Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Pompa tavsiyesi

@Burak Altaç 120 psi basmak için kollara kuvvet mi yani? Yüksek basınçlara kolay hava basmanin bir yolu vardır illaki. 370 tl'ye ekstra ne sunuyor o zaman bu marka?

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Scudo
@Burak Altaç 120 psi basmak için kollara kuvvet mi yani? Yüksek basınçlara kolay hava basmanin bir yolu vardır illaki. 370 tl'ye ekstra ne sunuyor o zaman bu marka?
120 için çok da zorlayacağını zannetmem,ben Giyo el pompasıyla 85 basabiliyordum. Pompanın illaki ekstra bir şey sunuyor olması gerekli değil ki? Uzun ömür,malzeme kalitesi vs,bunların hepsi fiyat için etken.

Hocam @Burak Altaç hocamın attığı fotoğrafa dikkatlice bakınca modelin joeblow max hp olduğu yazıyor. Sanırım dediğiniz high pressure olayı var bunda.

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
@alperaydin Ürünün kendinde default olarak öyle bir özellik varsa bilemem ama ekstra olarak HV/HP ayarı yok.

• Beğen
Tepkiler: alperaydin
@Pino Kyo dinleyen olmadı. o kadar dedik. El ile hava basma sevdasi nedir ben anlamadim. Uzakdoğulular pratik insanlar

• Beğen
Tepkiler: Ƥinokyo
bu pompalar güzel lakin yolda forma cebinde taşınacak el pompası da önerebilirmisiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bıyıkov
Joe Blow Max HP kullaniyorum 1yildir. 160 psia kadar hava basiyor. Elektrikli pilli vs bir urun dusunmezseniz tavsiye ederim.
Yeri gelmisken yol bisikletcileri icin sirtta yada alet matarasinda da tasinabilen 90 ama 160 psi Topeak Roadie Mini TT modelini oneririm(henuz ihtiyac duyup da kullanmadim ama varligini hissetmiyorsunuz).
@Burak Altaç Ama ben herhangi bir fiyat endeksli tavsiye etmedim ki, kişisel deneyimim üzerine tavsiyede bulundum. İkincisi de MTB ye 75 PSI yetmez dediğiniz için yüksek basınçlı bir pompa daha iyi işinizi görür diye düşünmüştüm. Kusuruma bakmayın...

Bu arada 1 yıl değil 7 aydır kullanıyormuşum ve mayıs ayında 230TL ye almışım Atak Bisikletten.
Umarım ömrü uzun olur da uzun vadede mutlu eder :)
(link)

Bir de ek yapayım, bu daha da mantıklı: (link)
3 hafta önce wiggle dan aldığım Roadie Mini TT 22 dolardan 32 dolara çıkmış. Tabi black friday vs döneminde almıştım, onun faydası diye düşünüyorum.

@BveP türkiyede bunun alternatifi hangi ürünlerdir

(link). Ben biraz daha uyguna almıştım bu fiyata almamıştım acil durumlarda işimi görüyor. Letgodan filan bu fiyata göre daha ucuz bulabilirsiniz.

decathlondan 15 tl ye aldığım pompadan memnunum şuanda 32 tl ama benim aldığım zaman gayet uygun fiyatlıydı.hiçbir sıkıntı çıkarmadı

Linkteki pompayı satın aldım. Diğer mağazalara göre fiyatı daha uygun. Kalitesi de gayet tatmin edici.
(link)
Bende bundan aldım bir tane. Yarın gelirse bir deneyeceğim bakalım.

@Burak Altaç Ama ben herhangi bir fiyat endeksli tavsiye etmedim ki, kişisel deneyimim üzerine tavsiyede bulundum. İkincisi de MTB ye 75 PSI yetmez dediğiniz için yüksek basınçlı bir pompa daha iyi işinizi görür diye düşünmüştüm. Kusuruma bakmayın...

Bu arada 1 yıl değil 7 aydır kullanıyormuşum ve mayıs ayında 230TL ye almışım Atak Bisikletten.
Umarım ömrü uzun olur da uzun vadede mutlu eder :)
Estağfurullah ne kusuru . Şaka yapıyorum,ben Topeak ürünlerini severim zaten :)

• Beğen
Tepkiler: Bıyıkov
Geri