Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bayileri, resmî sitesi ve satış politikası

sedona 711 öneririm memnun kalcağını düşünuyorum giriş için yeterli bisiklettir kardeşim...

Scudo
@sessiz_dj

Amcamda 761 var 2007 model.Acaba sürüş keyfi olarak buna yakınmıdır 711v?

Sadun Abi dükkanı yeniliyor. Telaşeli biraz bu aralar. Dükkan genişleyecek, güzelleşecek.

@ggne
ben oradan eski usul yüzyüze görüşmeden sadece telefonla 751 aldım. fadıl bey bana bisikleti gönderdi parasını sonra yollarsın dedi. ben bisikleti beğendim ve parayı gönderdim. bu çağda bu güven!

@civil

:D

Kaç bisiklet aldığımı aldırdığımı hatırlamıyorum bile daha sorun çıkmadı.

reklam mesajlarına izin vermek diğer firmalara haksızlık olacaktır..

Öncelikle aranızdan birisi sedona hakkında bana bilgi verebilirmi özellikle istanbulda oturan birileri olursa benimle iletişime geçebilir tuzak83@hotmail.com teşekkür ederim

Nasıl bir bilgi biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim.

kardes ne iyi etmişsin bulmakla hemen gidip fabrika çıkışı bi 751 alim barı

anlamı neymiş öğrensene :)

http://www.dreamsedona.com/gfx/photos/view-across-sedona.jpg

amerikadaki bu kızıl kayanın adı sedona burada türlü mistik ve psychedelic gruplar türlü organizasyonlar düzenliyorlar bana spielberg in 3. tür ile yakınlaşmalar adlı filmini hatırlatıyor

Erdoğanların sitesinde önceden Sedonanın bütün modelleri olurdu artık yok. Aslı bisikletle anlaşmaları artık fesmi edildi?Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa iyi olur.

Valla geçen gün Lütfü abiye sordum, Sedona satışları nasıl gidiyor diye, bisiklet yetiştiremiyoruz diyordu... 3 hafta önce bir borla aldık ondan, elinde onun haricinde 751 ve 781 vardı, onlar da kısa sürede satılmış zaten... Belki de fabrikadaki üretimden kaynaklanan bir sıkıntı olabilir...

• Beğen
Tepkiler: TRD8138
Arkadaşlar Erdoğanlar'ın politikası sanırım güzel; stoğu biten malı çekiyorlar siteden.

Bütün Dünya'da krizin üretim siparişlerini etkilemesi ile bütün firmalar az bisiklet yaptı; ona göre ayarladı herşeyi.

Büyük ihtimalle de Aslı'da şu an stok sıfırdır. Büyük markalarda bile durum aynı. İngiltere'de cebinde ne kadar paran olursa olsun bisiklet yok şu an piyasada...

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN
@Aybars Öge Sürücü

Yarın ola hayır ola.Gerçekten Aslı ve kendi ellerinden kalmadığından mı?Yoksa o müthiş satış sonrası garanti ve müşteri hizmetlerinden mi dolayı siteden Sedonaları kaldırdı anlarız.Bende onlardan sedona aldım ellerinde yine bisiklet yoktu ama 2 gün içinde Aslıdan dan getirte bilmişlerdi.Sitelerinde ellerinde mal olmadığı zaman bile gösteriyordu modelleri bide politikaları olsa Giant kadrolarıda siteden kaldırırlardı ben bir kaç hafta önce sordum Giant Xc1 kadro varmı diye yok ama getirirz demişti ama sitelerinde vardı.:rolleyes:

evet bir seyreklik oldu ama sanırım düzeldi benim bir forum arkadaşımda 781 aldı

Geri