Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Yanında pompa iç lastik alyan ve yama takımı gibi ekipmanlar bulundurduğun sürece yolda kalmazsın.
Yeter ki kondüsyonun ve planın iyi olsun.
Yola çıkmadan önce lazım olabilecek, her şeyi yanına al.
Yola tedarikli git. Hava durumunu rüzgar yönünü ve hızını ve de en önemlisi de yolun iniş çıkışlarını, kendi sınırlarını bilmen gerek.

Yola çıkarsın. Giderken rüzgar ve rampalar senden yanadır. Gaza gelir sınırını zorlar basar gidersin.
Geri dönerken hem rampayla hem de rüzgarla uğraşırsın.

Geçenlerde başıma geldi. Çıktığım yol açık alandı ve rüzgarı kuzeyden çok feci esiyordu. Rampalar da çok olmasa da sürekli iniş çıkıştı.
Giderken ortalama 18-19 ile zor gittim, gelirken ise 34-35'le çok rahat geldim.

Scudo
@cansebastian

711-V kesinlikle işiniz görür.Profesyonel bisikletler yarışta iş görür. ;)

• Beğen
Tepkiler: EXIT26
Koray söyleyeceklerimi bir çırpıda yazmış zaten.

ben arkılere katılamıyacam ben kendım bızzat tarttım 13.700 gr ağırlığı var. Merak ettim 12.500 gr olanı uzerınde ne tur parcalar var acaba?

• Beğen
Tepkiler: celil.mayaoglu
yalnız bişey söylüyim shimano seri dışı hidrolik disk fren 150 ytl onu alup takabnilirsin :)

711 v işine göreceğine eminim. Önemli olan senin kondisyonun vede formunun iyi olmasıdır...

Ben de 711-v almayı düşünüyorum. hem uzun yolda hem şehir içi gezide uygun mu sizce?

iyi bir planlama sonrası lazım olabilcek iç lastik alyan takımı vb. zarzevatları alırsan yanıa vede kondisyonun iyi ise gider gelirsin nereye istiosan :D:D

@ugurcani

17 kg lık corvette cheppo maximum hız 44.50 km/hz ı düz yoda mı yoksa bayır aşağımı biras eğim versa yolda 44.5 i geçerim tabi kaç sn yede olmasıda önmli

bugün aslı bisiklete borla bulurum umuduyla gittiim ama malesef yoktu sedonanın unkapanı bisikletciler çarsındaki yere gittim 1 borla kırmızı 1 borla leydi vardı ama kredi kartına taksitli almak istedim 500 ytl istedi malesef bende almaktan vazgeçtim sanırsam fiyatın 60 ytl üstü bişey istediği sinirlenip bırakmak zorunda kaldım...

kardeşlerimizede birer sedona almayı düşünüyoruz şimdilik ama kalmadı :D artık seneye koşa koşa gider alırız en güzelinden 2 adetcik :D:D

valla limitimin bu gidişle yeteceğini zannetmiyorum bizim bisiklet 50 etse yine 350 ytl bulabiliriz herhalde :)

Geri