinden bir siparişim oldu ve sonrasında bir ürünün ebatını değiştirmem gerektiğini farkettim. Ancak ben fark edene kadar kargoladıkları için şimdilik sadece mesaj atabildim yanlış aldım diye. Ürünler geldiğinde bir tanesinin değişimini büyük ihtimal talep edecem. Sorum şu ki neyle gönderecem ve kargo paralarını kim ödeyecek?

Ben paypal ile alıyodum gecen bısıler alım dedım kartımla olmadı saka gıbı kart ızın vermıyor felan dıyodu :D Aliexpresten aynı kart ıle alısverıs yapıyorum burdan yapamadım bu paypal bızı cok zor durumda bıraktı yaw.

Biriside bana yardımcı olsun :agla::agla: bu Merlinden nasıl alışveriş yapılıyor:D

@Alisimsekoglu Üye oluyorsun,ürünü seçiyorsun,kredi kartı bilgilerini giriyorsun siparişi tamamlıyorsun ve kargoyu bekliyorsun bu yani :D

@Erkin Kalender çok iyi anlatmışsin teşekkür ederim. Hani daha öncede bir konuyu anlatan insanlar gördüm de senin kadar güzel anlatım ve izah edeni ilk defa görüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: bulentdasci
Arkadaşım o kısımlar tamam da dikkat etmem gereken detaylar varmıdir. Alışverişi sanal kart ile mi paypal ilemi yapılıyor sanırım paypal artık yok

@ElcaSeJawS banka garanti mi ? benimde başıma geldi 3gün önce, arkadaşta yapı kredi vardı onun kartı ile oldu...

Geri