Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

Scudo
Ön far geldi bugün , Epic double-b 1000, aluminyum ve mat gri kasası, düz şekli ile tam yol bisikleti aydınlatması, 3 modu var, en düşük aydınlatma seviyesi bile yeterli gelecek gibi gece sürüşlerinde, 4. kademeye aldın mı aman yarabbim, Blade ile Vampir avına gidersin öyle bir ışık :D :D
Epic'in şekli fotoğraflarda çok detaysız ve kıytırık gözüküyordu, böyle ele alınca kırılacak bir far aldım gibi düşünüyordum, bildiğin tank gibi bir kasaya sahip far geldi, "moon"cuların kasası plastik sanıyorum.
Boyut anlaşılması için de standart zippo ile kıyasladım.

Şarj süresini de artık kullanım sonrası yazarım :)
268646 dosyayı görüntüle268647 dosyayı görüntüle268648 dosyayı görüntüle
hocam senden 2 gün önce sipariş ettim lakin benimkini kargo rehin aldı, pazartesiye kadar getirmeyiz dedi. şimdi senin yorumlarını okuyunca içim rahatladı, birkaç gün geç olsa da kaliteli bir ürüne ulaşacak olacağımı bilmek rahatlatıcı. Hayırlı olsun, iyi sürüşlerde kullan diyelim 😁

Far ile gece ormanda, kırsalda, karanlık yollarda gidecekseniz, lümenlerden lümen beğenin. Çünkü biraz sonra geçeceğiniz yeri görmenizi sağlayacaktır o aydınlatma.

Ama şehirde, sokak aydınlatma olan yerlerde yada trafikte kullanacaksınız, flaşör özelliği olan, yani yanıp sönen, ön aydınlatma tercih edin ancak lümen olarak 200 lümeni geçmeyin. Amacanızın farkedilmek çünkü. Çok lümen ile sürücüleri rahatsız edersiniz. Belki bu durum, yasal zemine oturtulmalı.

Yok ben lümen severim derseniz, işte size lümen.

(link)

@ahmetd79 nickli arkadaşımız bu ışık işinin ordinaryüs'üydü. Bisikletini satmak zorunda kalınca forumdan da uzaklaştı .

Bu vesile ile başlığı aşağıya bırakalım . Bir çok marka model ışık kullanmış , bunlara videolar çekmişti .

Bisiklette ışık sevenler

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve enzo
Ön far geldi bugün , Epic double-b 1000, aluminyum ve mat gri kasası, düz şekli ile tam yol bisikleti aydınlatması, 3 modu var, en düşük aydınlatma seviyesi bile yeterli gelecek gibi gece sürüşlerinde, 4. kademeye aldın mı aman yarabbim, Blade ile Vampir avına gidersin öyle bir ışık :D :D
Epic'in şekli fotoğraflarda çok detaysız ve kıytırık gözüküyordu, böyle ele alınca kırılacak bir far aldım gibi düşünüyordum, bildiğin tank gibi bir kasaya sahip far geldi, "moon"cuların kasası plastik sanıyorum.

süreyi bende bekliyorum. bende de şundan var ileride değiştirmeyi düşünüyorum karanlık yerlerde biraz yetersiz kalıyor

(link)

Hayırlı olsun hocam, ben de 2 yil kullandım ardindan yurtta çaldılar. Simdi tekrar aldım kullaniyorum. Bozulursa kaybolursa bir daha alirim :D f/p olarak moon'un ötesinde

• Beğen
Tepkiler: ghostt
IMG20210704093746.jpg
IMG20210704093827.jpg
400 lümen, alüminyum çerçeve, 18650 2000 mah lityum batarya. Güçlü, düşük, sos, flash olmak üzere 4 mod bulunuyor. Pil süreleri sırasıyla 3.5, 5, 6, 4 saat yazıyor. Şarj süresi 4 saat. Powerbank ile şarj esnasında çalışıyor. Güçlü modda 400, düşük modda 150 lümenmiş. Boyut olarak bir çakmaktan hallice. Arada sırada gece şehir sürüşlerinde idare ediyor. Şehir dışı aydınlatma olmayan yerlerde yetersiz kalabiliyor. 175 TL. (link)

"moon"cuların kasası plastik sanıyorum.
Yok hocam değil, alüminyum . Moon cu olarak cevap vereyim dedim😅 Yani en azından bendeki meteor x 600 pro nun kasası alüminyum. Hatta bir inceleme yazmıştım. Önceki sayfalarda yine paylaştım ama tekrar bırakayım ilgisini çeken olur belki.
(link)

