Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sahibinden

Scudo
Hocam size katılıyorum, aynı şeyi söylemek istedim zaten sizinle ... Benim itirazım şu, pilot olma ile s works bisiklet satmak arasında ne gibi bir kolerasyon olabilir? Araç ilanlarında da çok yapılıyor bu.. Öğretmenden, doktordan, askerden... He, yani bu mesleklerden olunca bisikleti, arabayı, evi, tarlayı yalayıp yutmuş mu olunuyor? Kitabını yazdım, bu işlerden pilotlar daha iyi anlar falan.. bu tafra neyin tafrası?
Bu bisikleti alırsan benim gibi uçarsın demek istiyor herhalde. :koptum: :koptum:

Ben bisikletten çok otomobil ilanlarına gülüyorum.araç sağında ve solunda birer kapısı olan bir model ,diyelim spor otomobil misal ilanda yazan şu Tek kapı efsane araç yahu öbür kapı süsmü ? 2 kapılı araç işte ve bu öyle bir oturmuşki anlamak ne mümkün🤣🤣

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
THYde uluslarası uçuş yapan bir pilot arkadaşım var, az çok muhabbetim vardı, bir kez italyaya tatile gittim arkadaş grubu ile, insanlara öyle üstten davrandı öyle görgüsüzce hareketlerde bulundu ki ben utandım. Umarım hepsi öyle değildir. Dönüşte irtibatımı kestim kendisi ile.
Katılıyorum ve pilot egosu denen birşey var,yıllar önce Breitling marka saatin emergency modelinin eğitimini almak üzere İsviçre'ye gitmiştim,olay şuydu saatin kendinden SOS gönderen bir anten yapısı vardı,bu anteni açınca nato düşen uçağın yerini tespit ediyor ve kurtarma ekibi harekete geçiyor ve ben bunu kullanacak pilotlara anlatmak için eğitim aldım,Çiğli ana jet üssüne mevzuyu anlatma gittim 30 civarı savaş pilotuna,hayatımın en zor 2 saatini geçirdim,adamlar savaş çıksa hayatını kurtaracak detay için nato kim ya falan demeye başladılar.

Abi bu tarz ilan koyanlardan alacağıma, gerçekten de araba hastası adamdan ya da mevzu bisiklet ise, ondan alırım daha iyi... En azından adam arabanın hangi vidası eksik, jant bijonu ölçüsü, kaç litre antifriz ya da şanzıman yağı konuyor, cebindeki son parasıyla yakıt almak yerine arabasına yeni bir ekleme yapan adamdan almak sanki daha doğru.. Arabayı yıkatıp serviste kontrolünü yaptırdığını sanan insanlar hayli fazla.... Şu shbnden com gerçekten çok güzel bir havuz aslında insan bilimleri lisansları için.... Türkçe katilleri mi ararsın, elindeki malın ülkede ya da dünyada tek olduğuna inanan mı ararsın, ara sıra eğlencesine okumak gerekiyor ilan açıklamalarını :)

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
Cervelo c3 endurance ultegra yol bisikletim 82.000 liraya şimdi ilanda iletişim için dm

Katılıyorum ve pilot egosu denen birşey var,yıllar önce Breitling marka saatin emergency modelinin eğitimini almak üzere İsviçre'ye gitmiştim,olay şuydu saatin kendinden SOS gönderen bir anten yapısı vardı,bu anteni açınca nato düşen uçağın yerini tespit ediyor ve kurtarma ekibi harekete geçiyor ve ben bunu kullanacak pilotlara anlatmak için eğitim aldım,Çiğli ana jet üssüne mevzuyu anlatma gittim 30 civarı savaş pilotuna,hayatımın en zor 2 saatini geçirdim,adamlar savaş çıksa hayatını kurtaracak detay için nato kim ya falan demeye başladılar.

Yanılmıyorsam, o saatin antenini boş yere veya rastgele açıp kapatmak, hukuki açıdan cezaya tabi bir işti. İnsanlar hayatın kıymetini genellikle uçurumun kenarına gelmeden anlamazlar.

• Hahaha
Tepkiler: MakRo ve mcanerg
Yanılmıyorsam, o saatin antenini boş yere veya rastgele açıp kapatmak, hukuki açıdan cezaya tabi bir işti. İnsanlar hayatın kıymetini genellikle uçurumun kenarına gelmeden anlamazlar.
Doğru biliyorsunuz,belli meslek gruplarına sertifika ile veriliyor,uzun bir araştırma ve özgeçmiş sorgulanarak sahip olabiliyorsunuz.

Doğru biliyorsunuz,belli meslek gruplarına sertifika ile veriliyor,uzun bir araştırma ve özgeçmiş sorgulanarak sahip olabiliyorsunuz.

Saati ilk 12-13 sene kadar önce görmüştüm. Sahip olma kıstasları konusunda bir Aston Martin Cygnet kadar katı kuralı yok bence. Çünkü chrono24'te satıldığı için, parayı bastırıp elde edilebilir. Tek sorun hayatınız olunca, kurtarma masraflarının kilitlenmesi, bu saate bu kadar para veren için sorun olmaz diye düşünüyorum. Konu çok dağılacak ama, okyanus'ta batan tekneleri nedeniyle denizde kalan ve suda çalıştığını fark ettikleri iphone ile kurtulan bir çift haber olmuştu. Yani artık uydu haberleşmeli sistemler nedeniyle bu tür ürünlerin über özellikleri dahi geri planda kalmaya yüz tuttu. Mekanik saatleri seven biri olarak, yine de edinmek isteyeceğim bir saat özellikle uçuyor veya denizde gidiyorsam...

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
Geri