Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

@fsmfatih ben yol bisikletimi bile mecburen de olsa öyle hafif patikali köy yollarinda kullaniyorken siz Legarda nin daha geniş yumusak tekerleriyle hayli hayli kullanabilirsiniz. Biraz sarsıntılı oluyor ama oluyor.

Scudo
@fsmfatih fiyatina göre cok güzel bir bisiklet, hayırlı olsun.

Burada konuyu fazla dağıtmak istemiyorum ama bisiklet almak uzun zamandır aklımda iken bir hastalık geçirmem üzerine yapabileceğim aktivite olarak elimde sadece yürüyüş yüzme ve bisiklet kaldığı için bisiklet konusu benim için hobi veya spordan ziyade bir sağlık unsuru oldu bu sebeple daha çok şehir içinde olmak üzere mosso legarda 2021 msm v almaya karar verdim sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim kararımın doğru veya yanlış olması ile ilgili ve kullanım ile ilgili önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim bisiklet konusunda fazlaca bilgiye ihtiyacım var.

Arkadaşlar bir süre önce tavsiye istemiştim bir süre uzak kaldım işlerimden dolayı şimdi tekrar fikir almak istiyorum. Giriş seviyesi bir bisiklet alma amacındaydım. Burdan arkadaşlar 2021 mdm v tavsiye etmişlerdi. Genelde şehir içinde kullanacağım. Bol bol yağ yakmak istiyorum. Şimdi sorum şu : Maşa olmayan mdm almak yerine 2024 msm v alsam dezavantaj yaşar mıyım? 2024 msm v modelinde ön ve arka viteslerin altus oldugunu söyledi bisikletçi arkadaş bunu tavsiye etti. Yani işin aslı 2021 mdm v, 2021 msm v, 2024 msm v arasında kaldım. Bir yandan da daha kalın tekerli dağ bisikleti modellerinden mi alsam diyorum. Yol tutuşu daha iyi olur daha dayanıklı olur diye düşünüyorm cahilce bir düşünce de olabilir :) Sizden son olarak yukarda yazdgım modellerin muadili dağ bisikleti modelini de yazarsanız mosso'nun çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler

Burada konuyu fazla dağıtmak istemiyorum ama bisiklet almak uzun zamandır aklımda iken bir hastalık geçirmem üzerine yapabileceğim aktivite olarak elimde sadece yürüyüş yüzme ve bisiklet kaldığı için bisiklet konusu benim için hobi veya spordan ziyade bir sağlık unsuru oldu bu sebeple daha çok şehir içinde olmak üzere mosso legarda 2021 msm v almaya karar verdim sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim kararımın doğru veya yanlış olması ile ilgili ve kullanım ile ilgili önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim bisiklet konusunda fazlaca bilgiye ihtiyacım var.
Bütçeniz bu kadarsa güzel tercih. Arttırırım derseniz 2027 tavsiye ederim.

Maşa olmayan mdm almak yerine 2024 msm v alsam dezavantaj yaşar mıyım?
Bunu demeyecektiniz, birazdan "Düz maşa müdahale timi konuya dahil olacaktır" :) Yukarıdaki arkadaşa tavsiyem sizin için de geçerli bütçe dahilinde bence en f/p makayı bulmuşsunuz zaten. Hayırlı olsun şimdiden.

@Ketumx yağ yakmak ve spor yapmak dediniz ve benim de aklima yol bisikleti geldi, ne düşünürsünüz?

@Ketumx konfor için süspansiyon, performans için düz maşa. Vites konusunda 21 de kullandım 24 de kullandım. 24 yokuşta daha iyi fakat düz yolda pek farkını görmedim. Ancak maksimum hızda fark çıkabilir çünkü rublede dişli sayısı küçük de olsa farklı. Şehir içi kesinlikle tur veya yol bisikleti. Dağa çıkılmayacaksa kesinlikle dağ bisikleti almayın derim.

Mosso legarda 2021 msm v modelini almak üzereyim kafamda tek soru işareti kaldı o da çok ağır olmamak koşulu ile patika veya toprak yolda kullanılabilir bir bisiklet mi bu genel anlamda şehir içi kullanacağım ama ara sıra bu tarz yollarda da kullanmak istiyorum bu bisiklet bozuk yollara, toprak yollara ve çok bozuk olmayan patikalara uygun mudur?
Kullanılır fakat lastikler etkilenir.

Herkese cevaplar için teşekkürler. Son sorum bisiklet ölçüsü hakkında. Boyum 186 hangi boyda almamı tavsiye edersiniz acaba

@Ketumx hocam sormayın bu soruyu artık, kanlı bıçaklı oluyoruz sonra :) :) :)

Ben 183 boy, bacak iç uzunluk 80 ile 56 kadro kullanıyorum, memnunum.

• Beğen
Tepkiler: NoCycling
arkadaşlar legarda 2021 almayı düşünüyorum internetten alacağım 1.82 boy 85cm iç bacak hangi kadro boyu almalıyım.Birde 21 vites yokuşta zorlar mı tam emin olamadım

arkadaşlar son olarak legarda sersinin msm ve mdm versiyonu var bunlardan birinden süspansiyon var diğerinde yok hangisi sizce süspansiyon olan 1.5 kg daha ağır

@fensinn dağlık, taşlık, kayalık yerde sürüyorsan amartisorlu, sehir içinde asfaltta suruyorsan düz maşalı.
Daha çok şehir içiyse direkt düz maşalı olanı alın.

İyi akşamlar.
Aranıza mosso legarda 2021 mdm v fren alarak katildim .
Bisiklet arkasına da polisport wallaby çocuk koltuğu /taşıyıcı (Ve kask) aldım. (1.5 yaşındaki oğlum için)
Çamurluk-kendim için kask- kilit almayı düşünüyorum.Bu 3ü için tavsiyede bulunabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: OİMTR ve amasseia
@Ysryyn Yılaannn 🐍 Turlamayi 4 gözle bekleyen yılan gibi yakışıklı 👍 Cok mantıklı bir bisiklet.

@Wéndigo23
Hayırlı uğurlu olsun. Şu günlerde, kapalı ortamda bisikletinizi gelip gidip her gün bi yoklarsiniz, frenlerini, tekerlerini sıkıp hâl hatir sorarsiniz ben gibi 😄

@safex geldi bisikletin, nasil memnun musun? Ben gayet hoş buldum. Frenler hidrolik mi mekanik disk fren mi?

Geri