Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Pompa tavsiyesi

(link)

Bunu kullanıyorum. Memnunum 160psi kadar basabiliyor.

Scudo
uzun süre kullandığım topeak turbo morph g pompam efsane. şu an kullanmıyorum artık çünkü bu sene daha hiç lastiğim patlamadı ve koca pompayı yanımda taşıyordum boşuna.
ama ayaklı pompa gibi cayır cayır şişiriyor, güzel bir göstergesi de var.
Çok çok memnun kaldım geçen kış işim düştüğünde.

product-pumps-mini-pumps-turbo-morph-g-turbo-morph-g-3-d68cddb0c76433e9d21c20976dc2c1c9.jpg

product-pumps-mini-pumps-turbo-morph-g-turbo-morph-g-2-76750896b8aa47b9d7d30a73cd77941d.jpg

aynı performansı alamazsınız ama ufak olsun istiyorsanız tüm listelerde en önde şu pompa var:
(link)

711yE6XNZnL._AC_SL1500_.jpg

her halükarda sene oldu 2019, göstergesiz pompa almayın.

Son düzenleme:
Şarjlı pompa

Pek de minik olmadığını düşünüyorum :)
Turcu bir arkadaşıma hediye aldım, yer ağırlık gibi sıkıntılarınız varsa CO2 tüplü şişiriciler ile çözebilirsiniz ihtiyacınızı,
Şarjlı minik bisiklet pompaları hakkında ne düşünüyorsunuz hiç kullanan var mı

• Beğen
Tepkiler: SEL PER
XLC S04 ile Decathlon 500 arasìnda kaldìm. Bütçem 100tl civarı şehir bisikleti için kullanacaĝım maks 85psi yazıyor üzerinde. Hangisini almamı tavsiye edersiniz? Başka model de olur ikisinden biri olması şart deĝil

@Nurullaah18 (link)
Kesinlikle 10 numara. 13 kişi sitesinde 5 üzerinden 3.5 vermişler 😶 Bugüne kadar aldığım parasının hakkını veren ender ürünlerden...

@Ahmet TOPAL Tavsiyeniz için Teşekkürler. Uzun turlar yapmıyorum Ankarada şehir içi kullanıyorum. Yukarılarda da okuduĝum üzere Sanırım evde kullanmak için göstergeli, ayak pompası daha çok işime yarayacaktır

Giyo iyidir. Bir göz atın. Çift uçlu olanı bu
Giyo GF-42G 2020 ÜRETİM Basınç Göstergeli Zemin Pompası 152,55 TL yerine 108,00 TL
(link)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nurullaah18
@Nurullaah18 XLC pu-s04 kullanıyorum, yol bisikletim için almıştım çok memnunum.
Çift girisi bulunmaktadir, hem presta hem de schrader(otomobil tip) için uygundur.

Alternatif olarak Giyo gf43 de iyidir ancak tek girişi bulunmaktadir.

• Beğen
Teşekkürler. Çift giriş olması benim için fark etmiyor zaten presta siboplu tek bisikletim var. O yüzden tek girişli de olsa işimi görecektir
(link) Havale ile 78.66 TL' ye geliyor.
(link) Buda 101.11TL'ye geliyor. Xlc gövdesi çelik, Giyo plastik olarak belirtilmiş. Kalite olarak hangisi daha kalitelidir bilmiyorum ama sanırım XLC S04'ü alacaĝım. Tekrar herkese teşekkür ederim

Son düzenleme:
@Nurullaah18
Giyo yu 1.5 yıldır kullanıyorum. Gövdesinin plastik olmasının hiç bir dezavantajı olmadı bugüne kadar. Ha 10-15 yıl kullanayım almışken diyorsanız çelik alaşım birşeyler bakmak mantıklı 😉😇

• Beğen
sürekli bisiklet kullananlar için 2 pompa gerekli bence,
1 tanesi dekatlonun uzun ve büyük olan pompası (ismini hatırlayamadım, göstergeli olan, evde kullanım için)
diğeri sürekli bisiklete bağlı acil durumlar için gerekli,

• Beğen
Tepkiler: DayKnight
Bisiklet üzerinde taşımak için Topeak Race Rocket hpx modelini kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Harika bir pompa.

(link)
şu pompayı yol bisikletinde kullanabilir miyiz, (link) şu pompayı kullanıyordum ama bugün presta valfi içine sıkıştı yolda bıraktı başka el pompası tavsiyeleriniz varsa da alabirim.

büyük pompanın tek amacı lastiği çabuk şişirmek mi, başka işe yarıyo mu büyük pompa

@yunuskucuk18 genel olarak öyle ama hepsinin fiyatına göre farklılıkları var decathlon da btwinin 15 liralık mini pompası var 26" bir lastiği ort 5dkda şişirebiliyorsunuz öneririm f/p ürünü

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi
@yigitxc bende ondan var ama sanki istediğim kadar şişiremiyorum gibi, lastiğin yanakları yumuşak kalıyo biraz, basıyom basıyom hep aynı, büyük pompa mı gerekiyo acaba

Son düzenleme:
@yunuskucuk18 büyük alacaksan kaliteli araştır o klasik uzunlar olmaz hemen kauçukları çıkıyor ucundan ben btwininkini beğendim belki kullanıma göre eskimiştir ayaklı pompalar var yani bir tarafını ayağınla tutup elinle yukarıdan hava bastığın onlardan bulabilirsen al o daha iyidir

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi
Geri