Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot T11 Kullanıcı Kulübü

Merhabalar,
T11 standart gidon boğazı ölçüsünü bilen arkadaş yazabilir mi ? Bulamadım internette ..
İyi forumlar

Scudo
Merhabalar,
T11 standart gidon boğazı ölçüsünü bilen arkadaş yazabilir mi ? Bulamadım internette ..
İyi forumlar

1707651324939.png
Şaft borusu tarafı (resimdeki sol taraf) 1 1/8"

Gidon tarafı için de gidonun hemen boğazın dibindeki kalınlığını kumpasla ya da cetvelle ölçün. Çok hassas bir ölçüm yapmaya gerek yok, zaten 25.4 ile 31.8 arasında epey fark var, 25'e yakınsa 25.4, 30'dan fazlaysa 31.8 diye kabul edebilirsiniz.
1707651563283.png

Merhaba kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Boyum 171cm, iç bacak 77cm. En küçük kadrosu 46cm bana uyar mı?

• Beğen
Tepkiler: M.Hamza.Afacan
Merhaba kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Boyum 171cm, iç bacak 77cm. En küçük kadrosu 46cm bana uyar mı?
Hemen hemen aynı ölçülerdeyiz. 46 cm sana uyacaktir. Bir büyük kadro seni rahatsız eder

• Beğen
Tepkiler: sauron ve amasseia
T11 için memnun kaldığınız lastik marka/model varsa öğrenebilir miyim? Üzerindeki lastiklerle patlak vs olmadan ilk yılı devirdik. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
T11 için memnun kaldığınız lastik marka/model varsa öğrenebilir miyim? Üzerindeki lastiklerle patlak vs olmadan ilk yılı devirdik. Teşekkürler.
Üstündeki lastiklerden memnunum ama uygun fiyatlı yeni bir lastik alacak olsam, bisikleti biraz daha gravele yaklaştırarak Chaoyang Gravel GP 700x38 alırım.

Ama kullanmadim.

700x35 ebatlarında ise CST Platinium zırhlı lastik serisini öneririm.

• Beğen
Tepkiler: HaLiL_27
T10x2 kullanıcısı olarak 29x2.00 lastik takılır maşa ve kadro sürtmesi yaşar mıym sizce lastiği alıp elimde kalmasını istemiyorum :)

• Hahaha
Tepkiler: templeos
Merhaba tekrar başladım daha az ciksamda geçen seneki kazadan sonra İç Lastik arıyorum. Yama yaptığım 25 32 olan Lastik basınç kaybediyor. Ne almak lazım bu olur mu ? (link)

Bir de bunu buldum
(link)

Merhaba tekrar başladım daha az ciksamda geçen seneki kazadan sonra İç Lastik arıyorum. Yama yaptığım 25 32 olan Lastik basınç kaybediyor. Ne almak lazım bu olur mu ? (link)

Bir de bunu buldum
(link)

İlki olur, dış lastiğin 32 mm'lik kalınlığı iç lastiğin 28-45 mm aralığının içinde.
İkincisi normalde olmaz, aralığı 33-37 ama küçük bir farkla tutmuyor. Aynı satıcı, aynı marka bu uygun, 25-32: (link)
Marka olarak Schwalbe daha iyi.

25 32 kullandım daha önce ince geldi bisiklet ile gelen ic lastige göre 32 den üst sınırı daha yüksek arıyorum

Geri