Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

Ben dinamolu sistem kullandığım için çok bilgi sahibi değilim ancak Moon veya Topeak modellerine bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: kazuoo ve ghostt
Scudo
Moon kullanıyorum 1100 lm, tavsiye ederim. Moon kullanan çok kişi var, genelde memnunlar. Önceki sayfalarda görebilirsiniz. Bir marka daha vardı çok insanın memnun kaldığı, ama şu anda ismini hatırlayamadım. Önceki sayfalarda onu da bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ghostt
N11 yurtdışı satışından aldım henüz ulaşmadı. 15 iş gününde geliyor. Kargo gümrük yok. 233 yorum vardı, yorumların büyük çoğunluğu olumluydu. 92 TL'ye aldım bakalım nasıl çıkacak. Link ekleyemedim site izin vermedi. Siz aratıp ulaşırsınız.

Dosyalar

• 2021-07-21 17_59_54-Başlangıç.jpg
    2021-07-21 17_59_54-Başlangıç.jpg
    93,7 KB · Okunma: 92
  • Beğen
Tepkiler: ghostt
Merhaba, konuyu bir kaç sayfa geriden inceledim güzel öneriler gelmiş bende bir tavsiye istiyorum. Akşam vakitleri şehir içinde kullanabileceğim 300 tl bütçeye kadar mümkünse tek mod (aç/kapat) yada 2 modlu (far ve çakar) sade, su geçirmeyen alüminyüm kasalı önerebileceğiniz bir led far varmı?

Merhaba, konuyu bir kaç sayfa geriden inceledim güzel öneriler gelmiş bende bir tavsiye istiyorum. Akşam vakitleri şehir içinde kullanabileceğim 300 tl bütçeye kadar mümkünse tek mod (aç/kapat) yada 2 modlu (far ve çakar) sade, su geçirmeyen alüminyüm kasalı önerebileceğiniz bir led far varmı?
Epic Double B ;) arka sayfalarda fotolarını da atmıştım.

eski adı ile plus 7607 ve muhteşem fener..moon vs.. markalar iyi olabilir lakin bu fener mutlaka denenmeli gerek şarj süresi gerek ışık kuvveti çok başarılı global olmayan markalardan böyle kaliteli ürünler nadir çıkar,kıymetini bilelim :)

Merhaba. Moon meteor c3 400 lümen modelini kullanıyorum. Gayet memnunum. 8 adet modu var 4 ü çakar 4 ü normal olmak üzere ve karanlıkta ciddi şekilde aydınlatıyor. Boyutu da gayet küçük. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi

Çok teşekkür ederim güzel ve yeterli bir fenere benziyor. Yanlız ne kadar esnek bir fiyatı varmış 200 ila 300+ arası satıcıya göre fiyatı değişiyor :komik:

eski adı ile plus 7607 ve muhteşem fener..moon vs.. markalar iyi olabilir lakin bu fener mutlaka denenmeli gerek şarj süresi gerek ışık kuvveti çok başarılı global olmayan markalardan böyle kaliteli ürünler nadir çıkar,kıymetini bilelim

Bu modeli 700 lümen olanı o yüzden fiyatı daha ucuzdur. Epic Double B 1000 lümen.

Çok teşekkür ederim güzel ve yeterli bir fenere benziyor. Yanlız ne kadar esnek bir fiyatı varmış 200 ila 300+ arası satıcıya göre fiyatı değişiyor :komik:
Moon meteor x 600 lümen i şiddetle tavsiye ederim. Hatta Erdoğanlar bisiklet bayram kampanyası ile 270 liraya geliyor. Parasını sonuna kadar hak ettiğini söyleyebilirim.
(link)

hocam bu fiyat bandında ya ''Epic Double B'' modeline bakın ya da moonun ürünlerine ama benim tavsiyem Epic olur. Aldım kullanıyorum ve çok memnunum, benzer fiyatta moon ürüne sahip 2 arkadaşımla konuştum. Epic lümen farkından bariz öne çıkıyor ayrıca pil ömrü de gayet uzun :)

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi
Moon meteor x 600 lümen i şiddetle tavsiye ederim. Hatta Erdoğanlar bisiklet bayram kampanyası ile 270 liraya geliyor. Parasını sonuna kadar hak ettiğini söyleyebilirim.

Teşekkürler incelemenizi okudum. Erdoğanlar sayfasından sipariş verdim. Pilinin değişebilirliği hoşuma gitti.

• Beğen
Tepkiler: everhard
@hermes epic double b nin bataryası çıkıyor mu? batarya modeli nedir? bilgi verebilirsen sevinirim.

@hermes epic double b nin bataryası çıkıyor mu? batarya modeli nedir? bilgi verebilirsen sevinirim.
2 adet 18650 lityum kalem pil, tak çıkar şeklinde mekanizma yok ama piller ömrünü bitirdiğinde değiştirmek kolay olacaktır, öyle sökülemez bir yapısı yok. Muhtemelen de ledlerinin ömrü bitene kadar piller dayanacaktır diye düşünüyorum.

2 adet 18650 lityum kalem pil, tak çıkar şeklinde mekanizma yok ama piller ömrünü bitirdiğinde değiştirmek kolay olacaktır, öyle sökülemez bir yapısı yok. Muhtemelen de ledlerinin ömrü bitene kadar piller dayanacaktır diye düşünüyorum.
o şekilde olur yoksa pil değiştirmek zor olur bu tip ürünlerde söküp geri takınca su geçirmezlik durumu bitebiliyor.

flas modda şarjı uzun giden şarjlı arka ışık önerisi olan varmı acaba.

Moon Comet-X C1 50 tavsiye ederim.
Bizzat kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Gürkan Baş
Geri