Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
Bu avrupaya geldim geleli denize hasretim. En yakın yer 150 km. o_O Bizde böyle dönüyoruz bakalım.
Screenshot_20200711-004313_Strava.jpg
Check out my activity on Strava: (link)

Dipçe: Dün gece üçte uyanıp tüm gün evden 250 km uzakta çalışmış bir insanım.:ckskc:

@Gkt34 ve @mbdonek ile rekorumuzu kırdık. Bu rotayı sevdik, sanırım bir süre Belgrad Ormanı'nda takılacağız. Bahçeköy girişindeki bisiklet parkuru gözüme çarptı, uzunluğu ne kadar bilmiyorum ama gelecek sefere sürdüğümüz rotaya parkuru da dahil etmeyi düşünüyorum.

20200711_121258.jpg

Bugün önce mudanya sonrasında Gündoğdu yaptık. Güzel, bol tırmanışlı bir rota oldu. Öylesine sohbet muhabbetli olsun derken yokuşlarda kırbacı verince işin rengi değişti. :srnsml:
(link)

(link)

1594489564981.png

Son düzenleme:
Kızımın en uzun gezisi. Kanal kenarı, hep düzlük olunca pek hırpalanmadı. Yoruldu ama ilk göz ağrım. 😅
Screenshot_20200711-213557_Strava.jpg

Check out my activity on Strava: (link)

Stravada donma var sanki bugun? Segmentteki yeni prlerimi ve ilk 10'larimi vermemiş segmentlerde sıkıntı var premium hesap olmasina ragmen anlamadim. Ayni sorunu yaşayan varmi bügun için...

*SORUN HALLEDİLDİ*

Son düzenleme:
1.jpg2.jpg

Çanakkale Lapseki Çanakkale. Çok iğrenç bir rüzgar vardı. Gidişte sürekli karşımdaydı dönüşte de yok gibi birşeydi. 1 haftadır ne koşu ne bisiklet hiçbirşey yapamamıştım. Çok şükür yine fena sayılmam 🙃

Arkadaşlar aman fotoğrafları yükledikten sonra ucundan tutup küçültmeyin. Böyle tam ekran heyyular gibi atın ki başka türlü göremiyoruz.

Geri