Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona kadroları ve ağırlık konusu hakkında

80 lira fazla verip Salcano XRS 030 Tiagra ve Carraro Cr052 almanızı tavsiye ederim.

Scudo
@Ahmet AKÇA
Benim boy olculerime gore 60 cm kadro gozukuyor ama sedona yi denemedim hic. Simdiye kadar bisikletlerimde hep bir beden kucuk kadro alip seleyi en sona yukseltmek zorunda kaldigim icin bu bisikletim tam bana gore olsun istiyorum :)

@Ahmet AKÇA

610'dan bahsediyoruz :)

@Lenora Nora

Hatayı dün gözümle gördüm. Açıkcası çok şaşırtıcı. Yol bisikletlerinden çok hoşlanmam ama modelin tasarımı gerçekten çok hoş. Böylesine güçlü görünüme sahip bir makinada hat olması Aslı adına üzücü bir durum.

Sedona'nın sitesinde 610 ile şu an kullandığım 920 modelinin kadro geometrilerini inceledim. 193 cm boyumla 19 inc 920 kullanıyorum. Kadro boyu 19 incte 48 cm imiş. 21 incte ise 53 cm.

610 modelinde ise 56 kadro olan adı üstünde 56 cm. Şimdi ben mtb yi 48 cm kadro boyu ile kullanabiliyorsam, yol bisikletini 56 kadro da rahat kullanabilir miyim?

@mtb_rider maşasındaki sorun nedir acaba ben de almayı düşünüyorum
şu an satışı devam ediyor hala

@ferhat1809

Maşa ölçüsünde sorun vardı FErhat. Sorun çözüldü. Şuan sorun yok. Gönül rahatlığı ile alabilirsin. 2 adet Sedonam var. Çok memnunum.

Güncel:harika:. Sedona 950 2015 modelin ağırlığı hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ?

2013 721 14.5 kilo kendim tarttım bu bisiklet peşin 1000 tl olan bir bisiklet ve mtb. sedona ların hiç birinin ağırlığı yazmıyor sitesinde adamlar bile bile bisikletim ağır demez zaten satıcıyı arayıp sormak gerek

• Beğen
Tepkiler: oguzhan0101
bende sedona 920 var, 29er. terazide ölçtüm 16.3 kg çıktı ama üstünde ek aparatlarla beraber.

xlc gidon yükseltici
sigma roadster far
illuminox crocolita arka far
ağır bir kilit
park ayağı
pompa
matara tutucu
zefal sele altı çanta(içinde yedek lastik, iki tane allen anahtar, çakı bıcağı)

bu şekilde 16.3 kg çıktı. bisikletin saf ağırlığı da 14.5 kg civarında sanırım. 29 inc bir hidrolik frenli mtb için iyi sayılır.

• Beğen
@bicylerace iki marka ikiside Güvenilir ikiside ömür boyu kadro garantili ikisinde de aynı set var aralarında fiyat fakı yok denecek kadar az seçim şansı ağırlığa kalıyor genelde bütün markalarda ağırlıkta iddalı modeller ağırlık bilgisi ile sunulurken piyasa modelleri ağılık bilgisi olamadan sunuluyor cin fikirler bunlar rakiplerle aynıysan yada zayıfsan söyleme başka yere dikkat Çek kafası.

• Beğen
Peki 610 un 2015 modeli kaç kilo bilen var mı? Bu bisikleti alıcam büyük ihtimal

@Nini
Sanırım 1700 civarında o bisiklet.
Bu paraya clarisli ve bu ağırlıkta bir bisiklete vermenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum.
2000₺ ye, salcano xrs030 tavisye ederim.
Carraro cr 052 e de bakın. Falat sedona tavsiye etmiyorum kesinlikle

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler
teşekkürler ben ilk defa yol bisiketi alıcam o yüzden bir türlü karar veremedim. Salcano ya bir türlü ısınamadım görüntüsüne de çok önem veriyorum da o yuzden salcanolar biraz çocuk bisikleti gibi duruyor bütçem 1300 falan en fazla. 610 un görüntüsü çok hoşuma gitti ondan araştırıyorum

bu arada salcano kullananlardan özür diliyorum tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben tasarımlarını sevemedim bir türlü

@Nini piyasada salcano nun bir sürü dandik modelleri var. Bu nedenle amatör bir marka gibi görülüyor.

Yalnız salcano nun üst segment modelleri daha başarılı ve bakılmaya değer.

• Beğen
@Nini 2014 kasasını bulunursa daha uygun fiyatlı olacagını duşunuyorum ben

@ahmtayd

Kesinlikle clasRis setli bir turk markası için 1700₺ fazla ama sezon sonunda guzel indirimlerle alınabiliyor. Ben şahnen sezon fiyatının epey altına aldım

• Beğen
Geri