Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mesleğiniz nedir?

Mesleğiniz Nedir?

• Psikolog

• Doktor

• Avukat

• Mühendis

• Mimar

• Eczacı

• Polis

• Bankacı

• Öğretmen

• Fizyoterapist

• Diş Hekimi

• Gazeteci

• Sanatçı

• Öğrenci

• Memur

• Grafiker

• Satış Temsilcisi

• Esnaf

• Çalışmıyor

• Diğer

• Muhasebeci

• Toplam katılım
    739
Scudo
Hem öğrenciyim hem turizmde çalışıyorum :)

Öncesinde yük gemilerinde 2 yıl denizci (usta gemici), 6 ay trol teknelerinde balıkçı, sonrasında 6 yıllık web yazlım uzmanıyım. Ağustosta istifayı basıp gezgin olmaya çalışacağım :D

Turizm ve deniz konusunda ne ararsan var gibi ama bir halta yaramiyor iste...
Yine calis cabala ay sonunu getireme...
Yine uc otuz paraya milleti zengin ederken mobbing, ucretsiz fazla mesai, zam yok, prim yok, tatil her zaman sıkıntı...
Hosgeldin Turkiye gercegi :(

Meslek mi? Turizm ve Otel Isletmeciligi mezunu, Seyahat Acentesi İngilizce Enformasyon Memuru Belgesi, Gemi Acentesi Personeli Belgesi, Usta Gemici Yeterliligi ile Gemiadami Cuzdani, CMAS Dalis Lisansi, A2 - B sinifi Surucu Belgesi, ile halihazirda asgari ucretten azicik hallice olarak Gemi Acentesi Personeliyim.

Teklif varsa acigim konusuruz :)

Tekniker sekmesini de görmek isterdik listede

İklimlendirme ve Soğutma teknikeriyim,soğutma sistemleri yapan bir firmada teknik resim ve CNC punch programı işiyle uğraşıyorum

Öğrenciyim ne yazık ki uzun yıllarımı bu mesleğe(!) :p verdim...nasipse asıl mesleği yakın zamanda başlayıp bir sağlık neferi olacağım...işte o zaman da belki ben de sizler gibi güzel bir bisiklete sahip olabilirim

Ekmek yedigim meslek(is bankasinda guvenlik gorevlisiyim) ama lisans isletme mezunuyum..ascilik tecrubem olup..gezgin ve buyuk hayalleri olan kesifci maceraprestim

fotoğrafçıyım.

Uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi okuyorum :)

Demir celik üzerine imalat yapan, bir fabrikada asistan yönetici olarak çalışıyorum.

Is hayatina evimizin onunde ki firindan aldigim gevrekleri sat... Tabi ki boyle baslamayacagim :koptum: Gercek anlamda calismaya meslek yuksek okulundan sonra bir beyaz esya servisinde calisarak basladim. Sonra bir toptanci, yat fabrikasinda elektrik isleri derken askere gittim. Askerden terhis olup gelince evlenip Fransa'ya geldim ve bir hizli yemek lokantasinda iki senemi gecirip ormanci olmaya karar verdim. Tamam agac kesiyorduk, bir cogunuza gore kotu birsey yapiyorduk ama butun agaclari kesmiyorduk ;) Iki seneye yakin o iste calisiyordum ki 04/01/2013'de bir odun parcasi benim kafaya vurup beni benden aldi :koptum: Onyedi gun sonra uyanmisim (cok uyumayi sevmezdim ya :D). Su anda "sen dul Saban" (rahat uyu Kemal SUNAL) oynuyorum bir nevi :D Cocuklara falan bakip eve dama goz kulak oluyorum :) Issizim yani kisaca :kptmya:

Lise düzeyi hemşireliği bitirdim geçen sene üniversite sınavına hazırlanıyorum . Kısaca hemşirim

@trainspotting35
Aynı Sektördeyiz.Ben Elektrik Teknikeriyim.Şişecamda.☺

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Geri