Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şehir/tur bisikleti seçim rehberi

Bunlar arasında mosso ama şu an satıcılarda yok diye biliyorum. Bulduysanız o fiyata düşünmeden alın.

2.el buldum hocam ama satış yada garanti belgesi yok dedi arkadaş ilk defa bisiklet alacağım güvenilir mi emin olamıyorum. Bu sebepten yorumlarınız çok değerli benim için.

Scudo
İkinci el kimse bilemez ne çıkacağını.

2.el buldum hocam ama satış yada garanti belgesi yok dedi arkadaş ilk defa bisiklet alacağım güvenilir mi emin olamıyorum. Bu sebepten yorumlarınız çok değerli benim için.
2027 olan bisiklet 2020 üretimidir. 1 yılda garantisi bile bitmez. nereden aldığını sorarsanız faturada belgede vardır. Çalıntı olma ihtimaline dikkat ediniz. Malum sarı sitede bir çok ilan var özellikle İstanbul. Birde kadro boyunu düzgün, sadece boy ile alakalı bir durum değil. Özellikle iç bacak boyunuz daha önemli. ben 1.69 boyundayım 46 kadro bisiklete biniyorum. Tam bana göre. Bence önce kendi ölçülerinizi tam yapın, sonra alacağını bisikletin internet sitesinde ölçülerinize bakıp öyle arayışa geçin. Tabi bu benim fikrim :)

• Beğen
Tepkiler: KubilayYilmaz
2027 olan bisiklet 2020 üretimidir. 1 yılda garantisi bile bitmez. nereden aldığını sorarsanız faturada belgede vardır. Çalıntı olma ihtimaline dikkat ediniz. Malum sarı sitede bir çok ilan var özellikle İstanbul. Birde kadro boyunu düzgün, sadece boy ile alakalı bir durum değil. Özellikle iç bacak boyunuz daha önemli. ben 1.69 boyundayım 46 kadro bisiklete biniyorum. Tam bana göre. Bence önce kendi ölçülerinizi tam yapın, sonra alacağını bisikletin internet sitesinde ölçülerinize bakıp öyle arayışa geçin. Tabi bu benim fikrim :)
Muhtemelen Dediğiniz gibi çalıntı olabilir hocam içime sinmedi benimde 1 yıl garantisi olan mosso legarda Msm h buldum 2300 TL istiyor arkadaş, sanırım onu alacagım. Bu fiyata önerebileceginiz farklı model varsa çok mutlu olurum 🙏

Muhtemelen Dediğiniz gibi çalıntı olabilir hocam içime sinmedi benimde 1 yıl garantisi olan mosso legarda Msm h buldum 2300 TL istiyor arkadaş, sanırım onu alacagım. Bu fiyata önerebileceginiz farklı model varsa çok mutlu olurum 🙏
Bende sizin gibi arayıştaydım yeni aldım. Carraro sportive 225 aldım. Ağustos ayında alınmış ve binilmemiş. Faturalı garantili bir şekilde. Bana herkes mossonun fiyat/performans lideri olduğunu söylediler

Carraro sportive 321 aldım maşa ve arka aralık ölçüsü 4.8 neredeyse 5 cm 700x45c lastik takabilirniyim yada lastik takan varmı şuanki kullandığım 700x38c

Merhabalar;

Uzun araştırmaların sonunda 1550 TL'ye Mosso Legarda 2024 Msm V bisikletini aldım. Satıcı garantisi olmadıgını paylaşmıştı, yalnız satış yaparken satış belgesini teslim aldım. Yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim 🙏 ilk bisiklet tecrübem olduğu için tavsiyeleriniz varsa benim için çok değerli olur. InShot_20210215_214806477.jpgIMG_20210215_205408.jpgIMG-20210215-WA0029.jpegIMG_20210215_201159.jpgIMG_20210215_201149.jpg

@Kadiryner Güle güle kullan. Ben de 2127 gelince almayı düşünüyorum. Tip olarak aynı.

• Beğen
Tepkiler: Kadiryner
Çok iyi fiyata almışsınız. Güzel günlerde pedallamanız temennisiyle

• Beğen
Tepkiler: Kadiryner
Merhaba arkadaslar bisiklet almayi dusunuyorum ve iki model belirledim mosso legarda 21/30vites Ve
Bisan trx 8600 30 vites var ikisi arasinda kaldim tecrubeli arkadaslarin fikrini almak adina önerileriniz nedir boyum 183cm kilo 120 kg buna uygun kadro boyu 56 oldu icin mosso legarda dusundum acikcaci yine daha iyi bir bilen tecrubeli arkadaslara danismak istediğim için yaziyorum

Max 2 Bin tl bütçem var bu meblaya 2.el Bianchi touring 713 mü almalıyım yoksa sıfır bir bisiklet mi almalıyım?

