Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mesleğiniz nedir?

Mesleğiniz Nedir?

• Psikolog

• Doktor

• Avukat

• Mühendis

• Mimar

• Eczacı

• Polis

• Bankacı

• Öğretmen

• Fizyoterapist

• Diş Hekimi

• Gazeteci

• Sanatçı

• Öğrenci

• Memur

• Grafiker

• Satış Temsilcisi

• Esnaf

• Çalışmıyor

• Diğer

• Muhasebeci

• Toplam katılım
    739
Scudo
Mesleğiniz nedir diye bir soru yöneltildiğinde son 2 seneden beridir;bisikletçiyim* diyesim geliyor.:cool:
*Bisikletle spor yapan kimse.

@turuncu abi o çok zor bir meslek ya.Uçak kazası raporu belgesellerini sık sık izliyorum.En ufak hata kazaya götürüyor.

also

print(I want become software engineer)

merhaba
öcelikle lise mezunuyum
ünüversite okumadım ( lise zamalarında dersleri salmıştık sınava hazırlanamadık , askere gittim geldim 3 senedir kurumsal bir firmada ( elektronik firması ) satış sorumlusuyum 3 yılım doldu bende doldum
kendimi geliştirmeyi ve bisiklet kullanmayı seviyorum ( hayatımdan çok memnun değilim ama şunda elimden birşey gelmiyor )
ama ünüversite okuyacağım

• Beğen
Tepkiler: hüseyingürgah
Elektronik ve otomasyon teknikeriyim. Son 3 aydır çalışma hayatına geri dönüş yapmış bulunuyorum. Tam olarak mesleğim olmasa da ucundan kıyısından teması var. Manisa Şehir Hastanesinde STPU(Servis Takip Planlama Uzmanı) olarak çalışmaktayım.
Accell firmasının fabrikası Manisa'da olduğu içim kendi kendime dedim herkes bisiklet kullanıyordur diye. Arada izin günümde bisikletle çıkıyorum kask takıyorum diye yol boyunca kafasını çevirip insanlar bana bakıyor hatta kafandaki ne diye soran oluyor. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım.

İş konusunda ben gibi uzun süre işsiz kalan arkadaşlar inşallah yakın zamanda hak ettikleri işi bulurlar.

@fiercesteel
pek zor sayılmaz, dikkatli olman gerekiyor sadece :)

• Beğen
Tepkiler: Scutoid
SHU. Travma Terapisti

Hayat uzun bir geyiktir. Profesyonel geyik muhabbeti uzmanıyım. Kara mizah severim ve cahille sohbeti kestim. Cahil adam gördüm mü çok ince alay ederim. Şu ana kadar postu da deldirmeden bu yaşa geldiğime göre bu konuda sanırım iyiyim. Babam müdür olmamı çok istedi ancak ülkede yükselme dinamikleri osmanlıdan beri ya ister madeni has(para yani rüşvet), ya ister kuvvetli iltimas (halk tabiri ile torpil), ya ister ten ile temas( Allah korusun). Gururla, bilgisayar ağları teknikeriyim, bir adet elektrik mühendisi diplomam da var ama ben mühendis değilim, teknikerim.

@orcunek
Siz de benim gibi kalburüstü bir üniversitenin tıp puanından daha fazlasını tekstil mühendisliğine gömenlerdensiniz.Ben de Ege mezunuyum

İstanbul'da bir belediyenin çağrı merkezinde çalışıyorum

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Geri