Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sora Tekstil

Fiyatlarına bakınca Zone 7 sprint ile kaçarız :koptum:
Hocam doğru zamanda iyi alışveriş denk gelebiliyor. Geçen yıl ocak ayında 1 Perfetto Ros(90 usd), 1 Alpha ros light (95 usd) ve 1 Alpha ros ( 99 usd) aldım. Yanlarına iç lastik vs ekledim kargo ücreti ödemedim. Extra %20 vergi ödedim. Kaza beladan bir yırtılma parçalanma olmazsa 3-5 sene idare eder o üçü beni. Zaten Antalya da toplasam 4 ay anca giyinirim bunlarla😀 Soradan da çokça tayt ve forma kullanıyorum ama bunlar çok başka.

Scudo
Screenshot_20240205_142310_Chrome.jpgScreenshot_20240205_142320_Chrome.jpg

Renkli taytlar ve yeni climbcore-classic formalar siteye yüklenmiş 🔥🔥 stok varken kaçmasın 😅

• Beğen
Tepkiler: lrfan ve mcanerg
Bike and outdoor da yazlık formalarda yüzde 25 e kadar indirim var.

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
Bu kıymetli bilgi için teşekkürler. Kenarda dursun diyerek bir tane sipariş verdim, yaza bu fiyatları bulmak imkansız olacak zannımca.

• Beğen
Tepkiler: myjourney
Ben de faydalanacaktım da en büyük beden XXL olunca kalakaldım. Ah Sora ah...

Bedenler çok kısıtlı ama! Bedenine uyanı mı beğendiğini mi diye ikilem yarattı 🤣🤣

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
markanın hem regular hemde classic serisi formalarını kullandım...çok uzun kmler yapmadım ama regular adından da anlaşılacağı gibi kesim olarak daha bol ve bi tık daha kalın bir kumaşa sahip classic serisi ise daha ince arka kısım fileli teri daha kolay dişarı atabilecek bir yapısı var ve kolları daha uzun regular sanki tshirt kolu gibi sıkı durmuyor. Yaka classic serisinde daha geniş regularda kısa bir dik yaka var. Her ikisini trainerda kullandım classic daha rahat ettirdi. Ek olarak premium serisi tayt almıştım kıyaslama yapabileceğim decatlon marka taytım var vanrysel rc500...sora çok daha iyi sarıyor bacakları ped olarak sora daha iyi teosport manta ped kullanılmış rc500e nazaran daha uzun surüşlerde ağrı yada uyuşma yapmadı.
Almak isteyen arkadaşlara bir fikir verir umarım

3000'e GOREwear c5 mi yoksa 3275'e sora mı almak daha mantıklı sizce? Karar veremedim.

1713285461013.png

1713285482834.png

• Beğen
Tepkiler: Amanita ve by0ne
Geri