Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Senemcim, hayırlı olsun benim canım arkadaşım...

Ancak bulabildim seni forumda...

Seni bisiklete özendiren kişi olmak onuru bana ait değil mi?

Kazasız belasız mutlu sürüşler...

Herkese bol selam...

Scudo
Arkadaşlar bisiklet almayı düşünüyorum ama kararsızım.Yardım ederseniz seviniirm.borla ile xc-500 arasında kaldım limit 550 aslında geri kalan parayıda kask,km,far,eldiven,suluk vs... almayı düşünüyorum hangisini almamı tavsiye edersiniz? :)

• Beğen
Tepkiler: çağdaş
@taxi_15

18 kadro al ama bulabilirsen hatta 550 liran varsa 711 v al kask 25 30 lira suluğa gerek yok ne alırsan al sağlıksız oluyor ama dediim gibi sedonada 16 18 kadro bulamıyor kimse

• Beğen
Tepkiler: taxi_15
bence üstüne bi 50 ytl daha ekle kron xc 1000 al suluktur fenerdir onları sonra alsanda olur senın için en önemlisi bisiklet sonuçta almışken iyisini al.

• Beğen
bisikleti asfalta şehir için kullanıcam zaten xc-1000 güsel bir bisiklet beni kaç yıl götürür sizce

sizi çok uzun bir süre idare eder aslında bu soruya verilecek en doğru cevap kullanıma bağlıdemektir.Yani ne ekerseniz onu biçersiniz bisikletinizi özverili birşekilde kullanırsanız bisikletinizden en iyi cevabı alırsınız.

• Beğen
eet doğru söylüosun kardeşim ama bn bakımını yaparım gerektigi zmn kullanıma bağlı diosunda ben bisikleti o kadar fazla yormam sahil kenarında fln gezmek için yani o zmn allah izin werirse bu hafta sonu kron xc-1000 alıcam fiyat konusunda bilgisi olan warmı efor bisikletin sitesinde 550 lira yazıyo ama eski fiyatı olabilir sizin tavsiyeniz ne olur nerden alıyım bide fiyatını yazarsınız sevenirim?

bilgilerinizi bnle paylaşdıgınız için hepinize teşekür ederim baya bi faydanız dokundu özellikle çagdaş kardeşimizin.allah hepinize en güsel bisikleti nasip etsin...

Emrah'çım şimdi gördüm mesajını. Evet sayende artık ben de bisiklet sever bir insanım:) gerçi daha senin gibi uzun turlara çıkamadım ama neredeyse her akşam biniyorum bisikletime. Sağolasın beni tur fotolarınla özendirdiğin için:)

selamlar arkadaşlar..

uzun süredir aramama rağmen 711v kadro bulamadım (gerçi erdoğanlar' da son anda son bir tane 711 bulmuştum) ve erdoğanlar' a 751 kadrosuna 711v ekipmanları toplattım. hatta ön için de orjinal ekipman kalmadığı için alivo oldu. inşallah uyumsuzluk vb. problem yaşamam. bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum (gerçi biraz geç oldu ama.. :') ). 711 çok tutulan bir kadro. bunun için bir üst model olmasına rağmen 751 seçmekle iyi bişey mi yaptım sizce; onu da merak ediyorum.. :) bisiklet kargoyla bugün ulaşmış; bir an önce mesai bitse de kullansam artık.. :rolleyes: ayrıca 4 senedir bisiklet ve markalarından uzak birisi olarak sedona modellerinin çoğunun bitmiş olmasına da çok şaşırdım..

bisikletinizi güle güle kullanın. bende bir borla kullanıcısı olarak bisikletin muhteşem olduğunu söyleyebilirim. benimde eski bisikletim bi hantaldı sonunda parçalara ayrıldı. iyi bir seçim olmuş. bol pedallı günler dileğiyle :)

Geri