Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

"epic double-b 1000lümen" araba farı gibi bisiklet farı isteyenler için çok iyi f/p ürünü. şarjı 6 saat gidiyor güçlü modda, batarya kapasitesi çok iyi, ışık da ok güçlü. Tek dezavantajı iyi ayarlayamazsanız karşıdan gelen arabalar için uzunları yakmış bir araba gibi gözükebilirsiniz ve karşıdan gelen araçtakilerin gözünü alabilir. Işık biraz dağınık açıkçası, odağı biraz toplu olması gerekirdi.

fiyatı: 220 tl almıştım
bu modeli sipariş ettim, çok kafama yattı. 227 lira güncel fiyat. özceylan bisikletin kendi sitesinden sipariş ettim.

arka aydınlatma olarak da ''Rectus Comet Usb Şarjlı Stop 65 Lümen'' modelini aldım, hepsi burada üzerinden pars bisikletten aldım. kendi sitelerinden daha ucuzdu fiyat. 77₺

Scudo
Ağalar, yeni bir lamba alayım diyorum :D
Moon Meteor C3 400 mü , Epic Double-B 1000 mi?
Fiyatları yakın, biri 400, biri 1000 lümen; burada Epic'in şekli çok narin gözüktü gözüme, moon daha sağlammış gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: ghostt
Fiyatları yakın, biri 400, biri 1000 lümen; burada Epic'in şekli çok narin gözüktü gözüme, moon daha sağlammış gibi duruyor.
tüm teknik konulara hakim değilim ama iki model arasında uzun süre araştırıp Epic Double-B 1000 sipariş ettim ben, yukarıda görmüşsündür zaten 😁
epic'in pil ömrünün moon'a göre daha uzun olduğunu yazmış çoğu kişi. ben sürekli powerbank üzerinden şarj etmek istemediğim için epic'i tercih ettim.

• Beğen
Tepkiler: enzo
(link) kafanızı karıştırayım biraz. Bende Vortex Pro 1100 var ne zaman sarj ettiğimi unutuyorum çakarlı mod da kullanıyorum genelde.

Geçen seneden beri Moon Meteor-X 600 Lümen modelini kullanıyorum. Ergonomik oluşunu, esnek gidon bağlantısını seviyorum. 18650 pil kullanıyor ve yanında yedek fener veya powerbank taşımak yerine istediğin kadar pil taşıyıp yolda değiştirebiliyorsun. Şarj olurken aydınlatıyor ki bu önemli. Merceği çok kaliteli o yüzden aydınlatmasını beğeniyorum. Flash modu ciddi derecede etkileyici, en sık kullandığım modu flash modu. Geçen sene 220TL civarına almıştım şuan 320-350 TL olmuş. Kardeşimde de Eastpower 900 Lümen var. Aydınlatması çok iyi, çok güçlü. Bu modelin 600 Lümeni de iyiydi. Ama daha düşük modellere inmek yerine bir kere almanı iyisini almanı tavsiye ederim. Lümenden ziyade mercek kalitesine malzeme kalitesine odaklanmanı tavsiye ederim. Çin ürünlerinde ya pilde sorun yaşıyorsun ki 18650 ise değişiyor yada soğutmada sorun yaşıyorsun ve bir süre sonra sistem ölüyor.

18490 pil kullanıyormuş. O da kolay bulanabilen bir pil türü değil.

Moon elbette iyidir ama li-po bataryalı almayın derim. Hem 2-3 yıl içinde batarya ölüyor, hem de tura çıkmadan hemen önce şarjdan almanız gerekiyor. Doğası gereği polimer piller hızlıca şarj kaybediyor.

Moon elbette iyidir ama li-po bataryalı almayın derim. Hem 2-3 yıl içinde batarya ölüyor, hem de tura çıkmadan hemen önce şarjdan almanız gerekiyor. Doğası gereği polimer piller hızlıca şarj kaybediyor.