@Ledfox daha bugün carraro sportive 325 lady model aldım hanıma. Geldiği gibi bitiyor bisikletler. Benim hanım 165 boy 44 kadro vardı onu aldım. Ben 180 im süre süre geldim 8-9 km valla çok konforlu bir bisiklet. Üretim ile.ilgili sıkıntılar daha çok component lerle ilgili dediler. Shimano yeterli üretim yapamıyormuş. Fiyatı 3150 pesin.

@Erdem_3838 legarda kullandım halen elimde mevcut memmun kalırsınız rahat konforlu kısa gezintiler için çok ideal, trx 8600 de almak isteyipde bulamadığım bir bisiklet biraz daha sportif bir kullanımı var diye düşünüyorum.
@Otepeyurthayırlı olsun bende bugün sportive 330 aldım yeterli bisiklet yok maalesef bayilerde ellerinde olanları satıyorlar çok kısıtlı bisiklet geliyormuş. bisan dan görüştüğüm bir yetkili şimdiden 2022 componentlerin siparişi verdiklerini söyledi shimano için, görünen o ki maalesef bisiklet fiatları bu sene biraz daha yükselebilir.

• Beğen
Tepkiler: Otepeyurt
hep asfalt yolda kullancaksam köylere vs girmeyeceksem düz maşalı brooks seleli tabii bıkefit yaptıracağım öncesinde ve soulrider gibi bana özel olan bir bisikletle tercihen titanyum gitmeyi tercih ederim frenlerde ise hidrolik shimano kesinlikle drop bar bir gidon ve zırhlı kaliteli lastik bir bisiklet mükemmel olur jantlarda ya dt swiss yada bontrager olacak. tabii bunlar hayal 😁 😁 😂😂😂 jant fiyatı ve kadro zaten en az 15.000 tl civarı

Merhabalar herkese, bu benim ilk mesajım :)
Bir süredir şehir bisikleti araştırıyorum ancak çok az bilgim var bisikletler konusunda. 2000₺'ya kadar bir bütçem var. Boyum 1.62, 65 kg'ım. Bursa'da yaşıyorum. Baktım bisiklet seçemiyorum tavsiye alma ihtiyacı hissedip bu güzel forumu buldum, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Birkaç aklıma takılan konu var.
- İnternetten bisiklet sipariş etmek mantıklı mı? Kargolarda vs bisiklet zarar görme durumu ne sıklıkta oluyor? Aracım olmadığından çok bisikletçi dolaşabilme imkanım yok. :(
- Kron Tetra 3.0 V Fren 26 Jant Profesyonel Şehir Bisikleti modelini gördüm benim fiyat aralığımda.
- Carraro Juliet 2000₺ iken çok beğenmiştim ancak birden fiyatı 3000'i geçmiş :( Juliet alamasam da Carraro markası hala aklımda.
- Bisan'ın çok güzel modelleri var gibi ama iyi bir marka mı, Kron'a tercih edilir mi şehir bisikleti olarak bir fikrim yok.
- İzlemede olduğum Peugeot bisiklet de var bir tane. Peugeot C 14 26

Çok cahilce sorular yazmış olabilirim -ki öyleyim. Eğer aydınlatırsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
@MonoBike

Merhaba. İnternetten alsanız bile montaj için, koliyi açmadan, yetkili servise götürmeniz gerekiyor. Bunu bilerek alın. Baktığım kadarıyla 2000 TL altı kadın bisikletlerinde baya malzemeden kısma var. Bulabildiğim tek alüminyum kadrolu, 28 jant ve 21 vitesli kadın bisikleti şu;

(link)

Juliet 2550 TL civarında ama böyle bisikletler ağır oluyor. Üstteki Ümit 15 kg civarıydı bu da öyle bir şeydir;

(link)

O kadara çıkabilecekseniz Mosso düşünün bence;

(link)

Sanırım henüz piyasaya çıkmadı ama hafifliği ve malzeme kalitesiyle rakiplerinden iyi. Son olarak almadan önce kadro boyunu mutlaka öğrenin. Boyunuza uygun bisiklet alın.

Geri