Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

@emrhyldrm ayrıca ön ışık için cateye volt 400 öneriyorum sigmadan biraz pahalı ama şu an kullanıyorum, 2 çakar mod ve 3 dereceli sabit modu bulunuyor. En yüksek ışık modunda önünüze 3-4 kişi alıp gidersiniz. Çok memnunum, arka ışıkta ise Giant Numen+Spark TL baya güzel.

• Beğen
Tepkiler: emrhyldrm
Scudo
@gael Öneriler için teşekkür ederim. Hemen inceleyeceğim ürünleri.

@sadi imren 230 lira biraz bütçemi aşıyor abi. Pedal, ayakkabı vs derken bu ay biraz fazla harcama yaptım. Öğleden son Dr. Bisiklete bakacağım aydınlatma için, belki bütçeme uygun bir şeyler bulurum.

• Beğen
Tepkiler: sadi imren
@ilkercom
Halen kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?

Güneş enerjisiyle ve USB ile şarj edilebilen aşağıdaki ön ışık hakkında bilgisi olan var mı?

(link)

• Beğen
Tepkiler: Yeni_kullanıcı
@Ufuk Dönmez

520 TL diyor beyfendi iyimisiniz?

@MossoM

dolar durmuyor ki, ben ne yapayım

dip not: sipariş verdiğimde dolar 3.75 civarıydı (67 dolar)

@Ufuk Dönmez
Ben fiyatını 99 euro olarak gördüm ondan dedim. Düşükten aldıysanız iyi yine.

Sigma Buster 200 kullanan var mı tavsiye eder misiniz?
(link)
o75yrs.jpg

SHENKEY 4000 MAH 800 Lümen Bisiklet Işık Bisiklet Lambası Için Güç Bankası USB Şarj Edilebilir El Feneri Bisiklet Ön ışık Bisiklet Lanterna
(link) to Clipboard

Arkadaşlar bu ürünü kullanıyorum. Çok memnunum. 4000mAh olanı 25 dolar. Işık sensörü var ve pil süresi çok iyi. Işık gücü ve yayılımı süper.

@emrhyldrm
Buster 200'ü bir senedir kullanıyorum. Hafif, kibar ve küçük bir ışık. Bu nedenle bisiklet dışında farklı outdoor aktivitelerde de kullanılabilir. Aydınlatma performansından ben çok memnunum. 200, 100 ve 50 lumenlik üç farklı sabit modu ve üçü flaşör olmak üzere toplamda altı modu var. Lityum iyon bataryanın performansı en yüksek modunda iki saat gidiyor. Power tuşu aynı zamanda şarj göstergesi olarak işlev görüyor ve kalan sarja göre beyaz, yeşil ve kırmızı ışık veriyor.

@proxima

Oneri icin tskler yanliz yazdiklarinizi bir kac resimle orneklendirebilirmisiniz. Ve kac saat gidiyor en cok işikda deneyebildinizmi

@emrahb

Fotoğraf şu anlık yok ama karanlık bir ortamda çektiğim kısa bir video var. Onu ekliyorum. Şarj süresi olarak tam güç te uzun süre kullanamadım. Işık sensörlü (Intelligent) mod da yaklaşık 6 saatlik kullanımda göstergesi %50 seviyelerine düştü. İlk gece sürüşümde daha detaylı bir video hazırlayacağım.

Bende aşağıdaki ürün var. 2014 te aldıydım. Bataryası epey bitti. Bataryasını bulabileceğim bir yer var mı TR de?

(link)

(link)
Uzun bi süredir kullanıyorum şarj ömrü ve aydınlatma gücü gayet güzel ... :harika:

Selamlar bisikletforum ailesi , size bir sorum olucaktı benim Trek Ds 8.5 Beyaz bisikletim vardı ona uygun estetik açıdan bozmayacak bir ön far arıyorum bütçem ise biraz sınırlı max 250 ye çıkabilirim tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum ..

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Fenix bc30' u oneririm...@Ramis

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Motorola Hocam çok ufak önerinize karışmak isterim adam 250'ye çıkabilirim en fazla demiş öneriniz 475 TL maalesef :(

XML-T6 usbli bir far ve en az 10.000 mah bir powerbank tavsiye ederim. Çok iyi iş görüyor. Şu olabilir; (link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Geri