Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Merlin Cycles

:D benimde ayakkabılar gezintiye cıktı dün bakalım ne zaman gelecek ayacıgımıza
@ghkoseoglu

Scudo
PTT yarın çalışıyor mu sadece dağıtım için?
Bugün gelmesi gereken kargom gelmemiş de.

@tevvikemre Trackpac ta görünebilen paket ptt sitesinde hemen görünmüyor.
paketin öyle geçtiği her ülkeyi de yazmıyorlar.

@Hakan Acar Cumartesi çalıyorlar benim merlinden gelen bir paket cumartesi sabah teslim edilmişti.Pazar günü her yer gibi çalışmıyorlar.

Arkadaslar bu nasil bir site ?? Carbon 105 setli mavic aksium jant setli bisikletler 3000₺ ?? Mavic aksium elite 500₺ neden bu kadar ucuz ?? 100-200lira gumruk parasiysa ben herseyi alirim burdan

• Beğen
Tepkiler: Celeste
@Zen.eren

Orda ucuz değil burda pahalı :harika:

@Tolga Çelebi hocam burda 105 aynakol 450₺ orda 250₺ bunun gumruk ucreti ne kadar ? Ben burayi somurum bu nasil bir ucuzluk ya hemde 5 gunde geliyor

@Zen.eren

Eğer ordan alacağınız ürün KARGO HARİÇ 75 Euro'yu geçmezse gümrük ödemiyorsunuz ama 75-1500 Euro arasında %18 vergi ödüyorsunuz,bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: Zen.eren
Erdoganlarda 900₺ olan Mavic aksium elite merlincycles ta 160€ + 30€(vergi) + 60₺ gumrukle 600₺ ye falan geliyor..

• Beğen
Tepkiler: serpol79
Şu aralar wiggle bazı ürünlerde daha uygun gibi...

12 temmuzda yola çıkan kargom bugün Türkiye ye giriş yapmış kaç günde gelir acaba?

Son olaylar nedeniyle gecikmeler var sanırım, o yüzden standart sürede beklememek lazım. Benim sipariş ettiğim ürün TR'ye girdi ama 3 gündür Gümrük kontrolünde görünüyor.

Arkadaslar ben wigglesan 87.5$ 105 Aynakol almayi dusunuyorum kargo bedava ama gumruk ucreti odeyecegim sanirsam. 75€ gecen urunler icin %18 gumruk ucreti var yanlismiyim ?

Aklima takilan dier bir sorunsa wiggle mi yolsa merlin mi ? Wiggledan siparis verirsem takipsiz yollayacak tahmini varis 1 agustos yaziyor ama kimisi takipsiz siparisinin 1 ayda geldigini soyluyor..Merlincyclesta ise bu urun 98$ sizce 9$ fazla veripte merlinden daha guvenceli alayim mi ?Merlin tahmini varisin 3-5gun oldugunu soyluyor.

• Beğen
Tepkiler: SagFan
@Zen.eren
Takipsiz hiç bir gönderi almam fakat ücretten ücrete değişir. Merlin tercih

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Zen.eren
ben ayakkabı aldım ama bana kaller gelmedi. her ayakkabı da veriliyor mu?

@Zen.eren (link)

99 euro üzeri kargo ücretsiz.Ayrıca takipli olarak trakpak ile İngiltereden gönderiliyor ben sabah sipariş verdim ertesi akşam paket Atatürk Havaalanına inmişti.Daha sonra araya hafta sonu vs. girince ptt'de iş biraz uzamıştı ama 1 haftayı geçmez.

@srdrmrs

Ayakkabıda kaller verilmez,pedal alınca veriliyor.

9 Temmuz'da Merlin'den aldığım Look pedallarım yarın itibariyle bana ulaşıyor.

Geri