Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bayileri, resmî sitesi ve satış politikası

antalya veya manavgat'da 711V veya 711D veya sedona borla 2008 olan varsa sevinirrim gorussek....
yakindan gormek istiyorum :)

Scudo
size en yakın muğla-fethiye de can bisiklet te kron ve sedona nın tüm modelleri var.

@leeroy

numarisi varmi ? veya internet sitesi ?

arkadaslar olmasa internet'den siparis vermem lazim...

en ucuz ve elinde olan bisikletci kim ?

tsk'ler

can bisiklet in internet sitesinin olmadığını biliyorum.
görmek istiyorsanız anladığım kadarıyla size en yakın fethiye (yakın ama 200 km.civarı)
can bisikletin telefonu; 05326113994 mehmet beyi arayabilirsiniz.

görmek ve denemek istemezseniz internetten alabilirsiniz,fethiye bana yakın olduğu halde (dalaman) ben bisikleti ankara erdoğanlar bisikletten sipariş edip getirttim.45 km.yolu gidip geleceğime bisiklet kapıma geldi.
24 saat içinde elimdeydi,hiçbir sorun da çıkmadı.

sence gormeden aliyim mi ?
veya gordukden sonra mi aliyim ?

yanlis etmek istemiyorum !

valla sen bilirsin....şöyle-böyle yap diyemem sorumluluk almak olur.....benim şahsi fikrim fazla müşkülpesent biri değilsen internetten alışveriş yapabilirsin.
ben bu forumdaki arkadaşların deneyimlerine ve yazdıkları mesajlara güvendim ve sedona borla aldım....iyi ki öyle yapmışım....bisikletten çok memnunum.işimi fazlasıyla görüyor ayrıca kafamda düşündüğüm rakamı da aşmamış oldum.

sen de bütçen doğrultusunda düşündüğün marka ve modellerle ilgili forumdaki mesajları araştırırsan,yapılan yorumlar sonucunda almak istediğin bisiklete karar verebilirsin.sonrası internetten sipariş vermeye kalıyor.
bu konuda erdoğanlar bisiklet firma sahibi lütfü beye güvenebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Murat1978
ınternet aliş veriş yapabılırsın bısıkletın 24 saat içinde olur kardeş ankara erdoğanlar bısıkletten aldım borla alcaktım daha sonra aradakı parca farkına hesap edınce fazlasıyla karli cıktım diye düşünuyorum sedona 711 v aldım memnunum bısıkletımden bır ıkı gun içinde resımlerı koyarım o zaman kafanda bıraz daha şekıllenır almak istediğin bısıklet kardeşimm

• Beğen
Tepkiler: Murat1978
merhaba arkadaşlar, uzun bir düşünme sürecinin ardından sedona 711v almaya karar verdim wapla borla arasında gidip geldim, en sonunda 711de karar kıldım.
Bisikleti bugün almam gerekiyor, bugün dışında haftaiçi başka boş zamanım olmayacak.
İstanbuldan nerelerden alabilirim bilenler yardımcı olursa sevinirim.

sirkeci aslı bisikleti biliyorum,

sedonanın sitesinde de birçok bayi var ordan bakabilirsin

tamda küçükyalıda oturuyorum :) fakat istanbulda bütün bayileri aradım nerdeyse 20'' yokmuş hiçbirinin elinde.
Erdoğanlardan alıcam büyük ihtimalle.
Teşekkürler arkadaşlar yardımlar için.

@Sedona_Royal
Aslı Sedona'nın dağıtıcısı olmasına rağmen orada da fiyat bayileriyle aynı.
Aslı'ya bir kere kask sormaya, bir kere de 711'i veya Borla'yı sormaya gittim.
İlgi çok az diye Kaçkar'dan aldım.
Ki geçen pazar Kaçkar'a gelen bir abi de aynı sebepten Kaçkar'a geldiğini söyledi.
Fiyatlar aynı, farklı olan ortam ve müşteri ilgisi.
Her ikisi de peşine %10 indirim yapıyor.
Aslı'yı bilmiyorum ama Kaçkar kredi kartına taksit yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: wuamel
bianchimania siyah bi wap'ın varmı :) şans eseri görmüş olabilirim seni

@wuamel

Evet vardı görmüş olabilirsin ancak sattım yine bizim semte yakın birine şu an merida kullanıyorum kaskım met marka siyah :)

Arkadaşlar bianchi 98 model bisikletim var.
Yakın zamanda borla veya 711v alacağım.
Konyada nerde bulabilirim sedonayı?Bayisi nerde?

pinarelli bike sport

0332 353 21 30

sedonanın sitesinde sadece burası var dostum ara danış istersen

Geri