Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Moon Sirius USB 200 Lümen Arka Lamba Kullanan Var Mı?

Selamlar, ben de moon sirius 200 lm kullanıyorum. Intelligent modda en yüksek lümende şarjının hızlı bittiğini düşünüyorum. En az 11 saat yanması gerekirdi ama bence 4 ya da 5 saat yandı. Yorum yapabilecek var mı?

Scudo
Hocam hayırlı olsun; eğer çok şikayet geliyorsa ürünün VLS sistemi ile istediğiniz ışık modunun şiddetini istediğiniz miktarda ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin "kör eden" modların ışığını kısarak makul bir seviyeye alabilirsiniz ve bu yaptığınız ayarlar cihazda kalıcı olarak saklanıyor. Tabi yaptığınız ayarları fabrika değerlerine sıfırlamak isterseniz o da mümkün. Detaylar kullanım kılavuzunda var. Takılırsanız memnuniyetle yardımcı olurum. İyi günlerde güle güle kullanmanız dileğiyle.
Teşekkürler..
VLS sistemini daha öğrenmedim.Nasıl yaparız ?

Selamlar, ben de moon sirius 200 lm kullanıyorum. Intelligent modda en yüksek lümende şarjının hızlı bittiğini düşünüyorum. En az 11 saat yanması gerekirdi ama bence 4 ya da 5 saat yandı. Yorum yapabilecek var mı?
Çok dur-kalk yapıyorsanız stop lambası modunda tam şiddette yanıyor ya, o zaman çok yakıyor olabilir. Ürün kullanım kılavuzunda verilen süreler standart mod için.
Teşekkürler..
VLS sistemini daha öğrenmedim.Nasıl yaparız ?
Hocam ayarlamak istediğiniz modu açın ama ürüne karşıdan bakmayın 90 derece falan açıyla yandan bakın ya da güneş gözlüğü takın ki gözleriniz işlem sırasında korunsun. Ayar yapmak istediğimiz modu açmıştık, ürün flaşör yapıyor ya da sabit yanıyor işte açtığınız moda göre, bu esnada tuşa basın ve elinizi çekmeksizin basılı tutun, belli bir süre sonra ürünün ışığı yavaş yavaş kısılmaya başlayacak, en kısığa gelince uyarı verecek tekrar açılmaya başlayacak ve en parlağa gelince yine yanıp sönerek uyarı verilip yine kısılmaya başlayacak. Sizin burada yapmanız gereken ürün istediğiniz ışık şiddetine gelince parmağınızı düğmeden çekmek. Parlaklığın kaldığı yer cihaza kaydediliyor ve kapatıp açsanız dahi bu mod için bu şiddette çalışmaya devam ediyor. Umarım yeterince iyi açıklayabilmişimdir. Güvenli sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc
Çok dur-kalk yapıyorsanız stop lambası modunda tam şiddette yanıyor ya, o zaman çok yakıyor olabilir. Ürün kullanım kılavuzunda verilen süreler standart mod için.

Hocam ayarlamak istediğiniz modu açın ama ürüne karşıdan bakmayın 90 derece falan açıyla yandan bakın ya da güneş gözlüğü takın ki gözleriniz işlem sırasında korunsun. Ayar yapmak istediğimiz modu açmıştık, ürün flaşör yapıyor ya da sabit yanıyor işte açtığınız moda göre, bu esnada tuşa basın ve elinizi çekmeksizin basılı tutun, belli bir süre sonra ürünün ışığı yavaş yavaş kısılmaya başlayacak, en kısığa gelince uyarı verecek tekrar açılmaya başlayacak ve en parlağa gelince yine yanıp sönerek uyarı verilip yine kısılmaya başlayacak. Sizin burada yapmanız gereken ürün istediğiniz ışık şiddetine gelince parmağınızı düğmeden çekmek. Parlaklığın kaldığı yer cihaza kaydediliyor ve kapatıp açsanız dahi bu mod için bu şiddette çalışmaya devam ediyor. Umarım yeterince iyi açıklayabilmişimdir. Güvenli sürüşler.
Evet çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim.Aslında buna bir video da hazırlamak lazım.Saygılar...

Fren algılaması saçma sapan çalıştığı için ben akıllı modu kapattım. En ufak çukurda, tümsekte, bazen pedal çevirmeyi kesince fren algılıyor. Bu yüzden zırt pırt deli gibi tam güç yandığı için güç harcaması ciddi şekilde artıyor.

