Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merlin Cycles

@alpyese işbankasi sanal kart ile deneyecem birdahaki denemem de ama suan degıl.

Scudo
@ElcaSeJawS ben sanal,kredi ve banka kartı olarak hepsini denedim olmadı, bankadan kaynaklanıyor büyük ihtimal, banka ile görüştüğümde internet alışverişine açık bir engel yok diyorlar...tabi bu merlin için geçerli

• Beğen
Tepkiler: ElcaSeJawS
@alpyese Onlarda bişi biliyolar onuda yanlıs biliyolar :D Merlin sistem olarak tanımıyor olabilir benimki mastercart belki ondan :)

İş Bankası sanal kart ile sorunsuz alışveriş yaptım.

İnternet alışverişlerinizde sanal kart kullanın arkadaşlar. SMS'le işlem onayı alınmayan alışverişlerde kredi kartı bilgilerinin çalınması ve kartın kullanılması olayıyla sık karşılaşılıyor. Paypal TR'den çıktı artık.

@Orhan Akarkut maaş kartında bile SMS onaylı alışveriş yapılıyor artık 3D...

Yapmayan siteler var.

Kart bilgilerini elde ettikten sonra istedikleri yerlerde, uygun sitelerde ya da marketlerde, kullanıyorlar.

@Orhan Akarkut pek tabi ki, konu merlin üzerinden olduğu için bunu dedim merlinde sıkıntı yok... büyük sitelerde hepsi yapıyor SMS li çalışıyor,öncelik sanal kullanmak tabi.

İşte onu diyorum, güvenli bir sitede kullandığınız kart bilgisini elde edip başka güvensiz bir sitede kartı kullanıyorlar. O nedenle sanal kart güvenli, limiti her alıştan sonra sıfırlamak gerek.

Ben de uzun zamandır sanal kart kullanmıyorum aslında itiraf edeyim. Bundan sonra kullanacağım...

Kargolari siz isteyeceksiniz PTT ile geri gondereceksiniz. İade ile ilgili olarak MERLİN in sitesinde yeterli bilgi var aynı yazıyı kutunuzun ustune çıktı alır yazar " returned oods failure şale" diye gönderirseniz veya değişim için ne yazılıyorsa... iadesi yapılır tüm süreç 10-15 gün de biter..@turin

• Beğen
Tepkiler: turin
@alper 76 Teşekkürler. Peki değişimde git gel kargo paralarını kim ödeyecek? Sitelerinde iadede kargoyu ödemeyiz diyor sanırım anlayabildiğim kadarıyla. Ama o ilk siparişteki kargo parasından bahsediyor sanırım ki ben onunla ilgilenmiyorum zaten, başka ürünler de aldım çünkü.

Hic fark etmez. @turin her zaman kargo size ait. Zaten site bilmem kaç yuro dan sonra kargo bedava diyor ki onu geçince isteyeceğiniz vergi size kargoyu unutturur :)

@alper 76 Kargolar bana aitse hemen hemen aldığım ürünün yarısı oranında ücret daha ödemem gerekecek demektir ki bu da bana çok cazip gelmedi açıkçası. gelsin de bir bakayım öyleyse :)

Arkadaşlar ilanda görülen karbon kadro %60 indirimle 1400 tlye satılıyor. Kargo bedava. %18 vergiyi eklersek. Sizde değer mi?

(link)

@bilalcakar Toray 700 serisi karbon elyaflar, giant advanced serinin de kullanılıyor. Kalite parametrelerinin geri kalanı dizayna bağlı. Caad 10 kadrosunun 1500 tl lere satıldığını düşünürsek, bence iyi. Tabi vergi alacaklar.

• Beğen
Tepkiler: bilalcakar
Başlıktada okuduğunuz gibi Merlincysles FLR-F65 +shimano 520 spd siparişi verdim. Türkiye'de en ucuz ayakkabı 200-250 ₺ den başlıyor birde 520 spd pedal 100₺ civarı. Merlincycle'da flr ayakkabı ve spd pedal 160₺ 40₺ de kargo 200₺ ye sipariş verdim bakalım geldiğinde deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160618/4d04e6b9006e4dee725bad34c1ff8f7d.jpg

Merlin Carbon Kadro

Merhaba. Aynı kadronun slope modelini topladım. Forumda kullanan birkaç arkadaş daha var. Yukarıdaki konudan yorumlara ulaşabilirsiniz.

Geri