Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

süper olur.ama sadece gideon,boğaz ve sele yakışmaz....yaptın mı en iyisinden yapçan.mesela : 711 kadroya 761 komponentlerını koy...Ya da en iyisi 761 kadroya 711 komponent koy dadından yenmez.761 in kadrosu yeter zaten.

Scudo
Sedona borla bulmak çok zor üretimi durdu. bu sezon için kapandı...

arkadaslar ogrendıgıme gore sedona borla da amortısor kılıdı yokmus.ben almayı planlıyorum da.duz yolda hız kaybına yol acar mı zorlar mı beni.yardımlar için sagolun.1.5 aydır arastırmadıgım,tartısmadıgım bisiklet kalmadı.yeter artık dedım kendı kendıme alcam bu borlayı yeter ya butceme en uygun bu.off valla bunaldım yav.yok parcası ii olsun servisi bol olsun derken kafayı yıcem alıım mı bu borlayı bı yardım.bı de amortısor olayıyla ılgılı aydınlatırsanız tabı sevınırım.

Bende yok diye biliyorum ama bir süre öyle kullanırsın fazla kayba uğrıyacağını zannetmiyorum Eğer profesyonel olarak turlara filan katılmayacaksan. İleride daha iyi bir maşa takarsın.

kardeşim almanı tavsiye ederim.ben 1 sene kullandım.ilk başlayanlar için çok ideal.gayet tatminkar.çok takılma maşaya.hiç rahatsız etmiyor.

Çok uzun ve dik rampaları önün kalkmaması için gidona yüklenip çıkıp da kolların yaylanmak yüzünden ağrımadığı sürece kitlenebilir amortisörün eksikliğini hissetmezsin.

• Beğen
Tepkiler: aykutkarasac
Dık yokuşlarda amötisöri kılıtlemek faydalı cünkü; amörtisör acık oldumu ön lastik havaya kalkıo birde daha fazla güç kaybına neden oluoo borlayı al aradaki farkı öde bence amötisörü alırken kilitlenebilir tercih et kardeş daha sonra uğraşmaktansa ılk başta bu şekilde alman senin için daha faydalı olcaktır... Elini cabuk tutmalısın 2008 borlanın üretimi durdu. Bu sezon için kardeş...

• Beğen
Tepkiler: aykutkarasac
@sessiz_dj
Duyduğuma göre Eylül ve Ekimden sonra 2009'lar satışa çıkıyormuş.
Bu konuda bilgi sahibi bir kişi varsa doğrulasın lütfen.
Emin değilim çünkü.
Şu anda boy-model-renk sıkıntısı var
Hatta Kaçkar'da borla ve 711 toplamda 2 veya 3 tane kaldı.
Onlar da 14" :D
Eylül veya Ekim gibi 2009'lar çıkacaksa 2-3 ay daha bekleyip hem istediğin renkte hem de istediğin boyda karın ağrısı çekmeden bisikletini alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: mathcup
arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlar için.sessiz__dj arkadaşım bahsettiğin maşa farkı ne kadardır acaba?

@encralis

Ekim gibi nasıl satılacak 2009 lar anlamadım. 2008 leri bile bu yıl mart ayı civarında görmeye başladık. Panik yapmaya gerek yok herkes rahat rahat istediği bisikleti seçsin. Binde bir olur ancak istediği bisikletin temin edilmemesi durumu.

2008 sedona borla ve de 711 üretimi durduruldu diye biliyorum ama 2009 model hakkında şuanda her hangi bir bilgi sahibim yok acıkcası

@Yokuscu

arka göbeği değiştir. özellikle biraz kilolu isen. sedona borlaların arka göbek biraz dandik. shimano taktır.sedabisiklet yardımcı olur...

ben borla kullanıcısıyım okadar yol yaptım Amortisorun hızlanmam konusunda yardımcı oldugunu bile soyleyebilirim ozellikle yokuslarda :)

ben de 711 kadro bulamadım,lütfü abi scott reflex 10 kadroya 711 in malzemelerini topladı sen de öyle yaptırabilirsin istersen

küçükyalıda tandem bisiklette bi tane 711 kalmış sanırım beyaz renkte

arkadaşlar sedona 711 dnin maşası bu bildiğiniz üzere Suntour XCM MLO nerede görsem kilitlemeli maşa diyor fakat nerden kilitlendiğini bilen varmı maşa üzerindekileri çevir çevir bi işe yaramıyo onlar nedir ne işe yarar bilen varmı çok teşekkür eder bol pedallı günler dilerim

Geri