Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

@mrtg
Evet ben netten aldım. Ankara'dan geldi. İzmitteki bayii de kurdurdum. Aldığım yere sordum hatta benden aldın yapmam der mi falan diye mecbur dedi bayiliği elinden alınır dedi.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mrtg
Scudo
@Taxonera
@Taxonera çok teşekkürler bilgi için gönül rahatlığıyla alabilirim o zaman :)

Ben bisikletimi Ankara'da tek yetkili satıcı yazan Yeni Ankara Motordan aldım. Resmen adamlar bisikleti kurarken janta hasar verdi. Ben de ilk bisikletim olmasının acemiliği ile almış bulundum.
Ertesi gün daha dikkatli inceleyip sıkıntıyı tam gördükten sonra aradım, hatalarını kabul edip değiştirmeyi kabul ettiler. Jantı değiştirmeye gittiğimde ise o bisikleti sattık değiştiremeyiz dediler. Yani adamların değiştiririz dediği yeni jant takmak değil sıfır bisikletten söküp benim bisikletle değiştirmekmiş.
Bunların internet siteside mossobisiklet.net, alırken iyi düşünmekte fayda var. Adamlar orada bisikleti satmamış olsalar muhtemelen benim hasarlı jantı sıfır bisiklete takıp satacaklardı.

Ordan alma burdan nerden alcak bu millet

Kaynak makinesi alıp evinde kadro imal edecek jant mı örecek

Nacizane önerim işi sadece bisiklet olan yetkili bir servisten alsınlar. En azından ben tekrar alırsam öyle yapacağım.

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş
@Gezer yaşamkentteki ören bisikleti tavsiye ederim bende yeni mosso 735 aldım ordan. Arkadaşlar ve abilerimin tavsiyesiyle gitmiştim çokta memnun kaldım.

Konu kirliliği olmasın diye buraya yazmak istedim.2016 mosso 7581 xc xt mtb nin jantları mosso' nun kendi üretimi sanırım nasıldır bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

MERHABALAR Mosso LEGARDA1621 MSM V kullanıcıları varsa görüşlerini deneyimlerini vs. belirtip bilgi verebilirler mi ? Bende kısa süre içerisinde almayı planlıyorum bu bisikleti kullananlar varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Neden 1621 peki

Gözüme cazip gelen şuan o 1521 de var aklımda ama 1621 şuan karar verdiğim seçenek. Bir kaç forumda daha okudum ama kendim sorup cevap aldığımda daha sağlıklı olacağını düşünüp yazmak istedim .

Aradığım cevap o değildi aslında para konusunda limit var ise nedir ben 1034tl 1624V aldım. Bence ondan al üstündeki komponentleri daha iyi

Bütçem 850 950 arası hemen hemen ekipmansız bisiklete ayırabileceğim miktar.

Al 2 nci el güzel bir makine bak keyfine. 3x9 hd ne makineler var 1000 tl civarı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@fatih acar
Yada bu da bi tercih meselesi

2. el değil de sıfır almak tercihimdir görüşünüz için teşekkür ederim ben sadece deneyimleri kullanıcının ağzından bire bir duymak istiyorum yardımcı olabilecek var mıdır? Mosso legarda 1621 msm v için

Bende 1621 mdm v var. maşa hariç aynı.

İyi yanları diğer bisikletlere göre uygun fiyatı, hafifliği ve arka vitesin altus olması.

Kötü yanları ise hazneler ucuz shunfeng (1624 de shimano), lastikler adi, ön vitesin düşük versiyon olması.

Şahsen ön vitesten hiç memnun değilim bir türlü ayarını yaptıramadım uygun viteslerde kullanmama rağmen illa bazı viteslerde sürtüyor ve anakolun oradaki plastikte yamukluk var (3 viteste dıştaki plastiğe sürtüyor ön aktarıcıyı kadrodan ayarlamak durumunda kaldı bisikletçi). aldığımda düzdü güneşte genleşti mi ne olduysa daha 2 aylık hemen böyle saçma durumlar.

Bence 150-200 tl daha verin başka marka alın ya da 1624 düşünülebilir..

@Gezer Yorumun ve önerilerin için teşekkür ederim çok sağol.

Ek olarak Yeni Ankara Motor ve bu bayinin internet siteleri mossobisiklet.net ve ucuzbisiklet.com dan alışveriş yapmanızı önermem.

• Beğen
Tepkiler: Helen
Bende aranıza katılmış bulunuyorum. 5 gün önce 1624 V fren , siyah kırmızı modelini aldım . Çok memnunum

• Beğen
Tepkiler: Helen ve Taxonera
Sizce bu bisiklete (mosso groovy 26 jant) 2750 TL nasıl fiyat?

Dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    56,7 KB · Okunma: 21
Geri