Tasarımı Lezyne'den esinlenmişler:
(link)
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve enzo
268670 dosyayı görüntüle
268671 dosyayı görüntüle
400 lümen, alüminyum çerçeve, 18650 2000 mah lityum batarya. Güçlü, düşük, sos, flash olmak üzere 4 mod bulunuyor. Pil süreleri sırasıyla 3.5, 5, 6, 4 saat yazıyor. Şarj süresi 4 saat. Powerbank ile şarj esnasında çalışıyor. Güçlü modda 400, düşük modda 150 lümenmiş. Boyut olarak bir çakmaktan hallice. Arada sırada gece şehir sürüşlerinde idare ediyor. Şehir dışı aydınlatma olmayan yerlerde yetersiz kalabiliyor. 175 TL. (link)
Rockbros ürünleri fena değildir. Kıyafetlerini beğeniyorum özellikle. Softshell ceketini ve pantolonunu kullanıyorum, baya iyi. Arka fondaki dantelli masa örtüsü güzelmiş bu arada 😁

Yok hocam değil, alüminyum . Moon cu olarak cevap vereyim dedim😅 Yani en azından bendeki meteor x 600 pro nun kasası alüminyum. Hatta bir inceleme yazmıştım. Önceki sayfalarda yine paylaştım ama tekrar bırakayım ilgisini çeken olur belki.
(link)
Moon kasasına plastik diyenlerde gördü bu gözler. Yavaş yavaş forumdan gitme zamanı geliyor.😂

Herkese selamlar, ilk mesajımı bu konuya yazmış olayım :)

Ben ön far olarak xiaomi powerbank el feneri kullanmayı düşünüyorum. Sabitlemek için de lastik aparatlar var onlardan kullanmayı düşünüyorum. Bu şekilde kullanan var mı? :komik:

Bu kullanımı düşünme sebebim de fenerin hem 3250 mA'lik bir powerbank olması (gerektiğinde arka farı da şarj edebilmek için), hem de powerbank ve fener olarak fonksiyonel bir kullanıma avantaj sağlaması. Sizlerin de bu konu hakkındaki fikirlerini merak ettim.

Herkese selamlar, ilk mesajımı bu konuya yazmış olayım :)

Ben ön far olarak xiaomi powerbank el feneri kullanmayı düşünüyorum. Sabitlemek için de lastik aparatlar var onlardan kullanmayı düşünüyorum. Bu şekilde kullanan var mı? :komik:

Bu kullanımı düşünme sebebim de fenerin hem 3250 mA'lik bir powerbank olması (gerektiğinde arka farı da şarj edebilmek için), hem de powerbank ve fener olarak fonksiyonel bir kullanıma avantaj sağlaması. Sizlerin de bu konu hakkındaki fikirlerini merak ettim.
Yeterli aydınlatmayı sağlayacağını düşünmüyorum. Özellikle hızlandıkça görüşte sorun yaşarsın. Onlar düz fener, mercekleri yok.

Yaklaşık 10 günlük kullanımdan sonra Epic double-b 1000 modeliyle ilgili yorumlarımı aktarmaya geldim. İnternet üzerindeki görsellerinden çok kıytırık bir tasarımı ve estetiği var gibi duruyor ama bisiklet üzerinde çok şık duruyor alet. henüz 1 kere şarj ettim alette tık yok, sınırsız pil ömrü var sanki. 4 farklı sürekli yanan güç seviyesi var, en güçlü modu araba farından farksız sanki 😁 . yanıp sönen de 4 modu var ilk üçünde farklı güç seviyelerinde yanıp sönüyor, 4. modunda ise inanılmaz bir hızda yanıp sönüyor. son yanıp sönme modu trafikte çok tehlikeli, karşıdan gelen araçlar için kazaya sebep olabilir. 10 günde satıcıdan satıcıya değişmekle beraber 30 40 lira zam almış. fiyatını hak eden bir ürün.

@Anonim Yorumunuz için teşekkürler. Bu konuyu da değerlendireceğim. Mi store'a gidip canlı olarak inceledikten sonra buraya da yorumumu yazarım.

Herkese iyi forumlar, ilk mesajım sizden bir tavsiye almak için olacak :D
Bisikletime far olarak şehir içi kullanım için Decathlon'da denk geldiğim elops st110 far setini almayı düşünüyorum. Sizce bu set yeterli midir veya herhangi başka bir öneriniz var mıdır? Maalesef yeni üye olduğum için ürünün link paylaşımı yapamıyorum, anlayışınız için teşekkür ederim.

Az gelir tahminim. Daha üst seviye bakın bence

Geri