Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Teşekkür ederi"Z",dostum bazı kişiler de senin önceden düşündüğün gibi düşünüyorlar.hatta forumdaki herkesin Sedona dışındaki bisikletleri aşaladığını söylüyorlar.Neyse hayırlı olsun,bende borla kullandım,şu anda bütün komponentleri duruyor;)

Scudo
hacılar alın diyorsunuz da memlekette sedona borla bırakmadınız ki :D bugün erdoğanlar bisiklete 16" siyah veya kırmızı borla almaya gittiydim, lâkin kalmamış, sadece mavi rengi varmış o da içime sinmedi. Anlayacağınız boynum bükük döndüm :( Ama bisiklet sevdamdan vazgeçmedim :p

@buraksisman

Doğrudur, geçen gün Aslı bisikletteydim, Borlaların ellerinde tükendiğini söylediler. Bayilerde vardır ama stok, araştırmak lazım...

• Beğen
Tepkiler: ayhan248
@Hakan Yazman

ankaradaki sedona bayilerinde "erdoğanlar bisiklet" ve "performans bisiklet" 'te sadece mavi renkleri kalmış, aslıbisiklete bir mail attım, tekrardan ne zaman stoklarda olur falan diye, bakalım onlardan gelen cevabı yazarım buraya.

ps: bu arada ankarada başka sedona satan yer biliyor musunuz?

@Görkem06

biliyorum, o bisikleti cuma günü görmüştüm fakat haftasonu uğrayamamıştım, bugün öğle sularında erzurumlu bir arkadaşa satılımış, ben de saat 4 gibi gittiydim, tam bir hayal kırıklığı oldu benim için :D hayırlısı bakalım, bir şekilde ayarlayacağız ;)

hehe ee geçen sene örneğin ülkemizde 1.000 sedona varsa son birkaç ayda 15.000 e ulaşmıştır diye düşünüyorum,herkes de bir sedona,bunun yanı sıra diğer iyi markalarda az satılmıyor yani;)bu arada eskişehir akın bisiklette bir kırmızı bir siyah sedona borla duruyor daha:)belki stokta da duruyordur her gün satılıyor:D

• Beğen
Tepkiler: buraksisman
hmm, yarın oraya da mail yoluyla ulaşmaya çalışayım, akınbisiklet kargo ile ankaraya bisiklet yollar mı ki bu konuda bilgin var mı?

bir de tekrardan lütfü abiye dönüp borla parçalarına sd711,721,751.761 kadrosu takma gibi bir imkanının olup olmadığını, fiyat olarak ne kadar oynama olacağını da sorayım ;)

• Beğen
Tepkiler: ugurcani
aa benim bisikleçi:D :D
gerçekten ilgilidirler 711 serisi yada hussar alamyı düşünüyorum bakalım oradan.
acaba sedonanın garantisi var mı?
711v yi kaça aldın?

Aslı bisiklete attığım mailin cevabı olarak bu maili yollamışlar, bilginize sunulur ;)

Merhaba Burak bey,

Sedona Borla nın 16" bisikletinin Kırmızı veya siyahını bu
cumartesi (28, Haz) Ankaradaki bayilerimizden temin edebileceksiniz.

Saygılarımızla,

Sacit

bende yarın alıcam ama umarım öyle bi sorun çıkmaz..
ve nelere dikkat etmeliyim?????

merhaba arkadaşlar ben ikinci el sedona sd-771 buldum onu almayı düşünüorum.fiyat 300 dedi.sizce uygunmu nasıl bir bisiklet bilgi verirseniz sevinirim....http://(link)

Fiyat gayet mahkuldur kardeşim kaçırma derim kardeş eğer ki almayı düşünmezsen alacak kişi bulabilirim...

yok kardeş ben almayı düşünüorum yeni bir başlangıç için iyimdir sence

bence başlangıç gayet iy bir bisiklettir kardeşim...

çok teşekkürler arkadaşım peki sen iyi anlıyosun bisikletten herhangi bi oynama varmı senn gördüğün üzerinde ...iletişimi koparmayalım

Geri