Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

@gvenc_mtb

Sedona 711d'deki disk fren mekanik arkadaşım. Bu yüzden bence 711-v modeli daha iyi bir tercih olur.

Scudo
teşekkür ederim asıl aradığım soru buydu

birde birşey sormak istiyorum 711v nin siyah versiyonunu bulmak mümkünmü yada siyahı varmı acaba kendi sitesinde sadece beyaz var gerçi oda güzel ama siyah daha bi farklı duruyo tabi:D:D......

kaçkarada bakdım bugün ama yok kalmamış ne borla war nede 711-v olsada kadrosu zor zaten hele 20 inçlik kadro onun için sedona benim için bitti diger 2 seçenek ise hussar we kron bu seçeneklerden birini bulursam kadrosu uygun onu alıcam allah izin werirse yaz bitmeden almayı çok istiyorum alıcan ilk işim resmilerini buraya koymak olucak :)

biraz araştırman lazım 711 için. Bu sene çok sattığı için bulması biraz zor.

711 kadronun tek rengi beyaz o da şu anda hiçbir yerde yok.. ben geçen hafta tüm türkiyeyi aradım bulamadım.. ankara erdoğanlar bisiklete 751 kadrosuna 711 ekipmanları toplattım.. kadro 711' den çok daha güzel bi kadro ve sadece 20-30€ bi fiyat farkı var..

peki tüm türkiyede yok diyosunuz peki şu zaman gelir şu şekilde gelir gibisinden bişi diyolardır heralde ben eylül veya eylül ortası gibi almayı düşünüyorumda o zamanlarda da bulma şansım olurmu?????

Merhaba arkadaşlar.3 gün önce geçirdiğim kazaya karşın bisiklet sevdamdan vazgeçmedim.Bugün gittim pinarelli bisikletten 18' borla aldım.400 ytl.Arka takımı 711 deki takımla değiştirttim.711 alacaktım kalmamış.Bende borla alıyım dedim.Fiyat nasıl?Bisiklet nasıl?Yarın alınca resimleri koyarım.

Hayırlı olsun gule gule kullan..
İyi pedallar dilerim...

arkadasım herkez bulamıyo acaba sen nerden aldın istanbuldanmı???

2008 model kadroların bittiğini söylüyorlar.. 2009 kadrolar gelecekmiş ama bu konuda da en sağlıklı bilgiyi aslı bisikletten alabilirsin.. getiren onlar çünkü..

@darknessbug

aslında o eski ,yokuş aşağı 60 ı buluyor gecenlerde 50 yaptım yani tam düz yoldeğildi gerçi :)

kazasız sürüşler, o parayada çok iyi bi seçim olmuş bence, hayırlı olsun

Geri