Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ramazan ayında bisiklet kullanımı

Bugün öğle arasında, güzel havayı da fırsat bilerek 50 km sakin zone 2 sürüş yaptım. Ramazanın ilk günü olduğu için kendimi zorlamadım. Ramazanda sürmek güzel oluyor kendimi daha rahat hissediyorum. Bu vesileyle forumdaki herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.

Scudo
Bugün öğle arasında, güzel havayı da fırsat bilerek 50 km sakin zone 2 sürüş yaptım. Ramazanın ilk günü olduğu için kendimi zorlamadım. Ramazanda sürmek güzel oluyor kendimi daha rahat hissediyorum. Bu vesileyle forumdaki herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.
Bende ufak bir sürüş yaptım 15 K Kadar Herkese Hayırlı Ramazanlar Sağlıcaklı pedallar

Dosyalar

• WhatsApp Image 2024-03-11 at 13.15.07.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-11 at 13.15.07.jpeg
    70,4 KB · Okunma: 62
Bende ufak bir sürüş yaptım 15 K Kadar Herkese Hayırlı Ramazanlar Sağlıcaklı pedallar
Hocam mesela kalin giyinmissiniz yukarida gunes var. Terlemiyor musunuz? Ben cok rahatsiz olurum mesela.

Hocam mesela kalin giyinmissiniz yukarida gunes var. Terlemiyor musunuz? Ben cok rahatsiz olurum mesela.
Kalın mı yanlışınız var Üstte t shirt,rüzgarlık Altta tayt,şort Ayakkabı da spor Terlesem çantama koyardım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Oruçlu mu, oruçsuz mu 50km ?

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Kalın mı yanlışınız var Üstte t shirt,rüzgarlık Altta tayt,şort Ayakkabı da spor Terlesem çantama koyardım
Ruzgarlik terletiyor mu hocam? Ben ruzgarligi kalin bir sey olarak gordum fotografdan.

50km sakin surus nereden baksaniz 2 saat. 1 saat sonra susuzlukluk hissetmeye baslamiyor musunuz?

• Beğen
Tepkiler: Cem Coşkun
50km sakin surus nereden baksaniz 2 saat. 1 saat sonra susuzlukluk hissetmeye baslamiyor musunuz?
Hava 13 derece falandı. Hiç terlemedim neredeyse. Dediğim gibi yıllardır sürdüğüm için vücudum alışkın.

Oruçlu sürmek istiyorsanız hava ne soğuk ne de sıcak olmalı sıcaklık max 15 derece olmalı.
Çok doğru! Sıcak susatıyor, soğuk acıktırıyor. En azından bana etkisi bu şekilde. 😄

Oruç tutmuyorum tutanada saygım sonsuz fakat duyar kasan tipler ile uğraşmak gerçekten can sıkıcı.
Ben son bir saate oruçlu giriyorum. Bizimkiler düğün çorbalı pideli iftar sofrası hazırlıyor, güzel yemekten önce birşey yenilmez içilmez o bakımdan.

Tam gün oruç hiç tutamadım. Cocukken bir gün tutayım dedim güneşli bir gündü öğlen boğazım öyle bir kurudu ki dayanamadım çeşmeye koşup su içtim oruç bozuldu.

Su içme olsaydı tutabilirdim aslında.

Bugün iftara 2 saat kala 5 km bisiklet süreyim dedim bacaklarımda güç olmadığını fark ettim.2 km zor sürdüm. Halbuki daha geçen hafta 35 km rahat sürmüştüm ve 10k koşu yarışına katılmıştım :))

İftar öncesi sürülecekse antrenman bitimini iftara yakın vakitte bitirmekte fayda var yoksa mesela iftardan 3 saat önce biterse antrenman vay anam dersiniz o saatler geçmek bilmez. :)))

• Beğen
Tepkiler: oscak41
İş yorgunluğu trafik eve git dinlen yat bisiklete zaman kalmaz

Geri