Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona bisiklet tavsiyeleri

Hayırlı olsun bisikletiniz. Verdiğiniz parayı hak eder pişman olmayacağinizi düşünuyorum. Bende sedona 711 v kullanıyorum bır aydır. Gayet memnunum bısıkletımden performans, yol tutuşu ve seri bir bisiklettir..
Bol pedallı gunler dilerim....

• Beğen
Tepkiler: ugurcani
Scudo
benım acılen okulun acılıp 15 tatıle gırene kadar bır bısıklet almam laızm kartım yok yasım 16 acaba taksıt yapabılırmısınız hanı 200 bu ay 100 obır ay gıbı mesela lutfen yardım cı olun sımdıdne tesekkurler

@özgürlük_mahkumu

Ah kardeşim tabi bu sitede mükemmel bisikletleri gördün, makaleleri okudun, fotolara baktın ve ne kadar özendin değil mi? Keşke elimde olsa da sana şöyle harika bir bisiklet hediye edebilsem sende doya doya gezsen

200/250YTL civarı işini görecek bir bisiklet zaten alırsın, boşuna taksite girip borçlanma derim.

Ben bisiklet konusunda biraz yeniyim yani bilgilerinde
o yüzden danışmak istedim
500 ytlye kadar bi bütçe ayırıcam bisikletime
o yüzden hangisinden almalıyım marka farketmez
uzun yolculuklarda kullanabilirim , ve de dağlarda o güzel Oksijenleri almak için :D
ben sedona borla düşündüm fiyatı yüzünden olabilir ve de bazı özellikleri sizin düşüncelerinizi almalıyım
teşekkürler..

Çok iyi bir bisiklettir borla fakat 2008 stoklarında kalmamış. 2009'u beklemek zorundasınız.

o bütçeyle Borla olacaktır herhalde.. biraz daha yukarı çıkabiliyorsan 711' i tercih et derim..

ağır bir bisiklet ama,toplama yerine beklemek lazım bence.Almışken daha hafif bir modeline bakmalısın bence.

evet arkadaşlar bugunden itibaren ben de artık bir sedona kullanıcısıyım. sedona 741 :) ve 8 yıldır kendime ait bir bsikletim olmadığını da düşünürsek hiçbirşey bilmiyorum sayılabilir.
vitesi bile neye göre göre kullanacağımı unutmuşum o derece( bizim zamanımızda böyle vites yoktu ki)
hiç antrenmansız ve 100kilo olduğumu da belirtmek isterim :)
önerilerinizi bekliyorum...

anakarada hava yağmurluydu yağmur durur durmaz kendimi dışarı attım bisikletimi denemek için. fakat garip çıtırtılar ve gıcırtılar geliyor. bu yeni olduğundan mıdır? daha ayarları tam oturmamışmıdır? erdoğanlar bisiklet 1 hafta sonra ayara çağırdı zaten.

büyük ihtimalle bu yüzdendir.. ve birde yağmurda sonra sürdüyseniz yerinde ıslaklığından yerdeki küçük kum taneleri kadroya çarpıyodur bu yüzdende tıkırtılar gelir.. bende tıkırtılar duymuştum ilk başta sonra farkettimki bu küçük kum taneciklerinin kadroya çarpmasından dolayıymış:):) iyi sürüşler hayırlı olsun sedona'nız:)

çok şanslısınız ki böle bir bisikletiniz var.Şimdi yapmanız gereken bu bisikletin hakkını vermek olacaktır.Kilonuzu göz önünde bulundurarak vaktiniz varsa günde 15-20 km pedal çevirin.Forumdan doğru sürüş teknikleriyle ilgili çok yazı var onları dikkatle okuyun.Sonra,dik yokuşlardan çıkmaya çalışın.ilk seferde zorlanabilirsiniz ama ikinci çıkışınızda bu yokuşu ben mi çıktım diyeceksiniz ve motivasyonunuz artmış olacak buda bisiklete daha bağlı olmanızı sağlayacaktır ;)

Geri