Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot Türkiye'de Satışta

Peugeot türkiye'de satışta... grx dışında : )

• Hahaha
Tepkiler: Ali Eren
Scudo
@Ali Eren @Cyclomaniacs Turkey IMPAC 700×25 Race Pack weight ölçümü lastikler ile beraber yapıyorsanız ve lastikleriniz buysa elf gözlerim beni yanıltmıyorsa iç lastikleri ile beraber 1 kg lastiklerin tanesi. Rublede yaklaşık 250 gram bu durumda jantlarınız 2.250 gram bu da giriş seviyesi bir bisiklet için normal değerler. Değiştirirken jant setinizi ve lastiklerinizi beraber değiştirin bence asıl ağırlık o lastikler.

25mm conti ulta sport 2 ve decathlon iç lastiği var, o kadar etmez tahminimce ama zaten benim açımdan sıkıntı yok akıcılık gayet iyi o önemli benim için

Erdoğanlar satışa başlamış.
(link)

Alü 105’lerin bile 9.5K olduğunu gördük ya...Bundan daha kötüsü ne olabilir ki☹️

@Suderland Ben ancak kullandığım lastiği önerebilirim yaklaşık 2500 km dir patlaksız benimle yoluna devam eden Prime Life Line Race.
Fiyat olarakta gayet uygun, hafiflik olarak fiyatına göre iyi, ıslak yol tutuşu güzel, akıcılıkta bir tık düşük gibi geldi onun dışında çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: Suderland
Peugeot Gr14 almayı düşünüyorum ama alan veya kullanan arkadaşlar yardımcı olsa iyi olurdu.

Bugün itibariyle alüminyum ve tiagralı 052’den full karbon ultegra Peugeot’a geçtim.Birkaç sürüşten sonra yorumlarımı belirteceğim.
1DCA718F-3E7E-4517-A346-5976079F265A.jpegF3869FA7-BF2A-444E-9A3F-D16A1D4C0925.jpeg59A1A6F1-DEDF-47E9-A03A-D99FB4C4F89A.jpegA96478DC-C2B0-4975-BBCC-7D2E54A1B753.jpeg
AA0AC99C-EA95-4781-BC53-A7027A8693D7.jpeg

• Beğen
Peugeot r16 almayı düşünüyorum.700*28 lastik jantlarla uyumlu mu.Bileniniz var mı.

Peugeot r16 almayı düşünüyorum.700*28 lastik jantlarla uyumlu mu.Bileniniz var mı.

Selam,
Evet uyumlu, kendi jantları ve Continental Grand Sport Race 28mm lastikler ile kullandım bir süre, gayet de konforluydu.

• Beğen
Tepkiler: kambocyali
Ben yaklaşık 800km boyunca 700x25 schwalbe lugano endurance lastikler ile kullandım, memnun kaldım

• Beğen
Tepkiler: kambocyali
Teşekkürler yardımlarınız için.Bir de peugeotnun sitesinden baktım da Trabzon'da sadece satış bayii gösteryor,servis olarak göstermiyor.Bisikleti orada kurdurtsam ya da kendim kursam yine de garantisi devam eder mi?

Bugün itibariyle alüminyum ve tiagralı 052’den full karbon ultegra Peugeot’a geçtim.Birkaç sürüşten sonra yorumlarımı belirteceğim.

hayırlı olsun hangi modeli bu.

Hafta sonu R16 elime ulaştı ve yaklaşık 80-90 km kullandım.MTB'ye alıştığım için başta bir tuhaf geldi ama yavaş yavaş alışıcam.
Bayır çıkarken dişliler çok zorluyor.Rubleyi en fazla kaç dişli destekler ya da yükseltme yapanınız oldu mu?

Hafta sonu R16 elime ulaştı ve yaklaşık 80-90 km kullandım.MTB'ye alıştığım için başta bir tuhaf geldi ama yavaş yavaş alışıcam.
Bayır çıkarken dişliler çok zorluyor.Rubleyi en fazla kaç dişli destekler ya da yükseltme yapanınız oldu mu?
Yaklaşık 800km kullandım, ilk başlarda yokuşlarda zorlanıyorsun, zamanla alışıyorsun, bence hiç değiştirme öyle kalsın, ben şuan r13 kullanıyorum, yani 52-36, 11-28, şimdi buna da alıştım 🤓

• Muhteşem
Yaklaşık 800km kullandım, ilk başlarda yokuşlarda zorlanıyorsun, zamanla alışıyorsun, bence hiç değiştirme öyle kalsın, ben şuan r13 kullanıyorum, yani 52-36, 11-28, şimdi buna da alıştım 🤓
Aynen katılıyorum. Ben de triban 500'den R13'e geçtiğimde başta biraz zorlandım. Ama alışınca her türlü gideri var. Gerçi bazen %15 üzeri eğimlerde rublede hani şöyle bi 30'da olaydı diyorum... Onu da yokuş idmanlarını arttırarak yenebiliyorsun....

• Beğen
Tepkiler: Sigma Male
  • Beğen
Geri