Li-po bataryalar değiştirilebiliyor aslında. Kasanın içine uyacak ölçüde yedek bataryalar Birikim Pilleri gibi firmalarda bulunuyor.

Moon meteor c3 400 lümen kullanıyorum.Memnunum205084DB-2B6B-4AA1-BB42-156387DAB5F1.jpeg
Moon meteor c3 A7062752-EE8A-43B8-B3C3-BC45B6BC54EC.jpeg

Moon da ki tek keşke neden erken satın almadığınız keşkesi olacaktır. 😄 😄
Ürünün kalitesinden yana soru işaretim yok tabiki.
Bendeki tek soru işareti akşamları yapılacak uzun sürüşlerde ki sarj olayı, 1,5-2 saat gidiyormuş. Gerektiğinde adaptörle ince kumanda pili dahi takabiliyorsun dediler o sebeple aldım inşallah öyledir.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Ürünün kalitesinden yana soru işaretim yok tabiki.
Bendeki tek soru işareti akşamları yapılacak uzun sürüşlerde ki sarj olayı, 1,5-2 saat gidiyormuş. Gerektiğinde adaptörle ince kumanda pili dahi takabiliyorsun dediler o sebeple aldım inşallah öyledir.
1300 Lümen de mi kullanacaksınız devamlı. O lümende hangi ışığı kullanırsanız kullanın vadettiği süreler onlar olacaktır ki 1300 Lümen denilen Çin ışıkları gerçekten 1300 lümen mi sormak lazım.

1300 Lümen de mi kullanacaksınız devamlı. O lümende hangi ışığı kullanırsanız kullanın vadettiği süreler onlar olacaktır ki 1300 Lümen denilen Çin ışıkları gerçekten 1300 lümen mi sormak lazım.
Muhakkak ihtiyaç olmadığı sürece kullanılmaz (ama köy yollarında ciddi iş görüyor yüksek lümen), benim soru işaretim şarj bittikten sonra yedek pil takıp devam edebilme konusu.
Çin mallarına gelince hiçbirşeyinden emin olamazsın sonuçta :D Benimbildiğim ve araştırdığım kadarıyla lümende de ziyade kullanılan mercek önemli aydınlatma konusunda, o yüzden çin malı olayına girmeyi dahi düşünmedim.

Sanırım istemeden bende bu tarikata katıldım😒
Dün 1300 lm vortex siparişini verdim umarım keşke demem :)
Moon'dan pişman olmak mı? Ahahahaa yok öyle bir şey 😀😀😀😀

Moon'dan pişman olmak mı? Ahahahaa yok öyle bir şey 😀😀😀😀
Kalite konusunda keşke diyeceğim ihtimali olsa zaten almazdım, ki kalite konusunda kötü bir yorum dahi okumadım bugüne kadar.
Moon tarikatı diye tarikat kurup hunharca gülmek he :naslyany:

Kalite konusunda keşke diyeceğim ihtimali olsa zaten almazdım, ki kalite konusunda kötü bir yorum dahi okumadım bugüne kadar.
Moon tarikatı diye tarikat kurup hunharca gülmek he :naslyany:
Powerbank en güzel çözüm powerbank takılı iken çalışıyor.

Powerbank en güzel çözüm powerbank takılı iken çalışıyor.
Evet en kötü o şekil kullanırsın demişti bir arkadaş. Sadece sele altında çanta taşıyorum en kötü uzun bir kablo taşıyıp o şekilde çözeceğiz artık. Bu arada ilginize teşekkür ederim :harika:

Evet en kötü o şekil kullanırsın demişti bir arkadaş. Sadece sele altında çanta taşıyorum en kötü uzun bir kablo taşıyıp o şekilde çözeceğiz artık. Bu arada ilginize teşekkür ederim :harika:
lCq1ju1GyN3VwHOX-637104617522542002.jpg

Geri