Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bayileri, resmî sitesi ve satış politikası

Bu fotoğraftaki 2 sporcu da Sedona'nın sponsor olduğu sporcular (Oğuz Özçelik ve Mehmet Kurt). Bildiğim kadarı ile onlardan başka bu formayı giyen sporcu yok. Ancak bu formayı Sedona bayiilerinde bulabilir ve yarışlarda da giyebilirsiniz. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Scudo
teşekkürler Halil Abi, bu gün Kaçkar'da birde mavisini gördüm o, daha çok hoşuma gitti..E bisikletde mavi olunca:rolleyes:

tek skandıum kadro fıyatını takip edebılecegım bı sıte bılen warmı ?

Tek Scandium kadro fiyatı 500 yada 600 dolar gibi bişeydi....

sinopta ve yakınında sedona bayi yok forumlarda scud modeli bütçeme ve bana uygun geldi. nasıl edinebilirim bilmiyorum internetten kredi kartı ile satış yapan güvenilir yerler var mı? yardımcı olursanız sevinirim. ben bulamadım çünkü. kaçkarbisikletin sitesinde kredi kartı ile alışverişle ilgili ve de kargo detayı yok. başka alabileceğim alternatif yerler var mı. bir de boyum 1,79-1,80 kadro boyu 18" ideal mi? teşekkürler...

ankarada erdoğanlar bisiklet var..internet sitesi güvenilir ben sedonamı ordan aldım..kargoda ücretsiz.. herzaman çok yardımcı olurlar.. ayrıca 18 kadro boyu bence ideal senin için...

• Beğen
Tepkiler: sszazu
Eğer bisikleti sürekli asfaltta kullanacaksınız 18" sizin için ideal fakat bisiklet ile hareket yapıyorsanız, dağ, bayır ve zor koşullarda kullanıyorsız. Kadro ölçüsünü bir küçük boy almanızda fayda var çünkü hakimiyeti daha kolay olacaktır. Arkadaşıın dediğini gibi Erdoğanlar bisiklet'ten güvenilir bir firmanın oradan temin edebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun

teşekkürler. ama orada scud modeli yok galiba... ve bütçem fazlasına uygun değil. aslında salcano ng 600 düşünüyordum aynı fiyata yakın sedona scud forum üyeleri tarafında önerilince ondakarar kıldım ama dediğim gibi bütçemi artıramıyorum başka.

Bütçenizi artıracağınız en fazla 20-30 YTL. yinede siz bilirsiniz. Sedona Borla ne kadar onada bakın isterseniz. Ama Salcano'yu aldığınız zaman keşke Bisikletforum'daki arkadaşları dinleseydim diye üzülürsünüz.

ben de bisikletimi erdoğanlar bisikletten aldım. 250 milyon üzeri alış verişlerde de kargo ücretsiz. Tavsiye ederim... (link)

scud modeli internet sitesinde olmayabilir ama erdoğanlarin mağazasinda var 1 tane, geçen cumartesi gördüm. arayıp bilgi alabilirsin, yardımcı olacaklardır.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik
bencede sedona al salcano bianchi filan onlar bisiklet deiller boşuna para harcama soner abinin dediği gibi 20-30 YTL kadar bi para artışı olucak bence sedonayı al

peki arkadaşlar bu formaların fiyatı nedir?

Çok güzel bir forma ben de kullanıyorum ve çok çok memnunum, rahatlıkla heryerde yarışlarda dahil olmak üzere giyebilirsiniz. Kırmızı olanı çok güzel renkler genel kalite ve kesim çok güzel, ayrıca çok çabuk kuruyor. Foto Hasan abimden yalova yarışındaki resimlerden örnek de koyalım tam olsun.

selam arkadaslar sd 771 kadroların garantılerı varmı varsa garantı surelerı ne kadar ve hangı yılın modelı bu kadrolar bılen arkadaslar yardımcı olursa cok sevınırım sımdıden teşekkurler:)

Geri