Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merlin Cycles

@dincer_colak Merhaba hocam bu ayakkabının altına takılan parça sanırım cleat deniyordu, R540'ın kutusundan çıkıyor mu? Ben ayakkabıları aldım ama daha pedal almadım pedalları merlinden almadan önce bir sorayım dedim.

Scudo
@taytan Çok sağolun, hızlı cevap için ayrıca teşekkürler,iyi günler..

• Beğen
Tepkiler: taytan
kargoyu adım adım takip edebileceğimiz bi yer yok mu? ptt den bakıyorum ispanyadan şehir dışına sevk edildi diyor başkada bir şey yok

@tevvikemre
Birkaç gün içinde gonderitakip.ptt.gov.tr den
XX123123123ES şeklindeki kodu girerek takip edebilirsiniz.

110 EUR'lik sipariş açmak üzereyim. 75 EUR üstü kesin gümrüğe takılıyor mu?

@fblisaru Eğer büyük kutu yada kolide gelecek yani dikkat çeken bir paket ise büyük ihtimal takılır ama baloncuklu zarfta gelen küçük bir paketse takılma ihtimali çok yok.

Ptt ile çinden binlerce kargo geldiği için küçük zarflar pek dikkat çekmiyor.Benim CRC'den gelen büyük kutumda 74.95 euroluk ürün vardı ama yinede açıp kontrol etmişler fakat küçük zarflarda olanlar biraz daha göz ardı ediliyor.

Ama aldığınız ürünler hacim olarak büyükse çok yüksek ihtimal takılır.

@hlksnrr yenı gordum mesajınızı evet cıkıyor pedala gren plastık parcayı dıyorsanız

@dincer_colak Evet hocam şu ayakkabıya vidalanıp pedala kitlenen parçayı soruyordum cevabınız için teşekkür ederim.

Hornit db140 aldım kaç günde ulaşır vs herşey mumma şuan.

Fransız bir siteden ayakkabı aldım Pazartesi günü bugün teslim aldım ama Merlin'den geçen Cuma verdiğim sipariş halen gelmedi,bekliyorum.

Merlin den ayakkabı almıştım 7 günde elime ulaştı hafta sonu dahil

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Avranx
29 haziranda verdiğim sipariş bugün geldi.

@Sancak kargo çıkış yeri neresi acaba ?

@Sancak es li kodla ptt den takip ediyorum ama 3 gündür aynı değişmedi 12 temmuzda yurt dışına sevk edildi dedi hala daha aynı türkiyeye girince mi daha detaylı takip yapabilecem benim asıl istediğim her geçtiği ülkeyi öğrenmek nerden ne zaman geçtiğini bilmek isityorum

Jantlar 3 gündür teyyareyle uçuyor sanıyorumki gezintiye çıktılar bi türlü inemedi uçak türkiyeye :)

Geri