Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sora Tekstil

3000'e GOREwear c5 mi yoksa 3275'e sora mı almak daha mantıklı sizce? Karar veremedim.

316393 dosyayı görüntüle

316394 dosyayı görüntüle
Sora hiç kullanmadım, Gore C5 kullanıyorum son 3 senedir. Yazın Türkiye sıcağında sizi üzmez, 129 gr ağırlığı pedide gayet iyi. 5 saate yakın turlarda kullandım ve herhangi bir rahatsızlık duymadim. Gore alacaksanız normal bedeninizi alın diğer markalarda olduğu gibi bir beden üstü almayın. Yukarıda arkadaşın önerdiği taytta var elimde oda gayet iyi ancak o modeli Gore ile kıyaslamak gerekirse Gore derim.

• Beğen
Tepkiler: makaram ve Amanita
Scudo
1 tane bunlar gibi kaliteli mi yoksa 2 tane Van rysel mi alsam onu da bilemedim.
bence kaliteli bir tayt mutlaka bulundurmak gerekli. kısa sürüşler için -3-4 saatlik turlar için kastediyorum- dediğiniz markalardan olabilir. ben mesela 4-5 saatlik sürüşler için (link) şöyle bişey aldım gayet de iş görüyor.

• Beğen
Tepkiler: Amanita
bence kaliteli bir tayt mutlaka bulundurmak gerekli. kısa sürüşler için -3-4 saatlik turlar için kastediyorum- dediğiniz markalardan olabilir. ben mesela 4-5 saatlik sürüşler için (link) şöyle bişey aldım gayet de iş görüyor.
Tam tersi değil mi? Yani uzun turlar için daha kaliteli tayt, kısa turlar için sizin attığınız gibi aliexpress taytları daha iyi olmaz mı :)
Sora hiç kullanmadım, Gore C5 kullanıyorum son 3 senedir. Yazın Türkiye sıcağında sizi üzmez, 129 gr ağırlığı pedide gayet iyi. 5 saate yakın turlarda kullandım ve herhangi bir rahatsızlık duymadim. Gore alacaksanız normal bedeninizi alın diğer markalarda olduğu gibi bir beden üstü almayın. Yukarıda arkadaşın önerdiği taytta var elimde oda gayet iyi ancak o modeli Gore ile kıyaslamak gerekirse Gore derim.
Gore'nin yorumları çok iyi duruyor. Castelli ile ikisi arasında gore'yi seçerim demeniz de beni Gore'ye biraz daha yaklaştırdı ama bu ürünler yurtdışı olduğu için kargo süresi vs düşündürüyor. Bir de üzerime uymazsa uğraş dur. Sora o yüzden mantıklı geliyor biraz.

Tam tersi değil mi? Yani uzun turlar için daha kaliteli tayt, kısa turlar için sizin attığınız gibi aliexpress taytları daha iyi olmaz mı :)

Gore'nin yorumları çok iyi duruyor. Castelli ile ikisi arasında gore'yi seçerim demeniz de beni Gore'ye biraz daha yaklaştırdı ama bu ürünler yurtdışı olduğu için kargo süresi vs düşündürüyor. Bir de üzerime uymazsa uğraş dur. Sora o yüzden mantıklı geliyor biraz.

Üzerinize uymazsa idae kodunu Amazon'dan (Uygulama ya da web sayfası) bastırıp, paket üstüne yapıştırarak DHL Expresse veriyorsunuz o kadar. Uğraşacağınız birşey yok. 1 hafta 10 güne iade yatar. Beklemeden yenisinin siparişini geçerseniz, iade olunca zaten kartınıza pozitif bakiye olarak işleyecek. Hatta hiç beklemek istemiyorsanız her iki bedenini sipariş edip birini iade edersiniz.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81

Gore bedenleri normal bedeninizi ile aynı, kendi günlük kullandığınız kıyafet bedeninde alırsanız sorun yaşatmaz.

Hocam selamlar bu verdiğiniz linkte tabloda beden ölçüleri aldığınız ürünle tuttu mu? Yorumlarda keşke farklı beden alsaydım yazan da olmuş fazlaca benim 1.85 boy 75-80 civarı kilo var daha önce hiç tayt almadım o yüzden sormak istedim.

1 tane bunlar gibi kaliteli mi yoksa 2 tane Van rysel mi alsam onu da bilemedim.
Van rysel alma rc 500 kullanıyorum pedleri ii değil ve tayt çok esneme yaptı bende uzun kullanım sonrası bana yada biraz kilo verdim ondan da bollaşmış olabilir

Hocam selamlar bu verdiğiniz linkte tabloda beden ölçüleri aldığınız ürünle tuttu mu? Yorumlarda keşke farklı beden alsaydım yazan da olmuş fazlaca benim 1.85 boy 75-80 civarı kilo var daha önce hiç tayt almadım o yüzden sormak istedim.
şimdi aldığım siparişe baktım da boyum 1.74 kilom 68 beden olarak L beden almışım. sizde normal tayt bedeniniz neyse bir üst beden alın isterseniz.
bir ek yapayım normalde M beden alırdım taytları

• Beğen
Tepkiler: Berke Demirel
Merhaba, acaba forumda Sora'nın yeni formalarından turuncu olanların 4XL bedenini görüp hemen satın alan gizli bir kitle var mı?

Bir önceki tasarımda 4XL getirmişlerdi fakat forma tasarımı hoşuma gitmemişti. Bu seferkileri beğendim. Tam alacaktım forma bedeni yok. Mail attım 4 gün içerisinde stoklara girecek dediler. 2 hafta boyunca her gün siteyi kontrol ettim. Stok yok. Tekrar mail attım geçen gün. Stoklara geldi ama hemen tükendi dediler? Hafta sonu üretim ekibinden tekrar stok bekliyorlarmış. Ben mi kaçırıyorum acaba stok gören oldu mu?

Bu gidişle yeni vergi kanununu da görünce formasız kalacağız yine.

• Beğen
Tepkiler: makaram
Bu hafta mailde söyledikleri gibi 4XL formalar stoklara girmiş. Bu sefer sözlerinde durdukları için sevindim. Hemen çektim bir forma 😀

Bu hafta mailde söyledikleri gibi 4XL formalar stoklara girmiş. Bu sefer sözlerinde durdukları için sevindim. Hemen çektim bir forma 😀
Nereden alıyorsunuz

Ek olarak Bikeandoutdoor sitesi
Orada büyük bedenler daha stokta gözükmüyordu.

Tayt için 3xl veya üstü beden bulabileceğim bir marka önerebilir misiniz? Askılı olarak değil sadece tayt.

4XL ne yazık ki olmadı. İade işlemlerine başladık. Bugün formayı geri gönderdim. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Geri