Bende Sirius almaya düşünüyorum ,Ama Sirius ile Helix Max arasında kaldım .
Hangisini alsam daha iyi olur ???

Bu ikisi arasında kararsız kalmak çok normal.
1703668319393.png

Her ikisi de Moon'daki kendi serilerinin muhtemelen fiyat yüzünden getirilmesi tercih edilen baz modelleri. Sirius Pro ve Helix Sense'ler Türkiye'de bulunabilse fiyatlarına rağmen tercih edilebilirdi:
1703668522521.png
WA-MOON-HELIX-SENSE-450-01.jpg

• Beğen
Tepkiler: ninjaomer

Helix max ışığı dagıtan mercek yapısı var, uzaktan daha az belirgin olur ozellikle Gündüz havada anlaşılmaz dikkat çekmez. Sirius adından anlaşıldıgı gibi mercek yapısı var, uzun mesafede odaklı ışık verir son derece dikkat çekicidir, güneşin altında bile burdayım der. Mercekli yapısı yanında normal led daha var oda helix gibi dagınık ışık verir. Hem yakın hem uzak mesafe için oldukça başarılı ürün.

Helix toplu sürüşler için daha uygun.
Sirius göz falan bırakmaz "gece sürüşlerinde"

• Beğen
Tepkiler: ninjaomer
Sirius isteyen varsa elimde var uygun bir rakama verebilirim tam bir fiyat performans ürünüdur. Garmin variaya gectigim icin fazlalik yarim sezon kullanildi.

Sirius isteyen varsa elimde var uygun bir rakama verebilirim tam bir fiyat performans ürünüdur. Garmin variaya gectigim icin fazlalik yarim sezon kullanildi.
Satış amaçlı yazdığınz mesaja bir rica ile karşılık vermem sizin için uygunsuz olmayacaksa, varia tam olarak hangi model ve gündüz uzaktan farkedilirlik açısından sirius ile kısa bir karşılaştırma yorumunuzu alabilir miyim?

Satış amaçlı yazdığınz mesaja bir rica ile karşılık vermem sizin için uygunsuz olmayacaksa, varia tam olarak hangi model ve gündüz uzaktan farkedilirlik açısından sirius ile kısa bir karşılaştırma yorumunuzu alabilir miyim?
Farkedilebilirlik olarak ayni sayilirlar. Varia isigi cok iyi mercekliyor isik saga sola yayilmiyor. Sirius biraz daha merceklemesi az ama isigi guclü. Gündüzde farkediliyor. Ama varia tabiki isiktan ziyade bir radar farkli bir ürün. Kullandigim rtl515 cakarli model.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Peregrine
Helix toplu sürüşler için daha uygun.
Sirius göz falan bırakmaz "gece sürüşlerinde"

Ayarı var :) istediğin gibi lümen ayarı yapabilirsin, gece sürüşünde kısıyorum yoksa dediğin gibi arkadan gelen araçları kör ediyor :D

Helix max kullanıyorum. Gayet memnunum. Sarjı uzun süre gidiyor. Özellikle grup sürüşü modunda. 250 lumen de gündüz sürüşü için gayet yeterli.

Sirius modelini yaklasik 1 yildir yol bisikletinde kullaniyorum. Sehir bisikletine bagajdan dolayi uyumlu olmuyor.
Gayet memnunum, ozellikle fren modu farkedilebilirlik acisindan cok cazip.
Grup surusu yapmadigim icin problem yasamadim ama farkli modlar mevcut oldugu icin sorun olacagini sanmiyorum.

Sirius modelini aralığın başında kullanmaya başladım kesinlikle parasına değen bir ürün fren yapınca tam güç ışık vermesi benim ilgimi çeken özelliği olmuştu. Sevmediğim tek özelliği şarjı bitmeye yakın olunca güç tasarrufu moduna geçiyor ve ışığın şiddetini düşürüyor normalde güzel bir özellik ama kapatılamaması çok iyi olmamış.

• Beğen
Tepkiler: Batumartinez
Merhaba, konu harici yazdığım için kusura bakmayın.

kron rc3000 almak istiyorum, süren arkadaşlar var mı alınır mı? İyi geceler.

Geri