Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sevmediğiniz bisiklet marka ve türleri

Scudo
@brky1905

şimdilerde değil de bundan bir 20-30 sene sonra corratec nerelerde olacak merak ediyorum açıkcası

@Sadettin Z.
Hoca lokum gibi yazmışsın kalbimden geçen tüm duygularımı.Nasıl tarif edeyim derken bu yazının altına kocaman imzamı atarak diyorum ki: Bianchi seni hiç sevmedim süt oğlan..

Sivetişayze o :D

• Beğen
Tepkiler: Deniz A
Sipesilayzid i kolay telafuz etmenin bi yontemi var
Icinizden 234 kere "Ekolayzir" diye tekrar edin.
2. Aşama : icinizden 345 kere sipeşıl deyin.
3. Aşama : sipeşilayzid markasini koyana icinizden durmadan sövün ( eger sesli söverseniz etrafta size deli derler
4. Ve son aşama : yavaşca sipesil sipeşil deyin alisincada yine yavaşca " layzid layzid " deyin. Alisinca direk soyleyin.
Tebrikler sizide deliler takimina aldik :D : D

@avare
bence bitwin gayet güzel marka rockrider 580 aldım ve gayet memnunum bitwin e karşi bi ön yargı var bu yavaş yavaş kırılıyor ama daha hızlı kırılnadı lazım çünkü bisiletleri getçekten güzel rockrider 580 big 8 müthiş. Bu resimdekide benim :)

Dosyalar

• IMG_20160809_094744.jpg
    IMG_20160809_094744.jpg
    119,7 KB · Okunma: 24
@YASİN07
Valla dostum ben mtb tarzi bisikletlerden pek anlamam acikcasi ama btwin markasi kullanip da memnun olmayanini gormedim.

Anladım aynen bende fikir zinzilerini kırıp aldım ama geröekten memnunum iyiki kimseyi dinlemeyip almışım :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Be twin candir diyebilir miyiz @Kuzey Ege baskanim :D

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Bilumum amerikan bisiklet markasini sevmem. Düsük kalite, geri teknoloji, estetik olmayan bisikletler olduklari gibi bir algi olusturdular bende.

• Beğen
Trek....
Çok saçma pahalı
Buyüzden sevmiyorum

• Beğen
Geri